|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Igrača
23.11.2010 19:16:13   
divans1
Zanima me, s kakšnimi igračami se igrajo vaši 7 mesečniki? Kakšne igrače majo radi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Igrača
23.11.2010 19:19:12   
katy83
Naš 8-mesečnik se najraje igra s kabli, pilotom, gsm-i, kuhlo...skratka vse kar ni igrača. user posted image
Drugače pa so mu trenutno najbolj ljube tiste igrače za v vodo, ki špricajo, ker si z njimi masira dlesni, pa recimo, da se s Pametnim kužkom zna kakih 10 minut zaposlit. user posted image

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Igrača
23.11.2010 20:32:40   
divans1
Ha, naš tud s kabli, daljinci, gsm-om....user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Igrača
23.11.2010 20:40:29   
K_a_t_i
6. mesečnik: z dudo, plastenko, s tem http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=152610, s tem http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=25&state=toyTypeId=0@elementId=0@ageId=4, še najraje pa ima, kadar mami z bratcem igra nogomet ali pa se gre cestne dirke. Tudi obešanje perila mu je kar zabaven šport.
Aja - pa z nobeno igračo se ne igra sam user posted image


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Igrača
23.11.2010 20:42:43   
biga
Moja 8,5-mesečna hči se rada igra s pojočo knjigico ali kakšnimi žogicami, pa tudi vlakec, ki igra in se premika, ji je všeč. Seveda pa tudi daljinec in pa knjige rada meče s kavča, ko zraven stoji.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Igrača
24.11.2010 10:02:37   
gupika
Daljinci in mobitel so daleč najbolj zanimivi. Vse drugo je bolj tako tako. Pogleda in vrže... metanje stvari po tleh je pa sploh nekaj najboljšega... 

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Igrača
27.11.2010 17:22:45   
Anonimen
moja ma pa zlo rada kakršno koli vrečo..samo da šumi aja pa reklame in časopise da jih lahko trga user posted image

(odgovor članu gupika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Igrača
27.11.2010 17:23:42   
Anonimen
aja pa če je v pojstlci hoče povlečt igračo dol iz vrtiljaka..je že skor uničla vrtiljak...komi da se še kej vrti :D

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Igrača
27.11.2010 17:38:31   
divans1
Lea tia, hehehehe, moj je čisto isti!!!!!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Igrača
27.11.2010 18:05:38   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Lea_Tia
moja ma pa zlo rada kakršno koli vrečo..samo da šumi aja pa reklame in časopise da jih lahko trga user posted image


ja, pa če daš v navadno politrsko plastenko kaj trdega, da ropota ko streseš, je to tud zakon igrača user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Igrača
27.11.2010 20:15:45   
Anonimen
mja moja je učeri nekako v roke dubla flašo od vode prazno seveda..in je prov pogruntala kje je pokrovčk ker je tam bl ožje in je lizat pa cuzat začela :D 

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Igrača
27.11.2010 20:47:14   
smokyhawk
najboljše igrače so une ''home made'' igračeuser posted image user posted image
moj se najbolj razveseli ropotuljice ki sen mu jo sama naredla z dvema oblimanima jogurtovima kozarčkoma,notr sn pa prej drobne kamenčke dala.....user posted image pa seveda kuhla,žlička,pa defenitivno daljinc,če najde kje mobitel si ga tudi prilasti.....od vseh igrač ki sem mu jih kupila,od velikih legokock,pa do nevem čega,je zanimanje ostalo isto za kocke iz gobe ki jih je babi kupla...vse ostalo ni več tko zanimivo.....tko da mu ne mislim več kaj kupovat bom raje doma kaj izdelala,razn kaka knjigiva glasbena pa take stvari ki piskajo pa pojejo,temu seveda zelo rad prisluhne....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Strah ob uvajanju v vrtec.
Admin

Česa vas je pri uvajanju v vrtec najbolj strah?

Da se otrok v vrtcu ne bo dobro počutil. (0%)

Da bodo vzgojiteljice do otroka grobe. (50%)

Da se mu vzgojiteljice ne bodo dovolj posvetile. (0%)

Da se bo otrok poškodoval. (0%)

Da me bo otrok strašno pogrešal. (0%)

Da bo otrok jokal in ga vzgojiteljice ne bodo potolažile. (50%)


Število vseh glasov: 2

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!