|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hitr mi povejte...
6.10.2007 10:06:49   
timoteja
Danes ima res Baby center v Lj. Šiška akcijo za 50 EUR popusta dobiš 10 EUR bon - me mika da bi šla po voziček Peg Perego Pliko P3, ker mi ni za one ful velike variante z velikimi kolesi, ampak želim nekaj predvsem praktičnega.....Ste za ali proti, kupiti voziček, ste zadovoljne, ali ne. Help please, da  vem, če začnem možeka žicati za shopping. Hvala bejbike in naredite si lep vikend, specite kakšno dobro pecivo, cartajte se in imejte se radi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hitr mi povejte...
6.10.2007 10:09:12   
Maxica
Jaz imam Plikota zdaj že tri leta, pa je super. Jaz sem edino pogrešala večja kolesa, ker je okrog nas, kjer sem se z vozičkom sprehajala, ful makadama in je s temi kolesi tam hoditi kar mali podvig, ampak se preživi. Jaz ga priporočam.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hitr mi povejte...
6.10.2007 10:11:32   
lea23
imamo buzza, pliko se mi ne zdi praktičen! no, razen če imaš potem doma dva vozička, enega z večjimi gumami in plikota za v mesto. to je samo moje mnenje.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hitr mi povejte...
6.10.2007 10:14:33   
metkica1
Sem imela plikota, mi je bil fajn, s tem da prej nisem drugega probala. Ko pa probaš še kak model pa vidiš razlike, ta pliko samo nekaj škripa, mali kolesi, ne vem no.
Sedaj imam buzza očitna razlika v +.

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hitr mi povejte...
6.10.2007 10:16:56   
BAMBINA_
Nam, ki se ne vozičkamo po makedamu in ne vem kakšnih hudih gozdnih in hribovskih poteh, nam PP Pliko zelo dobro služi. Jaz ga tudi priporočam user posted image , peciva se mi pa ne ljubi peči. user posted image

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hitr mi povejte...
6.10.2007 12:34:56   
koala
Jaz plikota poznam sicer samo toliko koliko sem v njem vozičkala svojo krščenko. Jaz sem ful zadovoljna z njim, je res da na makadamu malo bolj preruka kot pri drugih z večjimi kolesi, samo mala je še bolj spala.
Od začetka se bo moj sonček prevažal v vozičku chichotu cortini, predvsem zaradi tega, ker mi na plikotu manjka košara, navetta pa mi nekako ni všeč.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Hitr mi povejte...
6.10.2007 14:54:16   
pravljica
jaz ne razumem tistih, ki so s pp p3 zadovoljne user posted image  pri meni je bil za neko "prehodno" obdobje med comfortom in zappom...sem bila zelo razočarana nad tem škripanjem plastike, kolesa itak, pa ves razmajan se mi je zdel že od začetka...ne vem no, tak klump od vozička, ki ga večina precenjuje...zakaj že?

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Hitr mi povejte...
6.10.2007 14:57:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pravljica

jaz ne razumem tistih, ki so s pp p3 zadovoljne user posted image  pri meni je bil za neko "prehodno" obdobje med comfortom in zappom...sem bila zelo razočarana nad tem škripanjem plastike, kolesa itak, pa ves razmajan se mi je zdel že od začetka...ne vem no, tak klump od vozička, ki ga večina precenjuje...zakaj že?


??!! jaz imam 2 plikota in jih ne menjam za nič! nič ne škripa, souper se ga zloži vse je krasno. nei najbolj trapast voz je zap kjer otrok še ležat ne more notri, tu pa ga super lahko položiš. jaz občasno še clo 2 otroka naenkrat vozim v njem. res ga ne menjam za nič.
ni pa res za po makedamu, mi smo bolj mestni in mi je super ustrezal! prej sem imela vozek z velikimi napihljivimi gumami pa sem ga prodala in kupla plikota!

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Hitr mi povejte...
6.10.2007 15:51:12   
FANTEK1








IZVIRNO SPOROČILO: timoteja

Danes ima res Baby center v Lj. Šiška akcijo za 50 EUR popusta dobiš 10 EUR bon - me mika da bi šla po voziček Peg Perego Pliko P3, ker mi ni za one ful velike variante z velikimi kolesi, ampak želim nekaj predvsem praktičnega.....Ste za ali proti, kupiti voziček, ste zadovoljne, ali ne. Help please, da  vem, če začnem možeka žicati za shopping. Hvala bejbike in naredite si lep vikend, specite kakšno dobro pecivo, cartajte se in imejte se radi.



ce nisi repricana ne vem zakaj tako hitis.. zaradi tistih nekaj evrov bona...

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Hitr mi povejte...
6.10.2007 23:48:39   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

nei najbolj trapast voz je zap kjer otrok še ležat ne more notri,


jaz ga pa mam, pa ga ne menjam za nič. Je pa res, da more bit otrok star več kot ene 7 mesecev. Do 1 leta sem ga imela bolj za šoping (ker se fajn zloži v avto) in dež, po enem letu pa tud za pohajat kar tako. Pa je noter mali tud zaspal. Mi je boljši od unih švohnih marel, s pet cm kolesi, ki jih ljudje kupujejo za 20 eur.
Aha, ta prvi voziček imam pa asahi (al nekaj takega), kupili smo ga v arielu in je bil super - trdno ogrodje, velike gume, veliko kilometrine smo naredili na makadamu - zato smo ga tudi kupili. Ker ga dosti razstavljamo (da nam gre v avto), so se razmajala kolesa. In zdaj ne vem, če se ga sploh da servisirati, ker ga v arielu niti ne prodajajo več. Bi rada imela še enega otročiča, ampak če dam še enkrat toliko za tak voziček, se mi splača imet vsaj še dvauser posted image
matr, pa kam bomo prišli....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Hitr mi povejte...
7.10.2007 8:25:40   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: sneguljčica
Mi je boljši od unih švohnih marel, s pet cm kolesi, ki jih ljudje kupujejo za 20 eur.


Jp, najpomebneje pri nakupu vozička je očitno njegova cena, da se lahko nato s tem postavljaš naokoli. user posted image

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Hitr mi povejte...
7.10.2007 10:58:20   
pravljica
ja, bambina...to je najpomembneje user posted image  tako kot pri avtu, pa pri TV, pa pri štedilniku, pa pri telefonu user posted image  najprej cena, če je ta dovolj visoka pa še vse ostalo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Hitr mi povejte...
7.10.2007 15:12:04   
Jessy
Jaz imam PP Pramette, pa mi tudi nikoli in nikdar ni škripal, za vožnjo je enkraten, sploh če moraš slalomirati med nasproti hodečimi ljudmi, da o njegovi praktičnosti ne govorim. V treh sekundah je bil v avtu in to v prtljažniku od Puntota, ki je prav majhen.
Jaz ne vem, kaj imajo nekateri proti PP, saj je res zelo vredu. Če bi kupovala še 1x, bi kupila enakega.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?