|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gumijasti škornji
17.9.2006 20:43:55   
Piškotka~
Zanima me kje ste kupile oz .videle kakšne luštne gumijaste škornje za fantka? Iščem št. 24.

_____________________________

Mamica Luku in Maticu!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 21:05:38   
sezam
mass, ciciban v hali A

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Piškotka~)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 21:11:42   
Anonimen
Yello ... Pa kupi takšne, ki imajo zgoraj blago, ki se zadrgne. Da ne teče dež recimo s pelerine ali z dežnika direktno notri.

(odgovor članu sezam)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 21:17:52   
Jacqueline
Ravno takšne kot je Splišni opisala sem kupila prejšnji teden v Yello-tu, sicer v Avstriji za darilo. Kolegica je bila zelo zadovoljna z darilom, malček pa je bil bolj navdušen nad avtkomuser posted image !!!

Lp,
Jackie

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 21:36:03   
ribica.
Jaz sem kupila take za zavezat zgoraj v La scarpi, za 1700. NIsem pa sigurna, da so tudi manjše številke imele tisto za zavezat.

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 21:42:31   
muki1
Spomladi sem si nagledala gumijaste škorenjčke v Kaliji. So bili res taki luškani, prisrčni, zdaj pa ne vem, jih potem nisem kupila, ker so ji bili prav stari, za jesen bo pa treba. Moram preverit, ampak so bili res dosti lepši od tistih, ki jih imajo v Mass -u.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 21:49:55   
Marogica
Sicer se ne spomnim, kjer so za ta večjeg kupili škorenjce, mislim pa da v Avstriji (C&A- nisem pa sigurna). SEm pa se odločila, da si jaz letos kupim take barvne, šminkerske škornje-pa da vidimo, kdo bo bolj po lužah skakal.........user posted image

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 21:53:40   
frutka_
Jaz sem jih kupila v Massu za 2500sit, v Cicibanu so po 3500, pa v Zari jih imajo...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 22:07:05   
daria78
Jaz sem jih kupila v HOJI - naš fantek si jih je sam izbral (modre s sončkom in oblački) in pol v njih hodil še dva dni po stanovanju. user posted image  user posted image  user posted image  
BTW naj mi katera pove kako se tle gor prilepi željena slikica. Hvala!

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 22:09:37   
Anonimen
Na ta forum ne vem, če se da, ker na ene se ne. Drugače pa samo copy - paste.

Da vidim:
user posted image

< Sporočilo je popravil Splišni -- 17.9.2006 22:10:24 >

(odgovor članu daria78)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 22:24:02   
daria78
Aha, tako je to. Čudno mi je ker mi na z.s. noče prilepit user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Gumijasti škornji
17.9.2006 23:37:07   
lelaval
Jaz sem jih ravno zadnjič gledala v Massu - prav cartkani so  -za fantke z avtki, za punčke pa - ve se - za "afnarijo" user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu daria78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Gumijasti škornji
18.9.2006 7:33:55   
srki
O, ti gumijasti škornji. A veste, koliko časa jih že kupujem, pa ne zato, ker ne bi vedela kje, ampak ker enostavno ne dobim številke. To je že za znoret, pol pa hodimo v dežju v supergah,....Ah, kadar kam grem, joj, te številke pa ni, smo jih pa že prodali. V massu pa se mi zdi, da imajo sploh od 24 naprej, takrat pa bi rabila 22, no sedaj nam je že noga zrasla, tako da....bo treba v napad, mogoče v Kalio, očitno se da tam še največ dobit-tudi kar se številk tiče. V vseh ostalih pa nisem nikjer dobila-Ciciban, Mass, Petka, ....

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Gumijasti škornji
18.9.2006 9:53:08   
Naja31
Jaz sem jih v soboto kupila v Cicibanu na Litijski, št. 25. Ampak mislim, da imajo tudi 24. Pa v trgovini z otroškimi čevlji na tržnici v Kosezah so imeli ene 24, pa ta teden dobijo še.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Gumijasti škornji
19.9.2006 13:14:20   
Jacqueline
Danes sem jih zasledila v Merecatorjevem katalogu za 3000 sit.

Lp,
Jackie

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Gumijasti škornji
20.9.2006 8:35:08   
Antigona
Kaj pa številka 22???

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Gumijasti škornji
20.9.2006 10:25:38   
Tina26
Na Vrhniki v Kari jih imajo vseh vrst.
Okoli 10 različnih (dalmatinčke, avtke, zmaja, sonček in oblaki, pikepoke, roza....)
Ene so tiste za zavezat ene ne. Številke majo od 22 naprej - če ne ene pa druge.
Stanejo pa od 2500 do 3000 sit.
HIHI Sem včeraj naredila celo študijo.

L.P. Tina

(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Gumijasti škornji
26.9.2006 8:39:02   
Anonimen
jaz sem jih dobila v chicco-tu ,št 21,za 18€.
imajo pa vseh vrst-take za blagom na vrhu,da jih stisneš in take brez,modre,roza,rumene,zelene,... porisane z živalmi,...

(odgovor članu Tina26)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Gumijasti škornji
26.9.2006 9:24:56   
Antigona
Na Vrhniki v Kari št. 22 ni več, št. 23 pa samo še brez tistega za zavezat. Pravzaprav je bil en modelček za zavezat (zadnji par), vendar je že sedaj en netek kjer skozi teče vrvica dol padel, zato ga nisem vzela....

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Tina26)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Gumijasti škornji
28.9.2006 14:22:11   
Geja
A jih še vedno nisi našla ?user posted image
Ja a tašča jih ni kupila... jo je bil sam jezik dolg in strupen user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Antigona)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?