|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izhodiščna plača
5.5.2008 18:42:03   
cukr07
Zanima me, če mogoče katera ve koliko znaša izhodiščna plača za VII. tarifni razred v zdravstvu.
Zanima me neto znesek.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izhodiščna plača
5.5.2008 19:21:40   
cukr07
Sem pozabila napisat še količnik - ta znaša 3,25.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izhodiščna plača
5.5.2008 19:45:42   
Astorija
Oj,

če se ne motim je 3,25 x 243,84 € ....(potem pa še dodatki za delovno dobo, zaradi usklajevanja plač v javnem sektorju, za posebne napore in še nekateri....)


Lp pa ne me za besedo držat če sem slučajno mimo udarila!

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izhodiščna plača
5.5.2008 19:57:10   
Aja1
Mislim, da je takole:
3,25 - izhodiščni količnik
0,20 korekcijski dodatek
0,15 dodatekza povečan vpliv delovnega okolja
0,99 dodatek za zdravstveno nego 
0,15 za posebne obremenitve
 
Torej: 4,74 x 243, 84 = 1155€ bruto. Potem pa še dodatek na delovno dobo, pa kakšen na nočno delo (če je)...
Neto je to cca 800€.

_____________________________




(odgovor članu Astorija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izhodiščna plača
5.5.2008 20:04:25   
cukr07
Hvala obema za odgovor. user posted image
Sta mi zelo, zelo pomagali.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izhodiščna plača
6.5.2008 14:02:52   
LoCa
a lahko samo neki vprašam? v temle računu 3,25 x 243,84 €, tale 243,84 €  pomeni, da se količnik s tem pomnoži (ne glede na to kje delaš)? in tisti korekcijski isto? al je ta cifra različna glede na področje oz. stroko? 

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izhodiščna plača
6.5.2008 18:49:25   
Astorija
IZVIRNO SPOROČILO: LoCa

a lahko samo neki vprašam? v temle računu 3,25 x 243,84 €, tale 243,84 €  pomeni, da se količnik s tem pomnoži (ne glede na to kje delaš)? in tisti korekcijski isto? al je ta cifra različna glede na področje oz. stroko? 


Cifra (se pravi znesek 243,84) je različen glede na področje... Javna uprava ima toliko, gospodarstvo pa čisto ene druge količnike.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izhodiščna plača
6.5.2008 19:10:05   
cukr07
A katera ve, kje bi se dalo najti vrednosti izhodiščnih količnikov za različne dejavnosti?

(odgovor članu Astorija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izhodiščna plača
6.5.2008 21:30:43   
Astorija
v kolektivni pogodbi mogoče??

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izhodiščna plača
6.5.2008 22:09:16   
cukr07
Ne, v kolektivni pogodbi je napisano vse ostalo, sam konkretnega zneska ni nikjer zasledit.

(odgovor članu Astorija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izhodiščna plača
6.5.2008 22:23:10   
Astorija
Potem pa nebi vedla... No ja sej zdej mi je logično da v kolektivni ni, ker se cifre spreminjajo... kje pa so objavljene pa nimam pojma... predvidevam da kak uradni list... nea vemuser posted image

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izhodiščna plača
7.5.2008 10:10:18   
LoCa
a potem imajo vsi v JU isto, torej 243,84 €? sprašujem zato, ker recimo js delam v javnozdr. ustanovi, pa me zanima, če je ta cifra pol ista za dohtarja, za mene k sm sociologinja in tut zadruge izobr. profile.
ma sprrašujem čist tko, k nobenmu k ga vprašam ni jasno kaj sot ti količniki al pa ve in se mu ne da razlagat...meni bi blo pa fajn vedet, od kje moja plača user posted image

(odgovor članu Astorija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Izhodiščna plača
7.5.2008 15:35:27   
cukr07
Pomojem je vrednost izhodiščnega količnika za določeno panogo enaka. Se pa glede na stopnjo izborazbe in zahtevnost dela, razlikuje končni količnik za določen poklic.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




tjaša
bonicefa

Jaz mislim da vzamejo vse,,sorry probavam kako se vklučit

haloooooo (72%)

ne vem (28%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!