|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gumitvist
4.6.2008 15:20:45   
.ču
A je katera tako dobra in ve povedat, če se na netu kje najdejo "skice" različnih iger gumitvista? Men je ostala samo tista :usa, usa, usa-sa pipi duga čarapa...sl nekej tacga.
Če pa se kateri da naj mi pa prosim opiše še kako izmed varjantuser posted image ....baje je skakanje čez tele elastične štrike dobo za ritke in noge (beri stegna=bedra)user posted image ...

Hvala

_____________________________

What's up :)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gumitvist
4.6.2008 15:24:40   
amaya
joj...........čakaj bom probala poiskat. mi smo enkrat v šoli nardili tehniški dan na temo : igre nekoč in smo to mal poslikale....javim, če najdem



_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gumitvist
4.6.2008 15:26:07   
.ču
Ooooo zelo prijaznouser posted image od tebe....hvala

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gumitvist
4.6.2008 15:31:03   
amaya
ej, veš da ni....sploh ne najdem. Izgleda da sm ven fliknila....sorry

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gumitvist
4.6.2008 15:31:55   
amaya
jaz se spomnem, da smo na številke igrali: en (pa si z nogo tapnu not)...dva ( si skoču na obe lastiki)....itd.

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gumitvist
4.6.2008 15:34:54   
zvesta
Nekaj o gumitvistu najdeš tukaj: link str. 32

Nekaj je tukaj: http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=6066&offset=0

< Sporočilo je popravil shorty -- 5.6.2008 9:07:55 >

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
4.6.2008 15:47:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu .ču)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gumitvist
4.6.2008 22:04:02   
lojzika
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

jaz se spomnem, da smo na številke igrali: en (pa si z nogo tapnu not)...dva ( si skoču na obe lastiki)....itd.


A ni bil to sport bili

Najprej si skočil z obema nogama ....

Joj ko ne znam razložit. Ampak skakale smo ga pa še po kuhinji za elemente sem si navezalauser posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gumitvist
4.6.2008 22:06:53   
kjava
Mi smo se šli eno, k se ji je reklo španska. Tko si z nogo zamahnil, da si obe elastiki dvignil in rekel španska. Pol pa naprej. Pa ostržka, ko je blo treba skoz elastiko okol nog nekak ovijat, pol pa tko skočit, da se je odfecljalo.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gumitvist
5.6.2008 7:22:56   
spps
kje so že tisti časi....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gumitvist
5.6.2008 8:28:22   
puncica
a danes punce sploh še igrajo gumitvist?user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gumitvist
5.6.2008 8:30:34   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

a danes punce sploh še igrajo gumitvist?user posted image


Ja, na računalniku.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gumitvist
5.6.2008 9:09:15   
Shorty_
ja pa japonska , trikotnik, rokenrol......hm pa še ful jih je bilouser posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gumitvist
5.6.2008 9:29:21   
BarbaraE
shorty - kakšen je pa rokenrol pri gumitvistu.

Jaz sem spomnim, da so bile - kočevska, pa nemška pa usa usa pa še nekaj jih je bilo, ampak kako se skače, se pa ne spomnim več. In si tudi ne predstavljam več, kako sem bila lahko tako gibčna, da sem skakala tako visoko - se spomnim, da mi ni bil problem, ko je bila elastika pri ramenih. Ah ja, stara sem že.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gumitvist
5.6.2008 9:30:32   
Shorty_
rokelrol ja težko ti opišem ampak delno ga še znam skratka kot ena skokica si skoz poskakovaluser posted image

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gumitvist
5.6.2008 9:53:08   
BarbaraE
shorty - pa sej pri vseh igrah gumitvista poskakuješ kot skokica. Nič mi nisi pomagala. user posted image  Mislim, da bi moral RR en obnovitveni tečaj gumitvista prirediti, potem pa še tekmovanje v gibčnosti in vzdžljivosti pri gumitvistu. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gumitvist
5.6.2008 10:18:19   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

shorty - pa sej pri vseh igrah gumitvista poskakuješ kot skokica. Nič mi nisi pomagala. user posted image  Mislim, da bi moral RR en obnovitveni tečaj gumitvista prirediti, potem pa še tekmovanje v gibčnosti in vzdžljivosti pri gumitvistu. user posted image


Sem ZA!user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gumitvist
5.6.2008 17:10:07   
.ču
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

a danes punce sploh še igrajo gumitvist?user posted image



Ja seveda se še grejo gumitvistuser posted image ....sam kot vidim poznajo samo usa-usa...tolk sm jih vedla včasih in tolk preskakala teh elastik,sam mi ni čist nič ostal....razn približne višine; kje je prva, druga,....in tud imen se ne spomnim več, tko kot nekatere k mate izredno dobr spomin.
Mislim, da si bom največ pomagala s tistima dvema linkomauser posted image hvala punce....da moji ta večji pokažem kak skok, da bo mal frajerkauser posted image user posted image user posted image ....

Sicer je pa med zdajšnjim gumitvistom in tistim včasih precejšnja in zlo zanimiva razlika, če katera še ni vedlauser posted image ....zdej se ti "elastični podvigi" kupijo v prelivajočih se fluorescentnih barvah....včasih smo pa elastiko iz gatk vn vlekle in na brzino zašile al pa zvezale, če je blo dost gatk primernih za uničenje, sevedauser posted image user posted image user posted image

Za kakšen turnir v gumitvistu se pa že pišem na seznamuser posted image .....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gumitvist
5.6.2008 17:16:00   
zvesta
http://folksong.org.nz/pdf_copies/Bauer_elastics.pdf


(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Gumitvist
5.6.2008 17:22:19   
.ču
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

http://folksong.org.nz/pdf_copies/Bauer_elastics.pdf




OuUUoooUUUU Thank You Zvestauser posted image ...bomo pa še mal tuj jezik zravn treniraluser posted image ....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Gumitvist
6.6.2008 7:32:23   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: .ču

Ja seveda se še grejo gumitvistuser posted image ....sam kot vidim poznajo samo usa-usa...tolk sm jih vedla včasih in tolk preskakala teh elastik,sam mi ni čist nič ostal....razn približne višine; kje je prva, druga,....in tud imen se ne spomnim več, tko kot nekatere k mate izredno dobr spomin.
Mislim, da si bom največ pomagala s tistima dvema linkomauser posted image hvala punce....da moji ta večji pokažem kak skok, da bo mal frajerkauser posted image user posted image user posted image ....


Pa sej si lahko pa kej novga zmislite, pa bo še bol frajerka user posted image Jaz se spomnem da je trikotnik šel tako da so tri držale elastiko v trikotniku 3 pa skakale zaporedno najprej prva 1. pol druga 1. pol trejta 1., pol prva 2. druga 2. tretja 2. itd.... in je šlo takole
1. skočiš na elastiko in gor počakaš da vse naredijo to
2. skočiš na elastiko za 180° tako da se obrneš in gledaš ven iz trikotnika in počakaš da vse naredijo to
3. skočiš tako da imaš elastiko med nogami in počakaš da vse naredijo to
4. skočiš za 180°, da imaš spet elastiko med nogami in počakaš da vse naredijo to
5. zdej pa ne vem al je blo to že konec al si moral še kake kombinacije skočit
Ko si prišel do pasu, smo mi začel od začetka a mal drugače, tako da si vse kombinacije od 1-5 ponovil in si zraven na mestu skakal, in ko si spet prišel do pasu si vse kombinacije ponovno začel delat od 1-5 in to z eno nogo na elastiki, nekot tako.

Ena vem da je bila taka, kako se ji reče ne vem, po moje je bla ta navadna:
1. skočiš na prvo elastiko z obema nogama in ven
2. skočiš na prvo elastiko in na drugo elastko in na drugi strani ven
3. skočiš na prvo elastkiko, v sredino elastik in na drugo elastko in ven
4.

Druga je bila pa taka
1. skočiš na prvo elastiko tako da imaš eno nogo pod elastiko in eno na elastki in ven
2. skočiš isto kot 1. ampak potem potegneš nogo ki je pod elastiko ven in jo daš zraven une ki je na elastiki in ven
3. skošiš in ponoviš kot piše 2. pol pa noge razširiš na elastiki in daš skupaj in ven
4. pol pa ne znam več točno naprejuser posted image

Vem pa da so še bile kombinacije:
- stopiš tako da imaš drugo elastiko med nogami prvo pa na boku, no pol smo si jo punce dajale na vrat, da je boljš stala in si mislim da 3× skočil za 180° in ven
- pa stopiš na drugo elastiko z eno nogo in imaš prvo elastiko na gležnju in ven
- ponoviš prejšnje in stopiš z drugo nogo na elastiko, tako da stojiš z eno nogo na drugi elastiki, z drugo noto pa na obeh elastikah.

Mater to ne morem pisat, to bi bilo treba pokazat user posted image , če se mi bo dal se bom posnela pa ti predvajalauser posted image user posted image

-

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Gumitvist
9.6.2008 7:47:52   
puncica
Kakšen hvala bi bil na mestu ampak ok, sto ljudi sto čudi user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Gumitvist
9.6.2008 8:42:47   
.ču
IZVIRNO SPOROČILO: .ču

A je katera tako dobra in ve povedat, če se na netu kje najdejo "skice" različnih iger gumitvista? Men je ostala samo tista :usa, usa, usa-sa pipi duga čarapa...sl nekej tacga.
Če pa se kateri da naj mi pa prosim opiše še kako izmed varjantuser posted image ....baje je skakanje čez tele elastične štrike dobo za ritke in noge (beri stegna=bedra)user posted image ...

Hvala


Bom pa sama sebe citirala....in že vmes sm se tud zahvalilauser posted image ....

Ena posebna HVALA pa seveda še tebiuser posted image user posted image se zdej zato kej bolje počutiš.....si se pa res potrudila!!!

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Gumitvist
9.6.2008 9:35:52   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: .ču


Ena posebna HVALA pa seveda še tebiuser posted image user posted image se zdej zato kej bolje počutiš.....si se pa res potrudila!!!


ja ker HVALA dela čudeže, pa če verjameš ali ne user posted image

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Gumitvist
9.6.2008 9:47:13   
smrka
jest znam tole: usa usa usa sa, pipi duga carapa!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?