|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ime igrace
28.7.2014 19:09:31   
malaMravljica
Bom kar tukaj vprasala, mogoce dobim odgovor.

Iscem eno igraco in ne vem niti priblizno kako se ji rece. Ni nova, baje obstaja ze leta in leta, leta in leta. Torej je kot en malo vecji plasticen kornet v katerem imas eno zogico. In ta "kornet" ima en gumb, ko ga pritisnes ti zogica skoci ven in pol naj bi jo s tem "kornetom" v roki ulovil. Ni na baterije, vse mehansko in meni ena super zadevca. Samo kako naj jo najdem. Mogoce kdo ve o cem govorim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ime igrace
28.7.2014 19:20:25   
urška76
http://www.unikatoy.si/Product/ShowDetails?productId=911421

A tole?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ime igrace
28.7.2014 19:25:51   
malaMravljica
Ne, ni tole. Je mal vecje, ma vseeno drzi otrok v roki in pol je en gumb, ki ga pritisnes in zogica skoci ven, je manjsa zogica in pol skace za njo in jo poskusa ulovit. In je full tezko jo ulovit.

(odgovor članu urška76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ime igrace
28.7.2014 21:51:14   
Plus minus
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/05/16/article-2325575-19CEF1F7000005DC-499_634x399.jpg

Vem, da ne misliš tega, ampak to je še najboljši približek, ki sem ga našla. Mogoče se kateri ob njem utrne, kako se zadeva imenuje.

Drugače, pa jo imamo mi doma, dve, je takšne stožičaste oblike, je mrežasta in ima vzmet, na katero pritisneš kot pri pištoli in nato izstreli ping pong žogico. Poglej malce po otroških trgovinah, če še imajo. Jaz sem to nabavljala nekje 10 let nazaj :).

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ime igrace
28.7.2014 22:17:10   
malaMravljica
ne, ni to. Sem dala opis v google in nasla. Pravzaprav nima nekega pametnega imena.

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ime igrace
28.7.2014 23:14:38   
mateyka
mi jo mamo. mislim, da sem jo kupila v nekem dollar storu (a la euro shop) user posted image

p.s. nimam pa pojma kako se reče.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ime igrace
29.7.2014 8:55:52   
skuštrana
ma, ti misliš tisto kao pištolo, noter je vzmet pa žogice zraven mi smo to imeli in polomili itak.

sem pa to videla v Celju v Kiku pred kakšnim tednom. pa v teh večjih trgovskih centrih tudi imajo. vsaj pri nas.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ime igrace
29.7.2014 9:43:02   
*miska.mcc*
http://www.hisadaril.si/igrace


user posted image


tole?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ime igrace
29.7.2014 11:24:36   
malaMravljica
Ja miska, to ja. Sem ze dobila in narocila, da ne bom iskala po celem mestu. Vsi so vedli kaj iscem, sam nihce ni vedel imena, ker ga nekako niti nima.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ime igrace
29.7.2014 17:16:12   
ajataja
ja tole imajo v kiku...smo mi dvakrat kupili,pa se je obakrat tista vzmet ,ki meče žogice ven po enem tednu uničila in zdaj nočem več kupit user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ime igrace
6.8.2014 20:20:42   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Ja miska, to ja. Sem ze dobila in narocila, da ne bom iskala po celem mestu. Vsi so vedli kaj iscem, sam nihce ni vedel imena, ker ga nekako niti nima.


Pop ball

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?