|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hostija za torto-nujno!
18.1.2014 20:51:32   
ona
Zanima me, če danes okrasim torto in dam gor to jedilno sliko ali bo do jutri popoldne še ok ali bo kaj narobe ( bi slikca čudna)user posted image
Ne vem ali nak reskiram danes ali naj raje jutri prej vstanem in okrasim torto...vaše mnenje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hostija za torto-nujno!
18.1.2014 21:12:24   
patrino
Po moje je odvisno od kvalitete (debelina, kompaktnost, obstojnost barve) hostije, pa tudi od tega, kakšno torto imaš ( sadno, čokoladno)- zaradi same vlažnosti.
Jaz sem jo dala samo enkrat prejšnji dan gor, pa je bila žal drugi dan vsa preveč navlažena, zgubana in razbarvana. Mogoče sem imela tudi slabše kvalitete hostijo. Jaz jo od takrat dajem gor le kakšno uro predenj jo dam na mizo. Torto dokončam že prejšnji dan, tudi okrasim jo, le na mestu , kamor dam potem hostijo pustim prazno.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hostija za torto-nujno!
18.1.2014 22:18:15   
ona
Sej menda bom tudi jaz tako naredila,jo bom okrasila,le tam kjer bo slika bom pustila prazno,pa bo ok.
Hostija pa izgleda,da je dobre kvalitete,ma ne bom reskirala :)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hostija za torto-nujno!
19.1.2014 18:35:53   
blaža
Kvaliteta hostije ponavadi ne vpliva dosti na izid ;). Če daš en dan prej se ti bo preveč navlažila in bo slika zabrisana. maš edino malo debelejše hostije in malo tanjše. jaz kupujem raje preko neta iz Anglije, ker Peki ima debelejše. Pri printanju je to enako, pozna se pa le to, da ta debelejša včasih premalo vlage pobere in se slabše zgladi.

Ti priporočam, da hostijo daš vsaj dve uri prej na torto, lahko jo pa daš komot dopoldne oz zjutraj za popoldne. Se bo lih prav vpila in zravnala.
Fora je pa kako ti stepeš smetano oz kakšno smetano daš. Če ti fajn stepeš na trdo samo rastlinsko smetano, ni neke vlage in pol se hostija ne zravna lepo, pa ni zato kriva hostija ;). Če je pa npr. samo ta prava smetana, se ti pa zna premočit. Ti svetujem, da delaš iz pol pol smetan in bo lih prav.

< Sporočilo je popravil blaža -- 19.1.2014 18:36:42 >


_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hostija za torto-nujno!
21.1.2014 17:02:07   
ona
Ja, smetano vedno dam pol rastlinske, pol alpske in nimam nikoli problemov s slikco.Tokrat sem jo dala gor takoj zjutraj in je bila popoldne prav super,lepa slika :)
Hvala vam za mnenja!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?