|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IKEA ITALIJA
22.10.2009 12:52:27   
Nea_teja_
Punce a kera ve točno kje je v Italiji sem neki brala da naj bi bila nekje v bližini Gorice nism pa sigurna .A je že bla kera ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IKEA ITALIJA
22.10.2009 13:12:33   
helloKitty
Ikea je v Villesse (tam kjer se razcepi avtocesta za Benetke in Trst). To je cca 20 km naprej po italijanski avtocesti.

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IKEA ITALIJA
22.10.2009 19:22:17   
LoCa
po domače to pomeni, da če greš iz lj po avtocesti proti gorici, greš kr dalje skozi mejni prehod vrtojba in mislim da se malo več kot 5 minut od meje voziš pa greš že dol...ne vem kako se kliče izhod, ampak ko jo vidiš na daleč greš dol, ker pol so so že cestninske postaje.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IKEA ITALIJA
22.10.2009 19:51:06   
Nea_teja_
hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IKEA ITALIJA
22.10.2009 19:57:02   
kaya2007
juupiiii user posted image  a ste cel teden zdržale, da ne bi bilo kakšnega vprašanja, povezanega z ikeo? user posted image  user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IKEA ITALIJA
22.10.2009 20:16:57   
end1
po avtocesti do izhoda Villese in ko plačaš avtocesto na levi strani vidiš stavbo, voziš še cca 5 min in si tam. Bila sem prvič v Ikei in bom šla ponovno v bližnji prihodnosti, vendar brez prtljage (beri dveh otrok)user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IKEA ITALIJA
23.10.2009 8:23:46   
Nika v službi
Tista, ki je že bila v Ikei v ITA in pozna tudi celovško in graško - kakšna je tale italijanska glede velikosti, založenosti? Predvsem me zanima primerjava s tisto iz Graza.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IKEA ITALIJA
18.11.2009 18:07:39   
Felicita
jest mam tut eno vprašanje... glede na to da ne znam besede italijansko in da vem da se v celovcu da večino zadev z angleščino da zmenit, me zanima kako je v italiji, ker bom rabla eno zadevo iz skladišča (regal točneje) me zanima če bom mogla velik gestikulirat al...? user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IKEA ITALIJA
18.11.2009 18:14:55   
Hope2
v KATERo pa prideš hitreje, če greš iz LJ?

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IKEA ITALIJA
18.11.2009 18:48:51   
Felicita
pomoje v italijo... maš skoz avtocesto. mislm jest v celovc poznam pot čez ljubelj, ki je že sama po sebi men čist antipatična... zato se pa odločam za it.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IKEA ITALIJA
18.11.2009 19:23:25   
urška
jaz sicer ne poznam italijanske - mislim tam še nisem bila - ampak koliko sem gledala po internetni strani, se cene razlikujejo od avstrijskih. v italiji zna bit marskikatera stvar dražja, tako da jaz če bi šla iz LJ bi šla raje kar v celovec. pa še avtoceste ti v avstriji v tem primeru ni treba plačevat.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IKEA ITALIJA
18.11.2009 20:05:45   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: urška

jaz sicer ne poznam italijanske - mislim tam še nisem bila - ampak koliko sem gledala po internetni strani, se cene razlikujejo od avstrijskih. v italiji zna bit marskikatera stvar dražja, tako da jaz če bi šla iz LJ bi šla raje kar v celovec. pa še avtoceste ti v avstriji v tem primeru ni treba plačevat.


ja, to je zrd različnega obdavčevanja... ampak zadeva po katero grem stane enako, tiste 2 evra cestnine mam pa rajš ko tiste kilometre ovinkov čez ljubelj user posted image
mene še vedno zanima če se da tm kej v ne-italijanščini zmenit user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
18.11.2009 22:01:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IKEA ITALIJA
18.11.2009 22:12:16   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
]

ja, to je zrd različnega obdavčevanja... ampak zadeva po katero grem stane enako, tiste 2 evra cestnine mam pa rajš ko tiste kilometre ovinkov čez ljubelj user posted image




ah meni je pa zakon se čez ljubelj peljat.....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IKEA ITALIJA
18.11.2009 23:03:22   
tins
Italjanska Ikea je zakon!! Bila sem prejšnji teden, kar padeš dol po avtocesti! Cestnine se NE plačuje in tud če nimaš zemljevida je dovolj da veš, da moraš dol s hitre ceste pri kraju Vilesse! Založeni so- jaz sem dobila vse, kar sem hotela. Razstavni prostor je večji kot v Celovcu, znajo angleško. Cene pa so za določene izdelke v IT nižje...

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IKEA ITALIJA
2.12.2009 9:39:14   
Julija08
S prijateljico greva jutri v Ikeo v Italijo. Obe greva prvič in me zanima, ker sem pred časom naročila Ikea kartico (Ikea Family) kaj je sploh fora te kartice in ali velja v Italiji tudi avstrijska?

Aja, pa še to. Ali se gre po avtocesti za Gorico ven, ali se pelješ kar naravnost, da prideš do mejnega prehoda Vrtojba?

(odgovor članu tins)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IKEA ITALIJA
2.12.2009 13:12:36   
Julija08
A še nobena ni bila????

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IKEA ITALIJA
2.12.2009 13:17:30   
poli*
Iz Nove Gorice greš v Šempeter (5 min) in potem do mejnega prehoda Vrtojba. Od tam greš samo naravnost približno 15 minut (omejitev 80km/h) user posted image , ne plačaš nobene cestnine, ne potrebuješ nobene vinjete. izi ku pasulj.
Angleško pa zihr ne zna noben

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IKEA ITALIJA
2.12.2009 19:53:29   
enea
Iz LJ, po avtocesti do Vrtojbe, čez mejo (še zmeraj avtocesta), do izhoda Villese, brez cestninjenja, v IKei znajo pa tudi SLOVENSKO!!!!!!!!!!!!!!!!!! user posted image user posted image Edino če res naletiš na kakšnega patrona, ki je malo mutav,....user posted image

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?