|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hofer in peskovnik
29.3.2007 11:52:46   
lenika
V Hoferju je lesen peskovnik s strehico za 40 evrov in se mi zdi full fajn. A ga je katera kupila in kako ste zadovoljne?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hofer in peskovnik
29.3.2007 11:56:15   
Marogica
Mi smo ga kupili lani. Nam dobro služi, tako, da nimam pripomb. Lahko bi bil edino malo večji, to je edina pomankljivost.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hofer in peskovnik
29.3.2007 12:26:42   
lenika
Marogica hvala, sem ga šla pravkar kupit in upam, da bomo tudi mi zadovoljni.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hofer in peskovnik
29.3.2007 15:31:51   
dvojčicat
kolk je pa velik?

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hofer in peskovnik
29.3.2007 17:45:55   
Maxica
A imate kakšno slikico?user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu dvojčicat)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hofer in peskovnik
29.3.2007 18:14:11   
Marogica
To sem našla na Hoferjevi strani
user posted image

Dimenzije pa so 117x117

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hofer in peskovnik
30.3.2007 11:16:10   
Maxica
Ja, malo majhen je res videti. Al so pa otročki že preveliki za v njega.user posted image  A tista strehica potem služi tudi kot zaščita proti mačkom ali je le za zaščito proti soncu?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hofer in peskovnik
30.3.2007 12:32:36   
Nika v službi
Maxica, ta je pa dobra! Kako pa naj bi tale strehica nudila zaščito proti mačkom? Saj ne padajo z neba!user posted image
Maček ti bo še vedno lahko zlezel notri, pa še streho bo imel, da kožušček ne bo moker.
Zaščitiš si lahko edinole s pokrivalom. Bojda ima ta peskovnik neko folijo.... Bodo druge povedale, ki ga imajo fizično doma.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hofer in peskovnik
30.3.2007 12:48:56   
Tina26
Mi imamo ta peskovnik in JA služi tudi proti mačkom, saj se ta strehica spusti direktno do tal - peskovnik se zapre.
Seveda ni hermetično zaprt, vendar pri nas mački niso tako pametni da bi poskusili nekako zlest notr med lesom in blagom.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hofer in peskovnik
30.3.2007 13:18:05   
Nika v službi
Ups, se opravičujem maxici. Tinino pojasnilo postavlja moje razmišljanje na laž. Očitno je peskovnik varen pred mački, pa čeprav ne padajo z nebauser posted image

A pa je res tako majhen, recimo za 2 letnega otroka, lopatko, grabljice in kak avtoček? Predvidevam, da je 117 cm zunanja mera - koliko je pa tisti lesen rob širok?


(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?