|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz pa sem danes srečala...
12.5.2008 23:09:28   
Anonimen
... dve takile zverini

http://galerija.foto-narava.com/displayimage.php?album=8&pos=1
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
12.5.2008 23:12:06   
Freycha
lepo!

upam le, da ne na cesti, ali pa še hujše: na havbi avtomobila.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
12.5.2008 23:12:16   
Anonimen
Moj je tud zadnjič enga srečal. Avto dobimo ta teden nazaj iz popravila. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
12.5.2008 23:17:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Freycha

lepo!

upam le, da ne na cesti, ali pa še hujše: na havbi avtomobila.....user posted image


Ne... v gozdu oz na obronkih gozda.... Sta pa izvedla lepo smrtonosno salto (bila sta srnjak in srna) ko sta se zaletela v žičnato ograjo (sta se me prestrašila, ker me nista videla, prej pa sta že bežala pred nečim/nekom drugim).
IN vse to slab meter od mene.
Sem se kr ustrašla, da sta se poškodovala. Pa je bilo na srečo vse vredu.

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
12.5.2008 23:38:43   
andie
jah, pr nas jih je poln..na cesti, mim bajte laufajo zgodi zjutri... smo pa že tut nabacili na avto vsak svojo-ati, js, moj fant...ne morš pomagat, tak hitr skoč na cesto, da se ne moreš umaknituser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
12.5.2008 23:56:27   
rija
ah, tehle imamo pa vsak dan par na obisku....enega so sosedi sploh udomačili in se je igral z nami kot kuža....zdaj pa ga je zgrabila narava, pa jo je pobrisal....user posted image

pa fazani so letos debeli kot gosi....pa zajčka sem prejšnjič skoraj pred bajto povozila....pa lisico....

ni da ni....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 0:26:18   
karmy
še dobro da ga je narava zagrabila, ker divjih živali ni pametno nikoli hranit... tako še lovci svetujejo... nazadnje ko je bilo tako, so medvedjega mladiča ljudje hranili, so ga mogli nazadnje uspavat ker se je preveč ljudi navadil user posted image

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 6:45:14   
srki
Jaz jih pa že dolgo nisem videla, pa živimo v bližini gozda. Včasih so se slednje jutro hodili past na travnike in ob potok, kjer je voda. Razen seveda, če jih ne vidim, ker so bolj oddaljeni.

Na srečo še nisem imela srečanja z njimi z avtomobilom, da bi ga razbila.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 6:46:48   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

medvedjega mladiča ljudje hranili, so ga mogli nazadnje uspavat ker se je preveč ljudi navadil user posted image


Verjetno misliš medvedka Tončka, ta je bil pri nas. Ja, ta je bil prava atrakcija, kaj pravzaprav se je z njim zgodilo, pa, vsaj kogar sem jaz vprašala, ni nobeden vedel.

Drugače pa smo mi imeli čisto udomačenega srnjačka, ki je kot mladiček ostal sam, samo to je bilo še takrat, ko sem jaz še nekje plavala. Pri hiši je bil kar dolgo let, v bistvu je bil kot kuža.

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 6:58:37   
Blejka26
tam kjer sem živela v otroštvu,je bila hiša čisto na samem ob gozdu,tko da se jih je tam polno sprehajalo..pa mi jih je še danes lepo videti.me je bila pa groza ko je enkrat okrog 21ih prikorakal skoraj do hiše jelen,velik ko krava in je jedel češnje..tega nikol ne bom pozabila,pa sem bila še mulc

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 7:09:45   
puncica
Zjutraj mi vsaj vsak drug dan kakšna takale mrcina prečka cesto, tako da kr oprezam vsak dan kje bo spet kej, zadnič mi je pa ob štirih popoldne ko sem šla iz službe iznenata takale mrcina prletela, sem se tak ustrašla, da sem še kako minuto na cesti stala user posted image šlo je pa na mm, da sva jo tako jaz kot srna cele odnesle, sprva sploh nisem vedla al sem jo zadela al ne user posted image user posted image . Sem se pa vsaj prebudila, saj sem prej kake pol ure mogla v koloni vozit 60 user posted image tele mrcine bi šele jaz sterala s ceste. user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 13.5.2008 7:10:35 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 7:20:11   
srki
O puncica, samo ne mi o slednjih mrcinah, ker mi vsako jutro dvignejo pritisk in holesteroluser posted image .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 8:40:35   
ursalara
Meni se tele živalce ne zdijo zverine zverina je medved ki jih na našem območju lahko kar velikokrat srečaš na nekaj metrov!Tudi moj sosed ki je lovec je imel doma že srne udomačene pa jih je le potem spustil v naravo so krhka bitja ki ti pa res da velikokrat prečkajo cesto in s tem naredijo veliko škodo!Pir nas ko vidimo takele živalice jih lepo opazujemo ko pa vidiš jelena ki je kot tele se ti že zviša adrenalin ko pa vidiš medveda se pa lahko tudi polulaš v hlače to je mrcina ki se na Kočevskem in tem okolišu zelo rad sprehaja!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 9:01:13   
fragola
jaz jih vidim skoraj vsak teden 

_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 9:04:19   
Anonimen
Jaz jih pa pogrešam. Včasih sem jih lahko gledala doma iz sobe k smo zraven gozda doma.
Zdej pa gledam betonuser posted image . Bi srne nazajuser posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 9:47:55   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Jaz jih pa pogrešam. Včasih sem jih lahko gledala doma iz sobe k smo zraven gozda doma.
Zdej pa gledam betonuser posted image . Bi srne nazajuser posted image



ti verjamem, da je lepše srne gledati kot beton user posted image

jaz sem jih mela priliko že parkrat videti, sem se pa enkrat ustrašila, ko sta jelen in košuta stala na sredi ceste nekje okrog 22.00 ure, pa sem potrobila pa sta se mi približala na en meter, malo ovohavala okrog pol pa oddirjala.

to se res ene mogočne živali, sploh jelen s tistimi rogi.....uuuu

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 10:01:28   
srki
Ja, da ti pa jelen s tistimi rogmi v avto prileti, ojej. Enemu iz naših krajev je hotel prečkati cesto, je direkt in nekega hribčka na cesto skočil, pa z rogmi v šipo, joj, saj bi ga lahko še poškodoval, poleg avta.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 11:44:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ursalara

Meni se tele živalce ne zdijo zverine


Ma itak da vem, da srnjad ne spada med zverine no. Je blo bolj v šali napisano.

(odgovor članu ursalara)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 13:19:44   
dulcinea
Jaz sem že srnico ruknila. Čisto majčkena je bila. Sam je zbežala v gozd, pri avtu se pa tudi ni skoraj nič poznalo.

Ima pa od moje sestrine mož doma srnjaka. In to kar v bajti. No, je bolj divji mož user posted image

Medvedka Tončka smo pa ravno prejšnji teden gledali na posnetku. V 4. razredu je pri DZ za SLO na kasetii novica in so glih to izbrali.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 20:38:06   
Zamima
taki se vsake tolko pasejo v mojem vinogradu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 20:59:16   
Anonimen
Sem mislila, da bo spet kakšna slika kač. user posted image

(odgovor članu Zamima)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
13.5.2008 21:05:58   
Anonimen
Ima pa od moje sestrine mož doma srnjaka. In to kar v bajti. No, je bolj divji mož To je kaznivo drugače. Zadrževanje divjih živali. O humanosti raj ne bom....

Medvedka Tončka smo pa ravno prejšnji teden gledali na posnetku. V 4. razredu je pri DZ za SLO na kasetii novica in so glih to izbrali.  Tončka že dolgo ni več med živimi. Medved pač ni žival ki se jo hrani. Mu podpišeš smrtno obsodbo z tem k mu daš za jest. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
14.5.2008 7:33:22   
srki
Saj žalostno je pa bilo, ker se izmed tolikih lovcev in drugih, ki vejo, kako je z divjimi živalmi, ni noben oglasil takrat, ko se ga je hranilo. Vsi so bili tako navdušeni, da so morali celo mediji prit. Res škoda no.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Jaz pa sem danes srečala...
14.5.2008 10:21:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Saj žalostno je pa bilo, ker se izmed tolikih lovcev in drugih, ki vejo, kako je z divjimi živalmi, ni noben oglasil takrat, ko se ga je hranilo. Vsi so bili tako navdušeni, da so morali celo mediji prit. Res škoda no.


Ja...

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Rezano cvetje
F*R*U

Kateri cvet vas najbolj razveseli?

vrtnica (39%)

gerbera (5%)

tulipan (12%)

orhideja (24%)

drugo (10%)

bolj kakor rezano cvetje me razveseli lončnica (11%)


Število vseh glasov: 207

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!