|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   K sodelovanju vabimo vse starše
28.3.2010 16:01:19   
Admin
Raziskovalna skupina na Oddelku za psihologijo Filozofske fakultete v Ljubljani, v katero sva vključeni dve razvojni psihologinji (dr. Ljubica Marjanovič Umek in dr. Urška Fekonja Peklaj) in dva metodologa (dr. Gregor Sočan in dr. Luka Komidar) razvijamo psihološke diagnostične pripomočke za ocenjevanje govora otrok.  
Najprej smo pripravili pripomoček za ocenjevanje govora dojenčkov in malčkov in sicer Listo razvoja sporazumevalnih zmožnosti za dojenčke in malčke, stare od 8 do 16 mesecev: besede in geste. Listo izpolnite starši, ki govor svojih dojenčkov in malčkov najbolje poznate.  
K sodelovanju vabimo vse starše, ki imate doma dojenčka/malčka, ki bo aprila 2010 star od 8 do 16 mesecev.  
Če se boste odločili, da želite tudi na ta način zvedeti več o govoru vašega dojenčka/malčka, nam to sporočite na e-mail: urska.fekonja@ff.uni-lj.si 
Vsi zbrani podatki bodo pri obdelavi in nato pri prikazovanju rezultatov anonimni, torej identiteta sodelujočih dojenčkov/malčkov in njegovih staršev ne bo znana, rezultati pa se bodo uporabljali zgolj v raziskovalne namene.  
Vsem, ki se boste odločili  za sodelovanje se že vnaprej  zahvaljujemo in prepričani smo, da bo sodelovanje v raziskavi zanimivo in poučno tudi za vas. 

< Sporočilo je popravil Admin -- 28.3.2010 16:02:49 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zdrava črevesna mikrobiota
Črevesje in pljuča medsebojno delujeta dvosmerno prek črevesne mikrobiote, njenih presnovnih produktov in imunskega sist...
Kdaj ukiniti dnevni počitek otroka?
Nekateri otroci že zelo hitro pokažejo znake, da jim je popoldanski dremež preveč, spet drugi ga nujno potrebujejo. Kako...




Jaslice ali varuška
пеперутка16

Bi otroka raje vpisali v vrtec ali najeli varuško?