|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KD INFOND
3.3.2011 9:45:14   
Maleal
A ve kdo kaj nardit v tem primeru,odkupla sem dve polici,za eno so mi nakazali denar-seveda več kot pol manj kot sem vložla,za drugo pa nimajo nikjer moje originalne police,so jo verjetno zgubili namerno ali ne,nimam pojma in zdaj mi ne nakažejo denarja,ker trdijo,da nisem poslala originala,kaj nardit v tem primeru,s tem da sem v to polico vložila 2200 eur,odkup pa bi prišel le 1100,s čim naj zdaj dokazujem,imam fotokopijo,a mi trdijo da ne morem s kopijo,popizdla bom,s tem da so me cel teden nateg.....da ne nakažejo,ker imajo dosti nakazil.user posted image Tak da to KD življenje je eno napizdovanje folka...user posted image januarja ko pa so prejeli police,pa sem ji po mailu poslala,če vse štima in me je klicala,da je vse vredu,da bo februarja nakazilo,zdaj pa čisto druga pesem,grrrrrrrr.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KD INFOND
3.3.2011 10:11:05   
mate0ja
Police izdaja zavarovalnica in tako morajo imeti oni tudi original police. Če so imeli vso dokumentacijo takrat, ko so knjižili vplačila, potem mora biti tudi sedaj, ko knjižijo izplačila.

Sicer pa obstaja tudi postopek, če se original police izgubi. Prekličeš v urednem listu in potem greš z dokazilom o preklicu na zavarovalnico, kjer ti izdajo novo polico. In tako imaš spet original user posted image

Vse se da, le njim verjetno ni v interesu. Sicer pa kot prvo probaj dobiti koga na zavarovalnici, ki je nad referentom, pozanimaj se še na agenciji za zavarovalni nadzor kakšne imaš pravice in nenazadnje jim lahko mirno poveš, da se bodo morali medijem zagovarjati, če ti ne dajo tvojega denarja, ki ti glede na splošne pogoje pripada.

Pa malo si se v naslovu zmotla. Verjetno si mislila KD Življenje, ker Infond je čisto druga družba, ki se ukvarja z vzajemnimi skladi pri katerih pa v primeru izplačil nimaš ne kazenske provizije, niti problemov z dokumentacijo.



_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KD INFOND
3.3.2011 10:29:41   
Maleal
Ja KD ŽIVLJENJE-FONDPOLICA.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KD INFOND
3.3.2011 10:38:51   
noranate
Oni imajo tud polico, sam zaropotaj mal! Drgač pa si še dobro pršla skoz. jaz sem pri triglavu namest 1200 eur dobila 230. Sem takoj vse police preklicala, banda pokvarjena!user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KD INFOND
3.3.2011 10:40:31   
eva1
Ja jaz sem tok jezna na njih da bom šla pa kapitulirala(al karkoli že) vse police, sem se že odločla, vzela predujem ven in to je to...2 meseca nazaj sem jim poslala vse original, 5x vmes so me klicali če sem 100% da želim denar ven, 2x poslali pisno, uglavnem, potem so mi obljubili denar v 14 dneh..seveda ga nisem dobila pravočasno, potem sem 100_x_ klicala gor, pa gospa do konca februarja bo(pa naj bi bil do konca januraja)..pa kličem 28.2 pa rečejo da dobim kao 28 nakazano, da je šlo že vse naprej, se jaz zmenim v trgovini da pridem po otroško sobo, ker je bila v akciji do 28.2, da naj mi jo prišparajo da 100% pridem, ker so mi obljubili denar, pa seveda ni blo nč od tegauser posted image user posted image user posted image user posted image , kličem 1.3 prvič gor, je bilo rečeno da je bil denar 28.2 nakazan in da morm imet na računu..kličem na banko je rekla, če bi včeraj nakazali da bi imela sigurno že denar gor, kličem spet na KD, pa mi rečem, naj mi pošljejo potrdilo da so mi denar nakazali, pa reče da ne sme, sem pa rekla,da pridem do njih na firmo, pa začne neki mutit, ja gospa če ni bilo včeraj bo pa danes...user posted image user posted image user posted image user posted image in popizdim, no in končno je bil potrem drug dan na računu denar-2 meseca sem prosila za svoj denar, pred so mi ga uspeli izplačati, pa še otroško sobo morm zdej po polni ceni kupit(pa se kr neki pozna)! Uglavnem , raj v štunf dajem kot njim!!!!
Marcel alina-ubrni se na odvetnika, jaz bom zahteva obresti, ker niso v 14 dneh nakazali, ampak sem jih 2 meseca dobesedno prosila! Upam, da boš uštimala!

< Sporočilo je popravil eva1 -- 3.3.2011 10:44:22 >

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KD INFOND
3.3.2011 12:00:06   
HuAnita
Prvo vprašanje, ki se meni zastavi, je, kje imaš ti original? gotovo si ga dobila. Jaz bi z njim operirala.
Če ga oni nimajo, je to njihova stvar, če imaš ti kopijo, jim to posreduj (ne pozabi se je spet kopirati), jaz se ne bi nič kregala, je to povsem njihova krivda, saj so še kakšne inštitucije nad njimi...
Verjamem pa, da zavlačujejo, ker kakršne so razmere v državi, 115 tisoč lhjudi brez dela, storiši preživetja pa anraščajo, se jim gotovo pozna, da ljudje unovčujejo police, pa malo 'nategujejo'...
Skratka, jaz bi šla soebno tja s kopijo in zahtevala šefa, če bi se še naprej izvijali, in mirno rešila z njim... (ali z njo...)

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KD INFOND
3.3.2011 12:17:51   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Prvo vprašanje, ki se meni zastavi, je, kje imaš ti original? gotovo si ga dobila. Jaz bi z njim operirala.
Če ga oni nimajo, je to njihova stvar, če imaš ti kopijo, jim to posreduj (ne pozabi se je spet kopirati), jaz se ne bi nič kregala, je to povsem njihova krivda, saj so še kakšne inštitucije nad njimi...
Verjamem pa, da zavlačujejo, ker kakršne so razmere v državi, 115 tisoč lhjudi brez dela, storiši preživetja pa anraščajo, se jim gotovo pozna, da ljudje unovčujejo police, pa malo ''nategujejo''...
Skratka, jaz bi šla soebno tja s kopijo in zahtevala šefa, če bi se še naprej izvijali, in mirno rešila z njim... (ali z njo...)


Jaz iz tistega kar je napisala MarcelAlina razumem, da jim je že poslala original, da ima ona pri sebi samo kopijo, ki si jo je za vsak slučaj naredila, zdej pa oni trdijo, da jim originala ni predložila.

< Sporočilo je popravil mate0ja -- 3.3.2011 12:18:14 >


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KD INFOND
3.3.2011 12:28:46   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

.. kapitulirala(al karkoli že) vse police..




user posted image kapitalizirala

Sicer pa punce moje drage, prosim, ne verjemite na besedo vrlim zastopnikom, ki za to, da vam prodajo odločen varčevalni načrt s katerim boste v nekaj letih obogatele oni pa od tega poberejo zajeten kupček provizije ampak PRED sklenitvijo preberite SPLOŠNE POGOJE.

In če ste pamente ločujte ZAVAROVANJA od VARČEVANJA. Biti dobro zavarovan za primer smrti pomeni, da imaš zavarovalno vsoto 150.000 EUR, da ste zavarovane za primer invalidnosti za cca 100.000. Več od tega oseba na potrebuje. In a veste koliko se plača za tako dobro zavarovalno vsoto? Okrog 100€ letno. Ampak zavarovalničar oziroma samooklicani finančni svetovalec, vam tega ne bo predlagal. Veste zakaj. Ker je plačan preko provizij, za taka zavarovanja pa so provizije nikakršne, dobesedno par evrov.

Te naložbene police pa so sama natega. Podražijo varčevanje, ker se zavarovalnice zavarujejo pred tvojo smrtjo user posted image . Sej se sliši smešno a je res.

In ne verjet zastopnikom, ki pravijo, da lahko dobiš predujem, pa kapitaliziraš in s tem predčasno prekineš pa zmanjšaš ali zvišaš zavarovalno vsoto ... Na listu je napisano da LAHKO, vendar pa pozabijo povedat in napisat KOLIKO TO STANE!




_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KD INFOND
3.3.2011 12:47:22   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

.. kapitulirala(al karkoli že) vse police..




user posted image kapitalizirala




SEj sem vedla da je ena druga beseda, pa se je nisem spomnla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KD INFOND
3.3.2011 13:42:43   
KIKI****
Punce prosim dajte mi povedat, kolk časa ste plačevale in koliko.
Kam ste se obrnile, da so vam izračunali, koliko znaša izplačilo?

Jaz plačujem KD Življenje 3 leta in nekaj mesecev, pa sem ves čas v dvomih, ker sem vložila kr nekaj denarja (nekaj čez 2.000 €), pa se kr mal bojim, da nič ne bo iz tega.

Lahko kako tel št., mail, karkoli, da se na nekoga obrnem za izračun izplačila.

Tnx

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KD INFOND
3.3.2011 13:46:00   
Sacherca
Kiki magari idi v kako info kd tocko. Drugace pa je baje tako,da posiljajo stanje prvic po treh letih, nama je lani junija minilo tri leta,ker pa te izracune posiljajo samo enkrat na leto nekje marca,bi komaj letos izvedela stanje. Sem po nasvetu kar direkt na kd v Lj poslala pismo v katerem sem napisala,da sem ta in ta,da imam to stevilko police in da me zanima,stanje na polici. V roku enega tedna sem dobila odgovor domov.

Enkrat letno imas moznost brezplacne menjave sklada.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KD INFOND
3.3.2011 13:48:39   
Sacherca
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

.. kapitulirala(al karkoli že) vse police..




user posted image kapitalizirala

Sicer pa punce moje drage, prosim, ne verjemite na besedo vrlim zastopnikom, ki za to, da vam prodajo odločen varčevalni načrt s katerim boste v nekaj letih obogatele oni pa od tega poberejo zajeten kupček provizije ampak PRED sklenitvijo preberite SPLOŠNE POGOJE.

In če ste pamente ločujte ZAVAROVANJA od VARČEVANJA. Biti dobro zavarovan za primer smrti pomeni, da imaš zavarovalno vsoto 150.000 EUR, da ste zavarovane za primer invalidnosti za cca 100.000. Več od tega oseba na potrebuje. In a veste koliko se plača za tako dobro zavarovalno vsoto? Okrog 100€ letno. Ampak zavarovalničar oziroma samooklicani finančni svetovalec, vam tega ne bo predlagal. Veste zakaj. Ker je plačan preko provizij, za taka zavarovanja pa so provizije nikakršne, dobesedno par evrov.

Te naložbene police pa so sama natega. Podražijo varčevanje, ker se zavarovalnice zavarujejo pred tvojo smrtjo user posted image . Sej se sliši smešno a je res.

In ne verjet zastopnikom, ki pravijo, da lahko dobiš predujem, pa kapitaliziraš in s tem predčasno prekineš pa zmanjšaš ali zvišaš zavarovalno vsoto ... Na listu je napisano da LAHKO, vendar pa pozabijo povedat in napisat KOLIKO TO STANE!





Kaj ti svetujes ven vzet al se pustit,oz bit se naprej kao zavarovan?

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KD INFOND
3.3.2011 13:52:23   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

Kiki magari idi v kako info kd tocko. Drugace pa je baje tako,da posiljajo stanje prvic po treh letih, nama je lani junija minilo tri leta,ker pa te izracune posiljajo samo enkrat na leto nekje marca,bi komaj letos izvedela stanje. Sem po nasvetu kar direkt na kd v Lj poslala pismo v katerem sem napisala,da sem ta in ta,da imam to stevilko police in da me zanima,stanje na polici. V roku enega tedna sem dobila odgovor domov.

Enkrat letno imas moznost brezplacne menjave sklada.



Potem takem bo najboljše, da kr pisno pošljem, se mi jih ne da poslušat, bom pa počakala, da bo marec mimo, ker 3 leta že plačujem in če bo marca bo tako ali tako kmalu.

Hvala!

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KD INFOND
3.3.2011 14:05:09   
mate0ja
Kaj ti svetujes ven vzet al se pustit,oz bit se naprej kao zavarovan?
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

.. kapitulirala(al karkoli že) vse police..




user posted image kapitalizirala

Sicer pa punce moje drage, prosim, ne verjemite na besedo vrlim zastopnikom, ki za to, da vam prodajo odločen varčevalni načrt s katerim boste v nekaj letih obogatele oni pa od tega poberejo zajeten kupček provizije ampak PRED sklenitvijo preberite SPLOŠNE POGOJE.

In če ste pamente ločujte ZAVAROVANJA od VARČEVANJA. Biti dobro zavarovan za primer smrti pomeni, da imaš zavarovalno vsoto 150.000 EUR, da ste zavarovane za primer invalidnosti za cca 100.000. Več od tega oseba na potrebuje. In a veste koliko se plača za tako dobro zavarovalno vsoto? Okrog 100€ letno. Ampak zavarovalničar oziroma samooklicani finančni svetovalec, vam tega ne bo predlagal. Veste zakaj. Ker je plačan preko provizij, za taka zavarovanja pa so provizije nikakršne, dobesedno par evrov.

Te naložbene police pa so sama natega. Podražijo varčevanje, ker se zavarovalnice zavarujejo pred tvojo smrtjo user posted image . Sej se sliši smešno a je res.

In ne verjet zastopnikom, ki pravijo, da lahko dobiš predujem, pa kapitaliziraš in s tem predčasno prekineš pa zmanjšaš ali zvišaš zavarovalno vsoto ... Na listu je napisano da LAHKO, vendar pa pozabijo povedat in napisat KOLIKO TO STANE!





Kaj ti svetujes ven vzet al se pustit,oz bit se naprej kao zavarovan?




V kolikor si se odločila, da bo to tvoja dolgoročna naložba, si zmožna plačevat obroke in ne potrebuješ nujno denarja, potem plačuj dalje. Ker v prvih treh letih zavarovalnice od premij pobere svoje provizije in gre v naložbe zelo malo. Po treh letih pa praktično poplačaš skoraj vse provizije in gre več denarja v naložbo in šele od tu dalje se vidijo donosi. Zato v prvih treh letih od sklenitve produkta od zavarovalnice ni ne duha ne sluha - ves denar, za katerega te je zastopnik prepričal, da ga vplačuješ zase, da se ti bo nabral zajeten kupček, dejansko zavarovalnica pospravi v svoj žep.

Ven vzet pomeni, da se boš odrekla velikemu delu denarja, ki si ga vložila, hkrati pa se boš odrekla še morebitnim donosom za ta denar.

Ko imaš tovrstno naložbeno zavarovanje že enkrat sklenjeno je najbolj pametno počakat do konca (če seveda res nujno ne potrebuješ denarja), ker predujmi, odkupi, kapitalizacije... so zelo drage.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KD INFOND
3.3.2011 14:09:18   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

Kaj ti svetujes ven vzet al se pustit,oz bit se naprej kao zavarovan?
IZVIRNO SPOROČILO: Sacherca

IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

.. kapitulirala(al karkoli že) vse police..




user posted image kapitalizirala

Sicer pa punce moje drage, prosim, ne verjemite na besedo vrlim zastopnikom, ki za to, da vam prodajo odločen varčevalni načrt s katerim boste v nekaj letih obogatele oni pa od tega poberejo zajeten kupček provizije ampak PRED sklenitvijo preberite SPLOŠNE POGOJE.

In če ste pamente ločujte ZAVAROVANJA od VARČEVANJA. Biti dobro zavarovan za primer smrti pomeni, da imaš zavarovalno vsoto 150.000 EUR, da ste zavarovane za primer invalidnosti za cca 100.000. Več od tega oseba na potrebuje. In a veste koliko se plača za tako dobro zavarovalno vsoto? Okrog 100€ letno. Ampak zavarovalničar oziroma samooklicani finančni svetovalec, vam tega ne bo predlagal. Veste zakaj. Ker je plačan preko provizij, za taka zavarovanja pa so provizije nikakršne, dobesedno par evrov.

Te naložbene police pa so sama natega. Podražijo varčevanje, ker se zavarovalnice zavarujejo pred tvojo smrtjo user posted image . Sej se sliši smešno a je res.

In ne verjet zastopnikom, ki pravijo, da lahko dobiš predujem, pa kapitaliziraš in s tem predčasno prekineš pa zmanjšaš ali zvišaš zavarovalno vsoto ... Na listu je napisano da LAHKO, vendar pa pozabijo povedat in napisat KOLIKO TO STANE!





Kaj ti svetujes ven vzet al se pustit,oz bit se naprej kao zavarovan?




V kolikor si se odločila, da bo to tvoja dolgoročna naložba, si zmožna plačevat obroke in ne potrebuješ nujno denarja, potem plačuj dalje. Ker v prvih treh letih zavarovalnice od premij pobere svoje provizije in gre v naložbe zelo malo. Po treh letih pa praktično poplačaš skoraj vse provizije in gre več denarja v naložbo in šele od tu dalje se vidijo donosi. Zato v prvih treh letih od sklenitve produkta od zavarovalnice ni ne duha ne sluha - ves denar, za katerega te je zastopnik prepričal, da ga vplačuješ zase, da se ti bo nabral zajeten kupček, dejansko zavarovalnica pospravi v svoj žep.

Ven vzet pomeni, da se boš odrekla velikemu delu denarja, ki si ga vložila, hkrati pa se boš odrekla še morebitnim donosom za ta denar.

Ko imaš tovrstno naložbeno zavarovanje že enkrat sklenjeno je najbolj pametno počakat do konca (če seveda res nujno ne potrebuješ denarja), ker predujmi, odkupi, kapitalizacije... so zelo drage.



S tem se strinjam, ampak vseeno dvomim, da se bo v teh časih kaj obrnilo. Tolikšen kup agentov, zavarovalnic,... saj jih je skoraj toliko kot gob po dežju.



(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KD INFOND
3.3.2011 14:33:21   
Arwenko
Jaz ne vem ampak kaj nihče ne prebere kaj podpišem če pogledaš dejanski izračun si pri takšnih policah v plusu šele po 10-ih letih, zato so to dolgoročne naložbe za 15-20 ali 25 let. S predčasnim odkupom jasno da zgubiš, ampak to vam je vse pisalo pri podpisu pogodbe user posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KD INFOND
3.3.2011 14:38:36   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz ne vem ampak kaj nihče ne prebere kaj podpišem če pogledaš dejanski izračun si pri takšnih policah v plusu šele po 10-ih letih, zato so to dolgoročne naložbe za 15-20 ali 25 let. S predčasnim odkupom jasno da zgubiš, ampak to vam je vse pisalo pri podpisu pogodbe user posted image


Jaz res nisem veliko izgubila, ampak da sem mogla pa 2 meseca dobesedno prosjačit za ta denar mi je bil pa višek viškov...itak je do dolgoročno..moja mami je dolga leta vplačevala sedaj pa pravi da takrat ko je začela plačevati je res izgledalalo da bo dobila ful ven, sedaj pa vsega skupaj nič(že tok k piše, ampak v današnjih časih pa bore malo za 20 let vplačil)..zato jst dvomim da se to splača imet, ker vedno več vplačuješ, na koncu pa bore malo dobiš(ker pač cene vsega rastejo..vse se viša in če je bilo 15 let nazaj kaj vem kok milijon tolarjev veliko, je sedaj v € to bolj malo-če sploh kdo razume kaj hočem povedatuser posted image user posted image )

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KD INFOND
3.3.2011 14:42:11   
mate0ja
Z zavarovalnicami in agenti konec koncev ni nič narobe. Stranke so si same krive, ker se ne pozanimajo v kaj se spuščajo in slepo verjamejo zastopniku, ki zna "rož´ce sadit".  Se tudi jaz strinjam, da tabela donosov v kateri vsak zastopnik poudarja pomen zadnjega stolpca zelo mikavno zgleda in da vsak pomisli, da tistih 50, 100€ se bo pa že dobilo, če bo na koncu iz tega ratal zajeten kup denarja. Na žalost pa nihče ne pomisli, da bo treba VSAK MESEC naslednjih, 20,30 let dat denar zavarovalnici, da bo ta denar težko dostopen in da v primeru da ga želimo dvigniti predčasno, se lepemu delu tega denarja tudi odpovemo.
Kaj bo šele takrat, ko se bodo police iztekle in bodo pridni varčevalci videli, da so upravičeni le do (govorim na pamet) 20.000 EUR in ne 60.000 EUR, kot je obljubljal agent. Realni poprečni letni donosi v 20, 30 letih po nobeni teoriji ne morejo znašat 20%, kvečjemu, 6%, 8% povprečno mesečno, pa še to je za obdobja kake gospodarske prize zelo veliko. 

Nič narobe, če nekdo sklene polico z namenom, da v primeru nezgodne smrti svojim potomcem zagotovi ohranjanje standarda, da se zaveda, da ima to neko ceno in se hkrati veseli, da sredstva, ki jih vplačuje ne gredo v nič ampak se še malo plemenitijo zraven in ob izteku nastane soliden kupček denarja.
Nihče pa ne sme pričakovati, da bo s tako naložbo obogatel ali z njo prosto razpolagal. In ravno to veliko ljudi, ki so sklenili produkte pričakuje. Vendar če bi vsaj splošne pogoje prebrali, bi imeli bolj realna pričakovanja in bi bili posledično manj razočarani.






_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KD INFOND
3.3.2011 14:50:02   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz ne vem ampak kaj nihče ne prebere kaj podpišem če pogledaš dejanski izračun si pri takšnih policah v plusu šele po 10-ih letih, zato so to dolgoročne naložbe za 15-20 ali 25 let. S predčasnim odkupom jasno da zgubiš, ampak to vam je vse pisalo pri podpisu pogodbe user posted image


Jaz razumem, ampak toliko nezadovoljnih strank se je zadnje čase pojavilo, da je groza. Vse razumem, ampak bojim se edino tega, da se bo ta sistem zavarovanja porušil preden bomo prejeli ta denar, vse ostalo jaz razumem.




(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KD INFOND
3.3.2011 15:10:03   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz ne vem ampak kaj nihče ne prebere kaj podpišem če pogledaš dejanski izračun si pri takšnih policah v plusu šele po 10-ih letih, zato so to dolgoročne naložbe za 15-20 ali 25 let. S predčasnim odkupom jasno da zgubiš, ampak to vam je vse pisalo pri podpisu pogodbe user posted image


Jaz res nisem veliko izgubila, ampak da sem mogla pa 2 meseca dobesedno prosjačit za ta denar mi je bil pa višek viškov...itak je do dolgoročno..moja mami je dolga leta vplačevala sedaj pa pravi da takrat ko je začela plačevati je res izgledalalo da bo dobila ful ven, sedaj pa vsega skupaj nič(že tok k piše, ampak v današnjih časih pa bore malo za 20 let vplačil)..zato jst dvomim da se to splača imet, ker vedno več vplačuješ, na koncu pa bore malo dobiš(ker pač cene vsega rastejo..vse se viša in če je bilo 15 let nazaj kaj vem kok milijon tolarjev veliko, je sedaj v € to bolj malo-če sploh kdo razume kaj hočem povedatuser posted image user posted image )



Eva odvisno je tudi od tega za kakšno polico gre - klasiko ali naložbeno. odvisno tudi za kakšno obdobje, pa seveda tudi kaj se dogaja v tem obodbju na kapitalskih trgih... Veliko je dejavnikov, ki vplivajo na izplačilo, ampak najlaže je na koncu reči, da nas je zavarovalnica nateg....


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KD INFOND
3.3.2011 15:27:32   
mate0ja
naložbe za 15-20 ali 25 let. S
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz ne vem ampak kaj nihče ne prebere kaj podpišem če pogledaš dejanski izračun si pri takšnih policah v plusu šele po 10-ih letih, zato so to dolgoročne naložbe za 15-20 ali 25 let. S predčasnim odkupom jasno da zgubiš, ampak to vam je vse pisalo pri podpisu pogodbe user posted image


Jaz razumem, ampak toliko nezadovoljnih strank se je zadnje čase pojavilo, da je groza. Vse razumem, ampak bojim se edino tega, da se bo ta sistem zavarovanja porušil preden bomo prejeli ta denar, vse ostalo jaz razumem.




Zavarovalništvo je tako zelo dodelano, da ne verjamem, da bi se sistem porušil.
Bolj se bojte kapitalskih trgov (pri naložbenih zavarovanjih) ti vam bodo naredili največ škode.
Od 2008 naprej je bila gospodarkska kriza in delnice, posledično skladi in naložbena zavarovanja so utrpela velike izgube.


_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: KD INFOND
3.3.2011 16:43:30   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: mate0ja

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Prvo vprašanje, ki se meni zastavi, je, kje imaš ti original? gotovo si ga dobila. Jaz bi z njim operirala.
Če ga oni nimajo, je to njihova stvar, če imaš ti kopijo, jim to posreduj (ne pozabi se je spet kopirati), jaz se ne bi nič kregala, je to povsem njihova krivda, saj so še kakšne inštitucije nad njimi...
Verjamem pa, da zavlačujejo, ker kakršne so razmere v državi, 115 tisoč lhjudi brez dela, storiši preživetja pa anraščajo, se jim gotovo pozna, da ljudje unovčujejo police, pa malo ''nategujejo''...
Skratka, jaz bi šla soebno tja s kopijo in zahtevala šefa, če bi se še naprej izvijali, in mirno rešila z njim... (ali z njo...)


Jaz iz tistega kar je napisala MarcelAlina razumem, da jim je že poslala original, da ima ona pri sebi samo kopijo, ki si jo je za vsak slučaj naredila, zdej pa oni trdijo, da jim originala ni predložila.



ja jaz sem jim že poslala original.ker kopija ne velja,ti ne izplačajo,zato sem besna,ker nimam originala,oni pa so ga nekam dali ali pa tudi ne...kaj te vemuser posted image


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: KD INFOND
3.3.2011 16:54:34   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: KIKI****

Punce prosim dajte mi povedat, kolk časa ste plačevale in koliko.
Kam ste se obrnile, da so vam izračunali, koliko znaša izplačilo?

Jaz plačujem KD Življenje 3 leta in nekaj mesecev, pa sem ves čas v dvomih, ker sem vložila kr nekaj denarja (nekaj čez 2.000 €), pa se kr mal bojim, da nič ne bo iz tega.

Lahko kako tel št., mail, karkoli, da se na nekoga obrnem za izračun izplačila.

Tnx




5 let in pol ,na začetku 30€,zdaj 35€,s tem da so mi oni dali kao 100€ gor,ko sem sklenila zavarovanje.To sem vložla zdaj cca 2100€,dobim pa nazaj 1050€,tak da gola nategancija,pa vprašam zakaj tak malo,če bi po 5 letih mogla dobit ven 99 procentov in mi reče zaradi recesije.Pokliči brezplačno številko 080 30 30,ker je velika maša glede tega jim moraš najprej vse poslat kaj želijo in do 15 v mesecu,da imaš naslednji mesec izplačilo,jaz sem vse poslala decembra in še do danes ni izplačila,do včeraj so mi mutli,da ne morejo vsem  en dan nakazat,ker imajo tolko nakazil,danes mi pa reče,da nisem poslala original police.


_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: KD INFOND
3.3.2011 20:12:23   
KIKI****
Mene sicer zanima samo stanje o izplačilu bom razmišljala kasneje.

Hvala!user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?