|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   High Trek - "Buggy Board"
5.11.2010 17:01:09   
Roberta69
V BC-ju so mi rekli, da nimajo nobenega takega, ki bi pasal gor. A kaj veste, če obstaja model rolke, ki paše na High Treka od Bebe Conforta?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
5.11.2010 18:57:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Roberta69)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: High Trek - "Buggy Board"
5.11.2010 21:30:53   
lenca1
Tudi jaz imam izkušnjo z BC prodajalkami, ko so me prepričevale, da na mutsy-ja (3-rider) ne paše gor bugyboard in da imajo za mutsy vozičke posebne rolke, ki so prav za te vozičke. No je pa res, da našga vozička ni bilo na seznamu vozičkov, ki so kompatibilni z BB, vendar gor vseeno paše.

Tu je drugače seznam vseh vozičkov na ketere paše BB -ja pa kot vidim HT tudi ni na seznamu, ampak ti je že itak metulj odgovorila, da paše gor:

http://www.buggyboard.info/category.php


< Sporočilo je popravil lenca1 -- 5.11.2010 21:33:02 >

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: High Trek - "Buggy Board"
13.12.2010 12:55:14   
Roberta69
Metulj333, ker se ni hotel vozit gor, najbrž namontiranega nimate oz. je to že itak pase, ne ... jaz sem ga v soboto kupila, pa mi je ena druga prodajalka rekla, da se kao da, da so že probali (vzela sem ta star model, ker ima bolj primerne objemke), ampak jaz ga nisem znala kul namontirat in nikakor mi ne uspe zategnit objemk, kot drugo bo pa malega najbrž ročaj motil (sicer nisem mogla ne vem kako sprobat, ker je naslednjo sekundo zdrvel dol - lahko da mu sploh ne bi bilo kul, ampak tako bi imeli vsaj backup varianto (čeprav ni glih poceni user posted image ). In zdaj sploh ne vem, kaj naj user posted image .


A ima kdo aktualno namoniran buggy board na High Treku?

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
13.12.2010 14:01:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Roberta69)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
13.12.2010 14:20:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: High Trek - "Buggy Board"
14.12.2010 16:40:25   
Roberta69
O, ful hvala za slikico, ampak kot vidim, so adpterji sedaj drugačni user posted image in se mi zdi skoraj nemogoče, da bi board uspešno namontirala gor. A vi ste ga prodali, ne? Se pravi je to model, ki so ga prodajali leta 2009, da vem, kaj naj iščem? 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
14.12.2010 16:47:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Roberta69)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: High Trek - "Buggy Board"
16.12.2010 17:48:37   
Roberta69
Po ogledu tvoje fotke, sem šla še malo prelistat navodila za uporabo in notri vidim, da se lahko dokupi še komplet za podlajšanje - meni izgleda, kot da ste imeli vi še to (dokupili), vsaj tako je videti na fotki, tisti kvadratni nastavki, teh namreč v kompletu ni, izgledajo pa točno tako kot pri tebi na fotki user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
16.12.2010 17:57:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Roberta69)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
20.12.2010 14:27:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?