|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izbira vozička
7.8.2011 12:46:33   
MEGi20
Zanima me a ima katera izkušnje s katerim od teh vozičkov...namreč nama z dragim so zelooo všeč tile,a se ne moreva odločit katerega vzeti.

No v ožjem izboru so tile:

http://soncek.si/si/peg-perego-on-track-switch-modularni-sistem-green-tea-i25045.shtml

http://www.lux4kids.si/otroski-vozicek-q7

http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicek-chicco-trio-scoop-asia-2010-p-120.html?osCsid=58efb6ad166a68523d9d211b5c314628

http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicek-hauck-apollo-all-in-one-brown-2010-p-278.html?osCsid=d638a66ec7f02d72ca8ee6a50d872ade

http://www.mali-vragci.si/otroski-vozicek-hauck-eagle-all-in-one-trio-navy-2011-p-1110.html?osCsid=d638a66ec7f02d72ca8ee6a50d872ade

Kaj bi ve izbrale za vaše male sončke??

Hvala .



< Sporočilo je popravil MEGi20 -- 7.8.2011 12:47:17 >


_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izbira vozička
7.8.2011 12:54:50   
Anonimen
Če sprašuješ za mnenje - nobenega, ker:
1. imajo majhna kolesa
2. nanje na peše MC ali Römer lupinica oz. če bi že kupovala te, bi vzela brez lupinice in bi kupila raje eno od prej omenjenih.

(odgovor članu MEGi20)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izbira vozička
7.8.2011 15:06:39   
mateyka
jaz sem PP fan, tako da PP user posted image (po moje je najbolj da se PP kupi na mami.si - official distributer)
pa hauck mi je tudi čisto fajn, Lux4kids ma še največja kolesa (kar je user posted image ), samo nimam izkušenj s to znamko..

ampak karkoli boš izbrala - saj so si zelo podobni (+ cenovno isti razred), ne bo dosti razlike imho.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izbira vozička
7.8.2011 15:22:52   
marjetica8
Mi smo meli enega podobnega temu PP, pa se ni obnesel...Smo ga hitro prodali, ker ima zelo majhna kolesa in ga skoraj da ne moreš vozit nikjer, razen po asvaltu. Če živiš v mestu, bi se mogoče obneslo. Drugi minus je, je zelo velik in težak, ko ga zložiš in če nimaš glih karavana, ga težko spraviš v avto. Mi smo namesto tistega PP potem vzeli MC Mura3 in ga ne zamenjam.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izbira vozička
7.8.2011 16:34:25   
mateyka
mura je ful drag
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/mc-11-mura-3-brown-earth/403238712930040323
pa je brez vsega (ni košare, lupinice, zimske vreče), to potem košta sigurno 600-700 vse skupi..

aja, pa PP ni tok težak - npr. P3 on track ima 8.5 kil. sigurno je MC mura težji.

< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.8.2011 16:42:40 >

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izbira vozička
7.8.2011 16:56:37   
poli*
Mi imamo (trenutno ni več v uporabi) PP pliko p3, pa moram reči, da take terene kot je dal skozi in toliko kilometrov kot smo prehodili, bi lahko nekatere vozičke samo še na smetišče peljali, naš pa je še vedno kot nov- preden sva ga pospravila v klet za naslednjega člana, sva ga peljala na servis v trzin, da so ga malo "naštelali" in to je to.
Se pa ta znamka niti slučajno ne more primerjati s podobnimi no name produkti, ki verjamem, da se ne obnesejo. Zadeva se tko dobro zloži, da smo cel komplet prevažali v tastarem puntiču user posted image .

< Sporočilo je popravil poli* -- 7.8.2011 16:57:03 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izbira vozička
8.8.2011 8:44:53   
AKP
Se lahko podpišem pod Poli. Naš Pliko je dal tudi ogromno km skozi in različne terene, pa se je super obnesel. Moja je imela eno obdobje, ko sem jo vmes milijonkrat prestavla iz sedeča v ležeč položaj in zopet nazaj v sedečega user posted image . Pa sem to opravila vmes med vožnjo brez problema. Kolegica je imela voziček Quinny in mi je priznala, da če bi njena tamala tako komplicirala bi se njej zmešalo, ker bi mogla vedno prestavljat neke pasove, da bi jo prestavla v ležeč položaj. Jaz sem zelo zadovoljna z njim po dveh letih uporabe in se je res zelo, zelo dobro obnesel v vseh pogledih user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izbira vozička
8.8.2011 9:48:06   
marjetica8
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

mura je ful drag
http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/vozicki-in-sistemi/mc-11-mura-3-brown-earth/403238712930040323
pa je brez vsega (ni košare, lupinice, zimske vreče), to potem košta sigurno 600-700 vse skupi..

aja, pa PP ni tok težak - npr. P3 on track ima 8.5 kil. sigurno je MC mura težji.


Ja, drag pa je ja. Mi smo ga kupili, ko je imel mali že 4 mesece, tako da smo kupili samo športni del. Lupinico smo itak meli od MC - paše gor una k jo dobiš v paketu od socialne, košaro bomo pa kupli, če bomo meli še enega user posted image . Meni je ta voziček res svojga dnarja vreden. Tudi kvari se ne, kokr se je un PP non stop.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izbira vozička
8.8.2011 13:23:21   
lenčy
js ti bom tko rekla, če mislš imet še kakšnega otroka, kupi malo boljši voziček (napihljiva kolesa,itd...) mi smo imeli na začetku voziček z napihljivimi kolesi in je bil zakon. je bil pa ogromen ampak, ker imamo velik avto, ni blo panike. pri 6m sva mu kupila PP plikota in je tud fejt, zelo trpežen, ga komot po pesku furam. mi je bil pa vedno mutsy všeč in bi ga kupila, če bi imela še kup otrokuser posted image srečno pri izbiri!

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu marjetica8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?