|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
28.2.2011 17:01:52   
brincka
Namen imamo kupit extra voziček, za po trgovinah (majhen, okreten...) ali ima kdo izkušnje z zapp-om??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
28.2.2011 17:51:52   
Lunka
Sem ga kupila v petek, zato še velikih izkušenj nimam. Mala se je dvakrat peljala v njem in je bila zadovoljna. Meni je super, se poleže, fajn vodljiv, nakupovalna košarico ima spodaj, pa še otročka lahko gledaš.
Edino ni tak fajn, ker moreš športni del dat iz ogrodja da ga lahko zložiš. Sicer gre to čist v izi tako da tudi ni panike.
Vzela sem modrega.

(odgovor članu brincka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
28.2.2011 19:19:27   
Ekaz
Mi ga imamo in smo super zadovoljni. Majhen, enostavno se zloži, mi ga damo kar za zadnje sedeže. Mi je pa čudno, ker Lunka govori, da se poleže (naš se namreč ne) in da mora športni del dat z ogrodja, da ga lahko zloži....to mi ni jasno.


< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 28.2.2011 20:53:27 >

(odgovor članu brincka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
28.2.2011 19:30:01   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Mi ga imamo in smo super zadovoljni. Majhen, enostavno se zloži, mi ga damo kar za zadnje sedeže. Mi je pa čudno, ker Lunka govori, da se poleže (naš se namreč ne) in da mora športni del dat z ogrodja, da ga lahko zloži....to mi ni jasno. Se boste morda odločili za rabljenega - naša punčka ga je namreč prerasla.


nov model se poleže

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
28.2.2011 19:55:09   
Lunka
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Mi ga imamo in smo super zadovoljni. Majhen, enostavno se zloži, mi ga damo kar za zadnje sedeže. Mi je pa čudno, ker Lunka govori, da se poleže (naš se namreč ne) in da mora športni del dat z ogrodja, da ga lahko zloži....to mi ni jasno. Se boste morda odločili za rabljenega - naša punčka ga je namreč prerasla.


jaz imam novi model zappa (xtra), ki je prišel pred kratkim na tržišče. Ja razlika v prejšnjem modelu je, da se poleže in to je velik +.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
28.2.2011 20:33:29   
mišk
Mi ga tudi imamo - tistega, ki se ne poleže in ga ne prodam!!user posted image  Res sem zadovoljna z njim, ker je lahek, ekstra majhen,... Le to moraš pazit, da kakih težkih vreč ne obešaš na ročaje, ker se lahko prevrne. To, da se ne poleže ne pogrešam, ker ta male itak niso nikol mele navade spat v vozičku. Imamo ga skos v avtu in je res full praktičen! Ta ta novi Zapp extra je pa itak še boljši!

Jst sem ga kupila, ko je bil v dnevni spletni akciji Baby centra znižan iz 200 na 120 evrov.

(odgovor članu emica2008)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
28.2.2011 20:55:22   
Shorty_
Za prodajo se dogovarjajte prosim preko ZS,

lp, Shorty RR

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
28.2.2011 21:02:39   
skuštrana
No, če katera proda nov model se priporočam user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
28.2.2011 22:01:07   
brincka
Lunka ti imaš že novi model user posted image user posted image user posted image a ta ročka, da malček ne pade ven je zraven? a se ga da zložit z sedežem gor, ali ga moraš vedno dol snet?

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
1.3.2011 2:29:32   
sani1
Mi imamo oranžnega. Smo ga imeli za po trgovinah in na morje. Super super zadovoljna z njim...

Ga pa še imam oranžnega in ga tudi po zelo ugodni ceni prodam- več na ZS kot je rekla moderatorka...

Nov je pa itak še večji zakon...


_____________________________

Pusti, naj prihajajo stvari same-
kot večer, kot noč, jutro in dan.
Počakaj, da potrkajo pri tebi-
kot dež, kot lačen ptič, kjot izgubljen popotnik.
Pusti, da stvari odtečejo-
kot čas in voda!
Za lepši dan!

(odgovor članu brincka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
1.3.2011 7:38:55   
Lunka
Danes je v dnevni akciji v BC zapp se mi zdi da za 139€

(odgovor članu sani1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
1.3.2011 7:40:39   
Lunka
IZVIRNO SPOROČILO: brincka

Lunka ti imaš že novi model user posted image user posted image user posted image a ta ročka, da malček ne pade ven je zraven? a se ga da zložit z sedežem gor, ali ga moraš vedno dol snet?

Vedno je treba športni del dat dol pri zlaganju. Gre pa enostavno samo gumb na vrhu pritisneš in gre dol. Ktero ročko pa misliš?

(odgovor članu brincka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
1.3.2011 7:54:58   
Dada2
 Mi smo ga kupili in tudi mi bi radi kupili varovalo ne vem pa če gre to varovalo na Xtra.  Kupila pa sem tanovega in upam da nam bo dobro služil aj kupiti mislim še senčnik ampak v bayb centru niso imeli modre barve.   soncek.si/si/prednje-varovalo-za-quinny-zapp-i24535.shtml

(odgovor članu Lunka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
1.3.2011 18:51:39   
brincka
Lunka tole varovalo mislim.... http://soncek.si/si/prednje-varovalo-za-quinny-zapp-i24535.shtml sam ne vem če gre na novega zappa

Sani1 glede na to, da rada spi v vozičku, sem se odločila za novega

Dada2 upam, da vam bo služil, za ta denar pač mora user posted image  varovalo pa tud mora imet, ker naša princeska je zelo nerada privezanauser posted image  

(odgovor članu Dada2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IZKUŠNJE z ZAPP vozičkom??
1.3.2011 19:38:51   
Lunka
brincka jaz mislim, da tole varovalo bi moglo it gor, ker samo ogrodje vozička je čist isto kot pri prejšnjem modelu zappa, ni ga pa v kompletu. Zraven dobiš adapterje in dežno pokrivalo.

(odgovor članu brincka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?