|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jezna sem za popiz...
14.5.2009 11:33:51   
Hope2
Moram se skašljatuser posted image , pa še nasvet rabim. Grem v zmrzovalnik, da kaj v lonec vržem in opazim led, podoben ivju. En je pozabu zapret zmrzovalnik in se je vse odtalilo. Mene ni bilo v zmrzovalniku 3 dni, mož je bil vsak dan po 2x. Kdaj je kdo pozabil, kolk časa je bil odprt, kak fejst je bilo meso odmrznjeno..... ni bogec ne veuser posted image . Kaj naj zdaj, vržem vse ven v smetiuser posted image user posted image . Grrrrrr sem jezna, jaz ziher nič krivauser posted image , mož bo pa za kazen stročji fižol žveču, neki kar ne mara niti pod točko razno
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 11:38:54   
CatJa
Piknik naredi. V kolker meso ni pokvarjeno, seveda.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 12:04:47   
Hope2
Kja naj celo malo mesto povabimuser posted image , tega ni tolk malouser posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 12:09:21   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kja naj celo malo mesto povabimuser posted image , tega ni tolk malouser posted image


RR, pa ga ne boš imela dovolj.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 12:11:09   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kja naj celo malo mesto povabimuser posted image , tega ni tolk malouser posted image



Ja potem ga pa na RK ali Karitas pelji, verjetno ga bo v 5 minutah zmanjkalo.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 12:13:02   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kja naj celo malo mesto povabimuser posted image , tega ni tolk malouser posted image



Ja potem ga pa na RK ali Karitas pelji, verjetno ga bo v 5 minutah zmanjkalo.


Odlična ideja.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 12:21:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Kja naj celo malo mesto povabimuser posted image , tega ni tolk malouser posted image



Ja potem ga pa na RK ali Karitas pelji, verjetno ga bo v 5 minutah zmanjkalo.


Odlična ideja.


A misliš, da ga bodo vzeli? Pa niti si ne upam, ker ne vem kolk časa je tak meso. Kaj če je 3 dni že tako, ali pa je bilo že čist odtaljeno in je že zdaj nazaj skor zamrznilouser posted image To mene bega

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 12:44:02   
CatJa
Če si bila pred tremi dnevi v zamrzovalniku, pomeni, da je bilo vse OK. Če je bil pred dvema dnevoma mož, se meso ni moglo odtaliti prej kot v enem dnevu, torej bi bilo odtaljeno (če je sploh bilo) kvečjemu en dan. In če je na hladnem, nima bit kej narobe z njim.

Na RK pa pokliči in vprašaj. Ali pa jim ga preprosto dostavi. Če bo tam kdo, ki nujno potrebuje hrano, bodi brez skrbi, da se bo hitro razvedelo, da se je našel dobrotnik z goro mesa.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 13:02:05   
ursi
Če imaš res tooolk ogromno mesa je bil verjetno zamrzovalnik poln - ali vsaj 3/4 poln. In če nimaš samo po košarah ampak lepo naloženo eno vrh drugega, se tako al tako spodaj ni moglo odmrznit in je gotovo ok. Naredi kosilo iz mesa, ki si ti zdi, da je najbolj odtajano - saj itak že ko se meso greje nos pove, al je dobro, al ne.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 13:09:16   
mojamura
no to se ej tudi pri nas zgodilo, za razliko pa v času, ko je bilo zunaj 38 stopinj. vse sem morala vrečt. in seveda krivca niuser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 13:36:04   
melanija
Moji svakinji se je zgodilo podobno. Večino mesa je rešila tako, da si je v naprej naredila obroke in nazaj zamrznila.

Meso skuhaj, naredi goaže,... in nato nazaj zamrzni. Nekaj boš lahko rešila, vsega najbrž ne.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 13:38:48   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Moji svakinji se je zgodilo podobno. Večino mesa je rešila tako, da si je v naprej naredila obroke in nazaj zamrznila.

Meso skuhaj, naredi goaže,... in nato nazaj zamrzni. Nekaj boš lahko rešila, vsega najbrž ne.


to pa je res dobra ideja

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 14:18:36   
Hope2
Nahuje je s kruhom in žemljicami (bo za drobtine ali konje), mletim mesom, pleskavicami in čevapi (danes lahk kuham bolonjeze za 10-20 ljudiuser posted image ), dimljenimi klobasami (ne vem kaj naj z njimiuser posted image ), stročji fižol in pohan sir sem pa danes porabila.  Škampe pa ne morem otipat, če so se kaj odtalili, tak da ne vem ali jih naj fliknem vstran ali pustimuser posted image . Ostalo pustim, mislim ali pa sme tak optimistuser posted image , da z večjimi kosi mesa ne bo problemov. K sreči je bilo to bolj zadaj založeno. Če me bo pa preveč matralo, bom pa še to v golaž skuhala



< Sporočilo je popravil Hope2 -- 14.5.2009 14:20:13 >

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 15:08:25   
t5t6
IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Moji svakinji se je zgodilo podobno. Večino mesa je rešila tako, da si je v naprej naredila obroke in nazaj zamrznila.

Meso skuhaj, naredi goaže,... in nato nazaj zamrzni. Nekaj boš lahko rešila, vsega najbrž ne.


Kolikor jaz vem, kar pač slišimoz mi povejo drugi, ker nisem strokovnjak, se hrane ne sme dvahrta zmrzovat.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 15:12:26   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: t5t6

IZVIRNO SPOROČILO: melanija

Moji svakinji se je zgodilo podobno. Večino mesa je rešila tako, da si je v naprej naredila obroke in nazaj zamrznila.

Meso skuhaj, naredi goaže,... in nato nazaj zamrzni. Nekaj boš lahko rešila, vsega najbrž ne.


Kolikor jaz vem, kar pač slišimoz mi povejo drugi, ker nisem strokovnjak, se hrane ne sme dvahrta zmrzovat.


Če meso toplotno obdelaš, lahko nazaj zamrzneš.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 22:15:15   
Splišni
A pa zares v zamrzovalnike hodite? Za to navado pa še nisem slišala. res ne.

In ti zdaj 3 dni nisi bila not, mož je bil pa kar parkrat? Po koliko časa pa?

Ma saj potem pa ni čudno,d a se vam meso odmrzne. Saj to ni predvideno, da bi ljudje notri hodili.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jezna sem za popiz...
14.5.2009 22:19:05   
Virtualna
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A pa zares v zamrzovalnike hodite? Za to navado pa še nisem slišala. res ne.

In ti zdaj 3 dni nisi bila not, mož je bil pa kar parkrat? Po koliko časa pa?

Ma saj potem pa ni čudno,d a se vam meso odmrzne. Saj to ni predvideno, da bi ljudje notri hodili.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.6.2009 dobili prvi zobek ...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jezna sem za popiz...
15.5.2009 7:21:25   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A pa zares v zamrzovalnike hodite? Za to navado pa še nisem slišala. res ne.

In ti zdaj 3 dni nisi bila not, mož je bil pa kar parkrat? Po koliko časa pa?

Ma saj potem pa ni čudno,d a se vam meso odmrzne. Saj to ni predvideno, da bi ljudje notri hodili.


Pobaj še ti, boš videla kolk boš fit pa sveža, pa mogoče ti še par sivih celic zmrzne, da nauš tolk pametna

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jezna sem za popiz...
15.5.2009 7:23:20   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A pa zares v zamrzovalnike hodite? Za to navado pa še nisem slišala. res ne.

In ti zdaj 3 dni nisi bila not, mož je bil pa kar parkrat? Po koliko časa pa?

Ma saj potem pa ni čudno,d a se vam meso odmrzne. Saj to ni predvideno, da bi ljudje notri hodili.


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
15.5.2009 7:23:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jezna sem za popiz...
15.5.2009 7:29:51   
rija
hope, meni se je enkrat zgodilo isto: mali je hladilnik in zamrzovalnik nastavil na vacation....valjda, da je bilo vse hin. jaz sem vrgla stran, ker nisem bila prepričana, kako dolgo je bil hladilnik tak, noter pa je bilo itak vse mehko. je pa res, da je to samo polovička od am. hladilnika....ampak vredno pa je bilo vsekakor velikouser posted image

če je tak, da se ni do konca odtajalo: veselo na delo pa lep kuhalni vikend ti želimuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jezna sem za popiz...
15.5.2009 7:35:09   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

user posted image user posted image user posted image


user posted image da se pomiriš

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jezna sem za popiz...
15.5.2009 15:36:03   
Lunca1
To se je tudi nam enkrat naredilo. smo šli na morje, doma je pa varovalko ven vrglo. ne bi komentirala kako je to smrdelo. user posted image  Jaz pa takrat še noseča in seveda nos še 3x bolj občutljiv. Smo morali skrinjo ene parkrat čistit z vsemi možnimi čistili, pa kisom, na koncu še z Vapom. Je trajalo po moje pol leta, da je nehalo smrdet. Hrana je šla pa seveda vsa v smeti. user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jezna sem za popiz...
15.5.2009 18:19:26   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

A pa zares v zamrzovalnike hodite? Za to navado pa še nisem slišala. res ne.

In ti zdaj 3 dni nisi bila not, mož je bil pa kar parkrat? Po koliko časa pa?

Ma saj potem pa ni čudno,d a se vam meso odmrzne. Saj to ni predvideno, da bi ljudje notri hodili.


Pobaj še ti, boš videla kolk boš fit pa sveža, pa mogoče ti še par sivih celic zmrzne, da nauš tolk pametna



Sorči, ampak jaz res ne vem, kdaj mi jih je enih par odmrlo, saj ne veliko, ampak ravno toliko, da v zmrzovalnik ne hodim.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Jezna sem za popiz...
15.5.2009 18:36:04   
Rubin.
IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

To se je tudi nam enkrat naredilo. smo šli na morje, doma je pa varovalko ven vrglo. ne bi komentirala kako je to smrdelo. user posted image   Hrana je šla pa seveda vsa v smeti. user posted image user posted image


Pri nas enako, samo da še ni smrdelo, vsaj en plus user posted image .

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Kam letos na dopust?




Na morje. (65%)

V planine. (4%)

Potovanje po celini. (3%)

Križarjenje z barko/ladjo. (2%)

V toplice. (6%)

Doma bom. (20%)


Število vseh glasov: 10389

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!