|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kašelj
27.3.2009 8:21:50   
n.nati
Moj tamali star 10 mesecev je imel v ponedeljek vročino in je kazal znake prehlada, odšla sem z njim k zdravniku in je dobil hiconcil, je rekla P, da ima rdeče grlo in mogoče-tak se je namreč izrazila malo vneto levo uho. Od včeraj naprej pa je z njim samo še slabše- kašlja kr non stop, pa nosek mu komaj folgam čistit. Sem se odločila, da grem danes nazaj na pregled, ker je pred vrati vikend in mi ni ravno okrog dežurnega za hodit. Mali se mi pa tak smili ker je res ful bogi. Jaz sem že nad tem zdravstvom čisto obupana ker do zdaj sem še vedno mogla hodit z njim nazaj -in zdaj me je že kr strah kaj mu bo zopet predpisala ker enkrat mu je dala zaradi rdečega grla že ospen, in se potem izkazalo, da ga sploh nebi smel jemat. Kaj bi naredile ve - bi šle nazaj na pregled ali bi še počakale? Ker ponoči pa spi celo noč, samo čez daj je pa katastrofa.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kašelj
27.3.2009 9:00:09   
pipic
Oprosti,ampak tukaj nastopiš ti kot starš
Na netu imaš veliko tem in si poglej.

Brez brisa ali odvezam krvi da pustiš kar tako da da tvojemu otroku AB.
No ja,......

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kašelj
27.3.2009 9:05:15   
Naja31
Očiotno Hiconcil ni bil primeren, saj bi do zdaj moralo biti že dobro, ne pa slabše. A to mu je dala za uho? Če je malo rdeče pa res ni treba takoj AB predpisati.
Ja, jaz bi ga peljala nazaj.
In potem bi zdravnico zamenjala.


(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kašelj
27.3.2009 9:07:09   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Oprosti,ampak tukaj nastopiš ti kot starš
Na netu imaš veliko tem in si poglej.

Brez brisa ali odvezam krvi da pustiš kar tako da da tvojemu otroku AB.
No ja,......




To si pa tako prijazno napisala. Svaka ti čast.user posted image
A misliš, da se n.nati ne sekira dovolj, potem pa še ti s takim odgovorom. Res prijazno od tebe.

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kašelj
27.3.2009 11:55:43   
cupacups
Jaz ko je imela mala vrocino in je kasljala sploh nisem sla k zdravniku...ker sem se enkrat tkole opekla.....je blo enkrat tako sem jo peljala k zdravniku in je pokasirala se en dodaten virus....
zdaj ko je imela vrocino je kasljala i smrkala (je moj reku pel jo k zdravniku) sem rekla ne ne bom!
vrocino je imela 38.8 sem ji dajala calpol...nos cistla...kaselj pa takole
nobenega sirupa al pa karkoli....
rozine namocis v dc vode in dodas 10 zlic sladkorja....premesas in postavis na ogenj....ko rata kot omaka odstavis in precedis takoj ker kasnej ne bo slo user posted image
ko se ohladi to postane kot med tekoce...in mu daj zjutraj zlico tega, popoldan, zvecer...uglavnem ni nic narobe tud ce veckrat....oblazi kaselj zelo!
potem sem ji dala krhel limone brez lupine da cucla....caj z limono....in po 3 dneh je vse zginlo, in kaselj in vrocina in nosek je vredu.
drugace pa je se tale varianta....beljak od jajca mal z zlico stepes ne prevec...ga namocic na krpo das na stopala od otroka in stunfke cez..ccc 1 uro naj ma to na nogah
potem je sok rdece pese (iz surove) naribas peso in das tisti sok za pit PREVERJENO -VROCINA PADE
za kaselj se tole...olje segres in namazes na bel papir....das toplo na otrokova prsa pustis 3 min gor (cez dan to ponovis 3-4x) in potem ga ovijes z toplo planico.
za nosek in kaselj je dobra tud inhalacija materine dusice.
tolk od mene user posted image

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kašelj
28.3.2009 9:08:13   
pikolina66
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

IZVIRNO SPOROČILO: pipic

Oprosti,ampak tukaj nastopiš ti kot starš
Na netu imaš veliko tem in si poglej.

Brez brisa ali odvezam krvi da pustiš kar tako da da tvojemu otroku AB.
No ja,......




To si pa tako prijazno napisala. Svaka ti čast.user posted image
A misliš, da se n.nati ne sekira dovolj, potem pa še ti s takim odgovorom. Res prijazno od tebe.



ja, zaradi takih odgovorov se nič ne sekiraj, ima tudi na drugih temah kup ''vzgojnih'' tale pipic, oprosti, ampak dokler sama nisi popolna, zadrži take komentarje, niso nikomur potrebni.ljudje, ki tu nekaj vprašajo potrebujejo nasvete in izkušnje, ne očitkov.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kašelj
28.3.2009 9:40:54   
Čajček
Oj!

Mene pa zanima koliko rozin je potrebno za tisti sirup? Naš tudi kašlja kot zmešan in ker smo že en mesec stalno nekaj bolani pa pijemo antibiotike... bi zdaj rada kaj naravnega. Hvala!

(odgovor članu pikolina66)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kašelj
28.3.2009 13:23:45   
cupacups
oj

v salco od caja natreses do polovice rozin

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kašelj
28.3.2009 14:01:31   
zvezdica05
n.nati, tudi mi smo pred časom imeli podobno situacijo. Tudi moja je kašljala, imela vročino in iz noska ji je teklo. Pediater mi je rekel, da je kašelj posledica polnega noska, pljuča je imela čista. Moj nasvet: čistiti nos (fiziološka, baby vac) kar se da pogosto, pa bo kmalu bolje. Aja, pa nam so zelo pomagale Operil kapljice.

< Sporočilo je popravil zvezdica05 -- 28.3.2009 14:02:13 >

(odgovor članu cupacups)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kašelj
29.3.2009 11:55:32   
n.nati
Punce hvala za nasvete, mu je že boljše user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu zvezdica05)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kašelj
2.4.2009 9:00:54   
sanelaa
Tole z rozinami mi je zanimivo:

a v 1 dc vode damo pol čajne šalčke rozin in 10 žličk sladkorja. Vse skupaj na štedilnik in ko se sladkor stopi odcedimo. Al kako?

Naš namreč tudi strašno kašlja, pa je star 5 mesecev. Greva sicer danes k zdravniku, ampak bolj pridegam na domača zdravila.

(odgovor članu n.nati)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kašelj
2.4.2009 11:20:53   
sanelaa
A male al velike žlice sladkorja? 

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kašelj
2.4.2009 14:18:02   
Čajček
Jaz sem dala velike, pa se mi je zdelo ogromno in sem zmanjšala na 8 žlic. No prvi dan je bil "med" potem pa je nastal trd sladkor :)...iz tega sklepam, da bo 10 malih dovolj. Ne glede na žlice pa ta zadeva super pomaga. Srečno!

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




S KOM ŽIVITE
nataly33

S kom živite v skupnem gospodinjstvu?

sami s partnerjem/možem in otroci (81%)

sama z otroci (5%)

živimo staščo in tastom (13%)


Število vseh glasov: 113

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!