|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 10:29:21   
Nia30
Sem včeraj pisala, da mali že 4 dni štrajka in noče jest. Dans je 5. dan in mali ne odpre ust :grrr: Vsa hrana vandra v smetnjak. Pa po moje je mali lačen sam enostavno noče po žlički jest. Zobki niso ker so že zun, vročine nima, tečen je isto kot vsak dan,.... Mislim :grrr::grrr::grrr: Pa sem probala že vse sorte. Sem mislila, da je preveč zaspan in sem ga dala spat in mu hrano ponudla potem, ko je bil lepo naspan. Ništa. Sem mislila, da pa mogoče res ni lačen in sem čakala. Po šestih urah mali še kr ni odprl ust. Pa sem mu dala zmiksano banano in jabolko, kar ma najraje. Ni jedel. Sem mu dala Hipp kozarček. Ni jedel. Pol sem mu dala mesno zelenjavni kozarček. Nič. Flašo pa bi, to pa ja.
Pa se najprej nisem sekirala, sam zdaj se pa in še jezna sem po vrhu. :grrr:

Poleg tega pa še dežuje in mam PMS in počasi se bom spet spremenila v :hudicek: (bogi moj :love:, kaj bo moral spet prenašat :) )

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 10:43:50   
malecka
:bravo: pa mu daj flašo.tud moj je po tisti vročini odkljanjal žličko pa sem problem rešila tako ,da sem na cuclju naredila veliko luknjo in v šlašo kašico in :bravo:uspelo je.

Proti PMS pa priporočam hladen tuš,dobro kavico in pogovor z kolegico ali čvek na RR- u

častim :kava:

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 10:43:59   
willma
Hmmmm,
glede tega bi ti lahko Seven kaj napisala. Njen Jakob je bil isti, bistveno se je spremnilo, ko je začel hodit v vrtec(jasli).
Drugače, pa je reševala tako, da mu je po flaški dajala razne kašice od Alnature, čoklino in podobne reči. Na cuclju je pač naredila večjo luknjo in je šlo. S "pravo" hrano tudi ni obupala, vedno mu je ponudila.
Glede na to, da je tvoj star 7 mes. se še ne rabiš preveč obremenjevat, nekateri otroci so do 8. mes. samo dojeni.

Vso srečo
lp
willma

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 10:48:23   
Nia30
malecka, jaz pa častim :torta:, ki se že lepo peče.

Lp

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 10:51:46   
rainbow
Mislim, da ima Wilma prav, res pa je to zelo utrudljivo,pripraviš nekaj, pol pa noče jest, te popolnoma razumem; ampak vedi, da bo tega kasneje še več, pa še kaj bo na tleh pa na steni pristalo, tak da pusti še nekaj jeze za takrat ;)
pa še taki tečen dan je
ampak bo bolje:metulj:

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 10:53:00   
malecka
no vidiš da si že boljše volje :bravo:
en dober čvek in PMS bo zgodovina
:sloncek::sloncek: mormo skupi držat

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 10:58:08   
dory
o welcome to the club...pri nas je to stalnica na repertoarju. tamal nc noce jest..vcas celo en jogurt na dan...k sreci precej popije. ne bom omenjala,da me stane zivcev se pa se...ampak otrok bo ze dobil tolk,da bo dobil svojo dozo...nas tudi dobi ocitno samo za prezivetje...pomoje bo bols,ce se mi nehamo obremenjevat,ceprav je tezko...

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 11:07:03   
malecka
jp teja&maj točno tko je otrok ne bo lačn si bo kar vzl.:bravo: če pa je sit pa bo pustu pa čeprav je na mizi njegova najboljša hrana.naši :angel: že vedo...

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 11:17:04   
Marogica
Meni se je to zgodilo v tej vročini,da je tudi najprej odklonil hrano, pa sem mu dala najprej čaja in mi je spil polovico stekleničke, čeprav mu ga dajem zelo dosti. Nato je vse pojedel.
Ne vem pa, zakaj 5 dni noče jesti. Jaz bi vprašala pediatrinjo.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 13:11:03   
puncica
A pol noče čist nič jest razn flaše:zmeden::zmeden: Ja ubogi no, pa ni nič lačn al kaj: moj brat je bil tak, nič jedel in sam okol je lafual pa bil suh ko trlica, pa so mogl z žlico okol hodit da je kej dobil.
Moj primer je bil pa tak, da nisem nič jedla, pa me je mami peljala k pediatru pa se je on zdrl na njo da kaj ji je da itak ne morem bit zdej debela pa jest ne vem kaj še vse da naj sebe pogleda ko je tud drobna, pa da otrok že ve kolk je lačn, pa je s povešenim nosom šla domov. Od takrat naprej se ni nič več sekirala, pač rekla si je ko bo lačna bo že odprla usta. Sem bla pa res prava suhica.

In evo danes pri 28 pa hujšamo:)-:)-

No kaj naj rečem ne se sekirat pa se mal skuliri, ne sam na hrano študirat.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Jaz mam vsega dost!!!!!
5.7.2005 17:06:14   
Nia30
Punce hvala. Verjetno ni nič narobe ker je siten kot vedno (bi me skrbelo, če ne bi nič tečnaro).

Moja ta velika :roza: je nekje pri 8 ali 9 mesecih imela obdobje, ko ni jedla nič drugega razen Fruchtzwerge :zmeden:. Sem šla k zdravniku in je rekel, da otrok sam najbolje ve kaj rabi, in če zdaj rabi Fruchtzwerge ji naj pač fulam Fruchtzwerge. Skor en mesec je trajalo preden je spet začela jest druge stvari :bravo:

Lp :sloncek::metulj::sloncek:

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




ime
Erin

Ime Nastja vam je bolj

dekliško ime (84%)

moško ime (5%)

ime za oba spola (11%)


Število vseh glasov: 309

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!