|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jogi vzmetnica
28.10.2007 10:11:04   
Sonrisa
Živijo,

kupujemo jogi dimenzije 200 x 90. Je za našo devetnajstmesečnico. Aja, edini pogoj je, da mora biti višina 20 cm (sploh ne vem, kakšne so ponavadi višine jogijev).

Na kaj je treba biti pozoren, kakšno polnilo, trdota ... ?

In kje so ugodne cene za takšne jogije?

Hvala za predloge in ideje,
tiniga
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jogi vzmetnica
28.10.2007 10:15:21   
Strawberrie Cherrie
Jaz bi še pristavila svojo skledčko zraven. A ktera ve, če kje prodajajo vzmetnice 180x100 ali 200x100???user posted image

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jogi vzmetnica
28.10.2007 13:18:03   
Piškotka~
Pa da se še jaz vštulimuser posted image  potrebujem 120x200 in 140X200. Tudi mene zanima na kaj moram biti pozorna pa ne bi ala Dormeo. Potrebujem pa za otroka, starejši želi bolj trd jogi, za malega pa ne vem user posted image

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jogi vzmetnica
29.10.2007 21:21:11   
Sonrisa
Eeee, punce, bomo mogle kar same na lov ... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jogi vzmetnica
31.10.2007 8:15:25   
Strawberrie Cherrie
Piškotka, 140x200 sem jaz videla, da jih imajo - Linea Flex.

Najbolje da se same podamo v trgovino, potem pa si izmenjamo izkušnje user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jogi vzmetnica
31.10.2007 17:47:47   
Anonimen
ktera ve, če kje prodajajo vzmetnice 180x100 ali 200x100???


Doremo. Jih dela po naročilu.

pa, da odgovorim še tiniga:
Dormeo ima višino 16 cm pri jogiju 140x70 in 18 cm pri 160x200

sem zmerila user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jogi vzmetnica
2.11.2007 10:05:56   
Strawberrie Cherrie
Sunqueen, kok je pa kaj cena 'po naročilu'?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jogi vzmetnica
3.11.2007 7:25:09   
mala zirafa
V BC ga lahko naročiš po meri. Mi imamo posteljco iz ikee, in je tudi neobičajnih dimenzij,  velikost 75x165.Jogi za te mere proti alergiji stane okoli 30.000 sit.Firma pa je Lagea.Mogoče ga dobiš ugodneje brez posredovanja BC.

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jogi vzmetnica
4.11.2007 9:59:13   
Sonrisa
Malce pozno (ker nisem pričakovala odgovora user posted image ), ampak vseeno: Sunqueen, hvala, da si šla merit. user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?