|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ima kdo Schwinn Roadster tricikel?
2.5.2007 8:04:05   
Seven*
Zanima me, kako se kaj obnese. Meni je zelo vsec..

Izgleda pa takole..

http://www.schwinnbike.com/products/intbikes_detail.php?id=676




_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ima kdo Schwinn Roadster tricikel?
2.5.2007 8:49:07   
mia-2
Mi smo ga že tudi gledali ampak imamo premajhen avto da bi to s sabo vlačili povsod.Itak pa naš še sploh ne zna gonit pedal.Kdaj pa to kaj obvladajo?

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ima kdo Schwinn Roadster tricikel?
2.5.2007 9:01:30   
Anonimen
V Hervisu so jih imeli - verjetno jih imajo še user posted image , ko smo mi kupovali kolo za Filipa. Ta mal se je takoj zaljubu v ta tricikel in se usedu nanj. Je zgledal kot kak motoristuser posted image . Fuuuuul dober tricikel. Bi ga takoj vzela, ampak se mi zdi kolo boljša pogruntavščina. Je pa ta mal komaj dosegel do pedal tega triciklauser posted image , pa je tri leta star.

(odgovor članu mia-2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ima kdo Schwinn Roadster tricikel?
2.5.2007 9:54:06   
eya
Lušten. Nekaj podobnega sem videla zadnjič slučajno tudi v Baby centru, mogoče celi istegauser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ima kdo Schwinn Roadster tricikel?
2.5.2007 11:38:54   
Sibil_
Mi smo za Patrika kupovali kolo in smo pogledali tudi tega trikolesnika.Samo kaj, ko je s svojimi skoraj 100 cm že prevelik za ta tricikel, pa smo vzeli kolo, pa še to ne najmanjše.

Ko se je poskusil peljat je z koleni zadeval ob balanco.Sicer je res lep, kako se pa obnese pa ne vem.Pojdi z otrokom v trgovino in ga preizkusi, pa boš videla kako in kaj.user posted image

Me je pa začudilo pri izbiri koles nekaj-Patrik je točno vedel kaj mu je všeč in kaj ne in si je kolo izbral sam.Pa sem mislila da pri dveh letih in pol to še ne bo tako izgledalo.Ah ja...

LP,
Sibil

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ima kdo Schwinn Roadster tricikel?
2.5.2007 12:13:40   
Anonimen
moja ga ima. pri nejnih 104,5 cm in skoraj treh letih ji še ni premajhen, ker se zic da regulirat. škoda je le da je tako lesena da ne zna gont. sem mislna da je težje goit tricikel ker so noge naprej, da bo pa navadn bisikel s koleščki znala, pa ga tudi ne user posted image  ga bo pomoje prej tamala user posted image  

(odgovor članu Sibil_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ima kdo Schwinn Roadster tricikel?
2.5.2007 15:52:43   
puncica
Naša tavečja princeska ima pa takega
user posted image
In je končno pogruntala kako se goni, zdej pa veselo kolesarmo.

Sem pa tud jst vidla tist tricikel, pa se mi zdi za 3 letnike premajhen, no ne vem, sicer ni naša gor sedela a vseeno, nogice morjo bit kr dolge.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ima kdo Schwinn Roadster tricikel?
2.5.2007 19:15:44   
Anonimen
Mi imamo tud takega, kot puncica, le v oranžni izvedbi. user posted image user posted image  Jst zadnje čase samo laufam za njim user posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?