|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ KOPATI?
15.2.2007 18:32:12   
kamy
Pozdravček!
Zanima me, glede na to, da je danes prvi dan, ko se bova z mojo user posted image  sami kopali, kdaj je primeren čas? Pred dojenjem ali po dojenju? Kaj pa, če je pred kopanjem ful lačna, kaj mi svetujete?

LP,Kamy
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDAJ KOPATI?
15.2.2007 18:34:48   
Strawberrie Cherrie
Mi2 se najprej podojiva, potem pa podreva kupčka, počakava kakšne pol ure, da se OK vsedeuser posted image , potem se pa kopava - se pa kopava v čebričku, tako da mi še nikoli ni bruhnil....
Pa fajn prijetno segrej sobo ali kopalnico, kjer se bosta kopali, da bo mala ful uživala...

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj kopati
15.2.2007 18:35:39   
Katrin
Vsekakor ne takoj po dojenju, ker lahko user posted image  mleko izbruha. Lačne je pa tudi ne moreš kopati user posted image  Poskusi jo skopati vsaj pol ure po dojenju.

Srečno!

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDAJ KOPATI?
15.2.2007 18:37:34   
kamy
hvala za odgovor! Se pravi, če se greva sedaj podojit in počakam kake pol ure potem pa kopanje, bo OK?

Sicer imam jaz banjico pa upam, da se bom že kako znašla, ker je prvič in še sami sva pa me je malce strah!user posted image
Upam, da se ne utopivauser posted image !

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDAJ KOPATI?
15.2.2007 19:25:51   
miska2004
Pri nas ga kopamo uro do uro in pol po dojenju - za vsak slučaj, da ne bi bruhal.

(odgovor članu kamy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDAJ KOPATI?
15.2.2007 19:38:11   
mml
Mi smo se vedno kopali pred dojenjem in je bilo čisto OK, po dojenju je namreč zvečer takoj zaspala in lepo spala

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu miska2004)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KDAJ KOPATI?
15.2.2007 19:46:48   
StBarbara
Mi2 sva se kopala vedno pred dojenjem.
Tudi zdaj, ko je večji, ga kopam pred večerjo.

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KDAJ KOPATI?
15.2.2007 19:57:20   
Sandra*
Jaz sem ga kopala takoj po dojenju, če sem čakala predolgo, do pol ure je bilo že preveč, se je dru ko sraka. Zdaj pa ful uživa v vodi.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KDAJ KOPATI?
15.2.2007 22:32:39   
eya
Ko je bil še tako majhen kot tvoja, sem ga kopala kako uro po dojenju... Dokler smo vse uštimali, je bil pa spet lačen, potem pa samo še spat...

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KDAJ KOPATI?
16.2.2007 10:38:13   
_andreja_
Ko je bil toliko star kot tvoj otroček sva se kopala vre po dopjenju (samo moj malček je jedu na 2 uri!!) tko da je jedu pred kopanjem in po njem. Sem ga pa enktrat šla umit po dojenju in mi je vse zbruhal, NIKOLI VEČ!!!

Zdaj ko je pa star slabe 4 mesece pa ob 17 poje obrok in ob 7 kopanje (20 minut gor dol) ter nato dojka kupček in še druga dojka (zvečer mi sprazni obe!! user posted image user posted image ) pol pa ga dam spat in mi lepo spi. user posted image  upam da tko ostane (trenutno z  dvema dojenjima vmes) ampak takoj zaspi nazaj) zjutraj se pa zbudi okoli 7.

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KDAJ KOPATI?
16.2.2007 22:54:28   
***pika***
 
zdaj, ko je že skoraj 4 mesece jo kopam praviloma med dvema dojenjema oz. pred drugim, na začetku pa kar kmalu po dojenju, ker je imela silno kratke intervale med podoji.
Po kopanju sicer kdaj še kaj mleka polije, ni pa kritično.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
17.2.2007 20:08:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ***pika***)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KDAJ KOPATI?
24.2.2007 13:56:49   
adriana_m
kaj pa ura: kopeta zjutraj ali popoldan, zvečer?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KDAJ KOPATI?
24.2.2007 15:35:42   
lenika
Jaz sem ga, ko je bil še tako majhen najprej podojila, nato skopala in po kopanju pred spanjem je hotel še malo zizat.user posted image

Aja kopali smo se pa nekje okoli 19.30 ure.

(odgovor članu adriana_m)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KDAJ KOPATI?
24.2.2007 16:16:02   
crci06
nekje na RR sem prebrala, da naj bi ga kopali popoldan / zvečer, ker potem tisti dan ne sme več ven..
(ko mu umiješ glavo, mislim, da zaradi tega).

To tudi jaz prakticiram.
Papica, kupček, par minut počakam, hop v čebriček, umit, pol pa spat.
Pa vedno mi po umivanju ful dolgo spi (npr. združi 2 intervala), zato mi je najbolje zvečer (7h-8h).

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KDAJ KOPATI?
24.2.2007 22:11:46   
Peli
Jest sm ga navadno nahranila 1 uro pred kopanjem, potem pa ko sva se skopala, pa je spet mal pojedu.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KDAJ KOPATI?
25.2.2007 15:25:59   
naja78
pred večernim obrokom,kako uro prej.seveda ga ti bolj poznaš,da ne bo med kopanje,verjetno še bolje po njem alarm-huda lakota.mi se gremo cca ob 20 kopat,ob 21 zadnji obrok in potem spanje,včasih takoj,včasih pa še kako uro žvrgolimo.user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KDAJ KOPATI?
26.2.2007 14:36:26   
Anonimen
mi najprej mal pomalcamo, podremo kupčka in čof v vodo. na začetku mu je bilo kopanje odveč, zdaj pa rabimo dežnike. potem pa ful večerja in v sanje

lp

(odgovor članu naja78)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KDAJ KOPATI?
26.2.2007 19:59:13   
Baucka
Naša je jedla na 2,5-3 ure. Kopala pa sem jo cca 1,5 ali 2 uri po obroku. Saj voda otroka zmuči in ti bo prej lačen, kakor drugače. Ne kopaj je pa po obroku, saj ti bo bruhala ali pa kolcala. Pa po kopanju jo fajn na zizo priklopiš in že spi.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Ime Hugo
Evaa1

Kakšno se vam zdi moško ime Hudo?

Všeč (13%)

Ni všeč (87%)


Število vseh glasov: 23

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!