|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jst bi pa tko...
23.5.2008 18:40:08   
Udb
...mal klepetala! O brezveznih stvareh, vremenu, pa tko...kot v staih časih. Tega zdaj na RR sploh ni več. JE še kera bi se ji dalo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 18:41:38   
iva01
jst tud..mi je tako dovgčas zdej..pa tole vreme je čist zmešano..sonce ..dež..dež..sonceuser posted image ..sem mal prej zuni na terasi skadila pu škatle čikov pa celo banco (pol kilsko) sladoleda pojedla :)

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 18:42:25   
iva01
PS: sladoled je biv ful dobr..orehov iz Hoferjauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 18:42:52   
Udb
Joj, jaz mam tut zadnje dni tako žretveno obdobje. Vse bi pojedla kar vidim. Mi je pa danes celo uspelo posadit rože zunaj, čeprav se tole dež-sonce res skoz izmenjava.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 18:43:35   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: iva01

PS: sladoled je biv ful dobr..orehov iz Hoferjauser posted image user posted image user posted image
mmmmmmmmmmmmmm, midva za malim muckom sva imela pa prej samo čoko-vanilija. Ampak sva vse pojedla! user posted image

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 18:44:19   
iva01
pa veš da sem se jz tud neki spravlala rože sadit odzuni prej..sam se mi ni ljubl več..me vse kosti trgajo zarad vremena :)
pa sem šla na zibalko v vodoravni položaj

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 18:45:28   
Udb
Ja, sej lenarjenje je tut men ljubše, ampak pol pride slaba vest...kulk mam za delat-....jaz pa nič. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 18:48:26   
iva01
uf v tem sem jzt dobra..ko mi moj reče..ej dej kaj pa če bi midva dans vrt pokosila..vsak mal..ej tuk enga dela mu naštejem v sekundi da se sam obrne pa gre sam kosit..jz pa na kavč, ker mali itak okul njega z njegovo plastično kosilnco teče ko kosi vrt..pol pa če je sreča me potem dobi na kavču kak lepo dremljem :)...je zadnič čist popiozduuser posted image ..sam to je zdej..mam že kak mesec leno obdobje..sej drugač  sem pridnauser posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 18:50:35   
Udb
JA, sej. Pri nas je pa tko, da sva oba ful zaposlena, in dostikrat prideva domov samo spat. In pol se stvari nabirajo. Zdaj je že malo bolje, ampak težko bi kdaj rekla, da ni FUL za ponardit.

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 18:54:15   
iva01
ma sej je vedn tko..prideš domov....južna mulc,..umivanje spanje..delo pa ostane..men je nabl šit..ko v petek oprem vrata pralnice..kamor skor celi tedn sm mečem umazane cote..pol pa vse to do nedelje oprat posušit..zlikat..ma ja..sej bo bolš

NČ grem zdej me je mama klicala da ma netopirje al neki podobnega na podstrešju pa če ji pridem pomagat rešit jih se...sam mam samo insekticid pips..a misliš da če z tem pošpricam, da bodo popadali?user posted image
verejtn bodo aneuser posted image , no sej probat ni greh, zgubit itak nimam kajuser posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 19:06:59   
Udb
Bogi netopirčki!!!!

(odgovor članu iva01)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 20:10:30   
hmm...
Ja, ja dolg čas je.


A katera ve kaj bi si lahko naredila na črno nalakirane nohte?

Razen nalepk?
Oz. kako si jih naj nalakiram?user posted image user posted image  Katere barve?

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 22:14:15   
amaya
Meni je bordo všeč...moje noge so vsako poletje iste user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 22:16:28   
Zamima
jaz sem pa se lih na novo poštrihala user posted image , sta me mati in svakinja skritizirali do amena, da kako barvo to mam, da mi sploh ne paše, da mi paše blont user posted image ,... in sem dala blont gor, samo sem zdaj temno blont, ampak koga briga, zaenkrat sem zadovoljna user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 22:19:02   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image ...ma kaj nismo govorile o nohtih? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 22:23:04   
Zamima
to vse skupaj paše user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 22:35:05   
hmm...
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

user posted image user posted image user posted image user posted image ...ma kaj nismo govorile o nohtih? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja Ja.user posted image

Pazi, SMO govorile.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Daljna preteklost.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jst bi pa tko...
23.5.2008 22:44:57   
amaya
kriza...ma mislim, da nas daje vse to vreme...mi smo danes doživeli Vesoljni potop...vsak kilometer je bilo drugo vreme (če se temu lahko tako reče)...sonce-naliv-toča-sonce-samo sneg se je manjkaluser posted image Moj tamali je bil čisto out...da o sebi ne govorim...no pa sva se šla malo potolažit v en center v Trst...vsi potolaženi razen tatija,...ki je moral mal skeširatuser posted image

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




UUVAJANJE NA KAHLICO
NANA123

ZANIMA ME KOLIKO SO BILI STARI VAŠI OTROCI DA SOŠLI SAMI NA KAHLICO?

2 LETI (75%)

3 LETA (22%)

4LETA ALI VEČ (3%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!