|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ****ti viroze
16.3.2006 15:33:42   
tincci
Moj dragi je včeraj tožil, kako ga boli celo žrelo pa pljuča, zvečer ga je še zebst začelo, dons je pa čist hin. In jaz mu že cel dan kuham čaj pa nosim juhce pa vitamine, no ravnokar je pa mene začelo po celi dolžini boleti žrelouser posted image Fak, pa 4.5m tamalo dojim, pa ravno 14 dni nazaj sva bili na infekcijski user posted image

Sem prov jezna, pa niti ne vem, na kogauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ****ti viroze
16.3.2006 15:35:40   
Anonimen
user posted image user posted image  Tincci kako? A od zadaj?user posted image user posted image

Ja jaz tudi upam, da se ne bomo nalezli česa.

(odgovor članu tincci)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ****ti viroze
16.3.2006 15:37:55   
total
Ja baje spet razhajajo,grozno.Moj Nik je prvič zbolel en dan po 1 roj. dnevu in sem bila čist paf,prej sploh nisem vedela kak je to,upam da ostanemo tako zdravi kot doslej,pozdravite se.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ****ti viroze
16.3.2006 20:28:58   
ninocka
Joj, boga. Upam, da se cimprej pocajtate.
Midva sva tud vceraj prisla iz bolnice, ker je mel mali RSV virus, tam sem zbolela se jaz (smrkanje, grlo), moj user posted image   in pa se moja mami in oci.
Zgleda smo mi okuzli malega, on nam je pa vrnu in nas okuzil nazaj user posted image .


_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ****ti viroze
16.3.2006 20:31:53   
KODA
Pri nas je v igri angina že od začetka februarja.Samo gostitelja zamenja.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ****ti viroze
16.3.2006 20:34:40   
Mina1
Mi si tudi podajamo viroze od novega leta dalje. Resno, enkra prvi, pa potem drugi, pa potem ati, pol pa še jaz in tako jovo na novo.

Kaj naj ti rečem, upam, da se pozdravite in tako.

P.S.: To je pa lepo, da atija crkljašuser posted image . Ampak če se zdaj tudi tebe loteva, pa držim pesti, da ne bi bilo nič hujega, že zaradiuser posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ****ti viroze
16.3.2006 21:25:03   
vidja
V začetku feb škrlatinka, nato prehlad, potem viroza in zdaj še pljučnica. In vse to pri istem otroku. Hkrati pa viroza še pri drugem. Zgleda, da je spet sezona.

Upam, da bo čimprej pomlad in neko normalno vreme, da virusi zginejo, ker imam že dovolj neprespanih noči.

Veliiiiko zdravja vsem! Jejte C-vitamin!

(odgovor članu Mina1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ****ti viroze
16.3.2006 22:19:18   
Barči78
Naša je pred kratkim prebolela rota virus, evo zadnji teden je pa tako slabo spala, pa sem vzrok iskala v rasti zobkov, prejšnjo noč pa je bilo neznosno. Celo noč je jokala. Pa jo zjutraj peljem h zdravniku, evo vnetje ušeska. Ko prideva domov, se začnem slabo pučitit, grozn me je začelo bolet grlo, tako da sem šla še sama h zdravniku, in sva obe s Nejo na antibiotikih. Zgleda, da res nekaj razsaja, kajti čakalnice so bile polne.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ****ti viroze
17.3.2006 7:33:20   
lelaval
Pri nas sta šolarja zaenkrat hvala-bogu še zdrava (že trkam po lesu), pač pa ima ati že od včeraj vročino. Upam, da ne okuži vseh.user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ****ti viroze
17.3.2006 9:10:37   
tincci
Jaz se zaenkrat še dobro držim... sem se včeraj basala z granobili in lekadoli.. upam, da zdrživa s tamalo... 

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ****ti viroze
17.3.2006 9:14:22   
KIRA
mi smo pa bli vsi bolni dober mesec nazaj. moja večja punca najprej, pol pa še tamala in jaz, nazadnje pa še ati. ampak on je malo blj odporen in ga ni taku hudo zadelo. tamale sta se pozdravle v slabih 2 tednih, jest pa še sedaj kašljam in bezgavka me boli.
**** pa viroze!!!!!!!!!!! grrrrrrrrrrrr

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?