|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IKEA - otroška soba
6.9.2007 14:26:40   
livia
Tamali morem opremit sobo. Razmišljam, da bi šla v shoping kar v Ikeo, čeprav še nikoli nisem bila.
Zanjo rabim posteljo (90x200), pa garderobno omaro (2 kos), komoda (2 kos) in še kako mizico s stolčki.

Nekje sem zasledila, da so izdelki MALM iz Ikee super, samo kolikor vidim nimajo garderobne omare, ampak samo komode. Tisti živo roza in modri modeli pohištva mi niso všeč.

Kaj predlagate?
Kaj ve kombinirate? Katere modele?

Saj omare niso vse zanjo, ker bo ziher imela kakšna pripombo, ampak čakamo še enega.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IKEA - otroška soba
6.9.2007 16:41:41   
urška
user posted image


user posted image

recimo nekaj takega. kolk pa je stara punčka?
jaz bi potem zraven dala še malm komode ampak v roza barvi. so take nežno roza in so mi ful lepe
potem pa še kakšen živahnejši tepih in zavese.

aja za mizico, pa če je to še manjši otrok, pa mammutovo serijo.



(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IKEA - otroška soba
6.9.2007 18:46:21   
rainbow
Midva sva se odločila za Malm serijo; sicer sva kupila to veliko posteljo, ki jo ti omenjaš, samo ta veliki, ki je bila zdaj stara 4 leta. ta mala bo še to zimo v tamali postelji, ker mi je zaenkrat dovolj, da ima samo ena več svobode ponočiuser posted image  (mislim glede gibanja po stanovanju)

Kupila sva tudi vsaki eno komodo; res pa je da nimajo omar, oziroma je taka varianta (sem skoraj doktorirala iz tegauser posted image ), da imaš serijo Pax omar z različnimi vrati, in obstajajo tudi Malm vrata.
Oziroma, midva sva vzela vse v tisti svetlo rjavi barvi (Birkenfurnier), ker niso imeli več bele postelje, tako da bova zdaj kombinirala vse v tem lesu; imajo še tudi one zadeve za igrače z zaboji, pa tudi knjične police/regale. Omare so pa kar drage, ne vem. Vsekakor ena pride v sobo.

kakor hitro bo spet prilika, greva po en regal za knjige in 2 tista predalnika z zaboji za igrače.
Že komaj čakamuser posted image

če še imaš kakšno vprašanje, z veseljem pomagamuser posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




imena
luncaa

katero ime za fantka???

Žak (17%)

Tadej (20%)

Nejc (35%)

Anej (29%)


Število vseh glasov: 243

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!