|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kahlica
10.7.2005 12:05:52   
martin
Imam sina starega 18.mesecev in rekli so mi, da
moram počasi misliti na nakup kahlice za sina.
Kakšne izkušnje s tem imate Vi?

LP ...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kahlica
10.7.2005 12:10:46   
CatJa
Izkusenj se nimamo, kahlico pa. Se ze kaksen teden spravljam, da jo damo se v uporabo :)

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kahlica
10.7.2005 12:28:39   
neja
Mi smo kahlico sprobavali že pred drugim letom, ampak to bolj tako, da jo spozna. Ko pa je dopolnila dve leti, pa vedno bolj in sedaj je že kakšna dva tedna brez plenice, le ponoči jo ima za vsak sluičaj, ampak je vedno suha.

Če vidiš, da otrok rad sedi gor in se celo polula ali pokaka, potem ga kar dajte gor, če pa še ne bo hotel, pa ga ne silit. Bo že prišel čas, ko bo pripravljen.

LP:)

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kahlica
10.7.2005 13:02:24   
Anonimen
Pri nas nismo kupovali kahle, pač pa nastavek za WC školjko. Sine pa je gor posedal nekje od švoh drugega leta in največkrat je misija kakec uspela. Predvsem zjutraj pred odhodom v vrtec, ker sem vedela, da je takrat pravi čas za praznjenje njegovega črevesa.

(odgovor članu martin)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kahlica
10.7.2005 13:07:48   
mehurčica
David še ne kaže nikakršnega zanimanja. Če ga slečenega posedem na kahlo ali natavek za WC, gree takoj dol. Star bo 18m.

Mi bomo kar počakali, da bo začel kazati zanimanje. Bo že, ko bo.

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kahlica
10.7.2005 15:20:38   
Anonimen
js sem pa našo dala na kahlo pri ene 11 mescih al kok, ker je vedno ob isti uri kakala in sem želela da bi kakala v kahlico. vendar pa ji je do zdej ratal 2x kakat v kalo, nardi pa vsak večer in vasko jutro lužo v kahlo :) tko zgodej pa tut zato, ker še ne more vstat iz kahle in ne more pobegent iz nje :) tko da bo vedla zakva se gre ko bo taprav čas za to

lp, lara

(odgovor članu martin)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kahlica
10.7.2005 19:47:04   
dojenček
Mi smi stari 15 mesecev in nam je uspelo:) se že dvakrat polulati v kahlico. To smo počeli takrat, ko je bilo zelo toplo, saj je lahko kar brez planice hodil, mamica pa vsakih par minut spraševala, če gre lulati in tako nama jo je uspelo:sloncek: napolniti.

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kahlica
11.7.2005 10:01:30   
asso
Mi smo stari 8 mesecev in že pol meseca uporabljamo kahlico in nam kar uspe se polulat in tudi pokakat notri, čeprav je še vedno tudi plenica aktualna in bo še en lep čas.
Začeli smo pa tako zgodaj, ker je večkrat zaprta in težko kaka v kahlici ji pa to rata zelo zelo lažje.

Lp asso

(odgovor članu martin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




jutranja tabletka
nimavezee

ali je pomembno s cim sem spila jutranjo tabletko..spila sem jo s kokakolo pise pa da je treba z vodo..vse tablet3 pijem s sokom oz.s vim podobnim zato nisem bila pozorna..hvala za odg.

ni problema (76%)

je problem (24%)


Število vseh glasov: 128

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!