|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Hamax sedez za kolo
4.2.2008 19:01:18   
tinaaja
Katerega imate/priporocate?

http://www.veb-company.si/otroska_oprema_hamax.php


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Hamax sedez za kolo
4.2.2008 23:05:39   
pravljica
mi imamo sleepija...prej smo imeli enega čist navadnega...razlika je kar preveč očitna, jasno user posted image  razlik med modeli hamaxa pa ne poznam

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Hamax sedez za kolo
5.2.2008 8:12:23   
ajdaN
Mi imamo Kiss-a. Je isti kot Sleepy samo brez naklona.

Naklona pri Sleepy-ju za moje pojme praktično ni. Tistih 12 stopinj je bore malo. TAko da se mi je zdelo škoda denarja za Sleepy-ja. Siesta ima pa enih 25 stopinj naklona - to je pa že kar nekaj. Ampak je pa tudi cena temu primerna.

Tudi za tamalo smo kupili še enega Kiss-a. ZA naše pojme je dober, ker itak nismo neki zagrizeni kolesarji. Tudi če je mali kdaj zaspal v sedežu, ima na čeladi štrikec pa ga privežemo zadaj za sedež da mu glava ne opleta sem in tja.

Če se boste vozili na zeeeelo dolge ture in bo tamala zaspala noter, potem vzemite Siesto, Sleepy-ja se ne splača ker bo glava ravno tako opletala. Za ostalo je pa tudi Kiss dober.

Aja pa še različno oblazinjenost imajo. Mi imamo pri enem do glave pri enem pa samo do sredine hrbta blazino. Pa je isto. Ker tam kjer je čelada ne rabijo ne vem kakšnega oblazinjenja, samo še kak evro več ti zaračunajo.

Ostalih dveh pa ne poznam. Uni oglati mi itak čudno zgledauser posted image .

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Hamax sedez za kolo
5.2.2008 9:42:41   
Miša7
Hojla, no pa še jaz napišem kaj uporabnega; imamo Hamax-siesta, je predvsem udoben, naša je vedno zaspala noter, ko smo se vozili po kakšnih rovtah bogu za hrbtom!user posted image  Smo takrat kupili še en nosilec za kolo, tako da si sedež lahko menjavaš iz enega na drugo kolo-zelo uporabno in predvsem HITRO.user posted image

Po ceni sodeč, je zdaj cenejši, mi smo dali pred 4l nekje 140 evrov za komplet(sedež +dva nosilca)-v nemčiji, pri nas pa je stal samo sedež 140evrovuser posted image

Upam, da sem kaj pomagala pri odločitvi, pa uživajte v vožnji, ...

Lep dan vsem, Miša7user posted image

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Hamax sedez za kolo
5.2.2008 10:21:05   
tinaaja
super punce, ful hvala, zdaj mi je jasno :)
verjetno bomo pol kar siesto vzeli, saj bo super za kaksno kr. goro user posted image pa tole o nosilcih je super info, se ziher splaca imet dva, da ne bom skoz sraufala user posted image


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu Miša7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Hamax sedez za kolo
5.2.2008 14:42:10   
Maxica
Tudi mi imamo Sleepya.


_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




kovid
Lelly28 RR

se boste ceplili proti corona virusu?

da (23%)

ne (52%)

sem že cepljen/a (26%)

se ne smem zaradi zdravstvenih omejitev (0%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!