|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glavobol...
28.10.2004 22:19:15   
Annny
Danes je tak čuden dan...mene po enem letu ful boli glava...
No, pa da ne bom samo jamrala..
Hotela sem samo vprašat: ali lahko zdaj, ko dojim, vzamem aspirin ali ne? Ker ga otroci ne smejo:zmeden:
Kaj pa Lekadol?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Glavobol...
28.10.2004 22:20:19   
ZARA
...z oljem 31 se namaz ce ga mas ???

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Glavobol...
28.10.2004 22:21:03   
Annny
Kaj pa je to? A se dobi v lekarni?

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Glavobol...
28.10.2004 22:21:22   
Janeja
Po moje je bolš Lekadol, ker je tud edino zdravilo proti bolečinam, ki ga v skrajnem primeru lahko vzameš tud u nosečnosti.
Pa čim manj bolečin!



(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Glavobol...
28.10.2004 22:23:53   
ZARA
o marija ne,Just firma...zadnc je bla debata pa ne vem kje... dej mal pobrskej...
Ne to je ena zelo dobra stvar,sicer draga ampak vredna svojega denarja...kupi se samo pri zastopnikih tko kot Tupperwarre...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Glavobol...
28.10.2004 22:27:40   
niki5
Lekadol lahko sigurno, saj ga dajejo tudi v porodnišnici. Med nosečnostjo pa sem se sama mazala po sencah in zadaj po temenu z JUST ZELIŠČNIM OLJEM 31. Ima pa dokaj močan vonj in ne vem ali bi sedaj lahko mogoče motil dojenčka. Lahko pa poskusiš.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Glavobol...
28.10.2004 22:27:48   
Annny
Ja, o Justu je bla debata na MONu...ampak ne poznam teh izdelkov..če imaš cifro kakega zastopnika, mi jo prosim pošlji na privat..bi ziher kupila še kaj drugega, jaz zapravljivka:)-

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Glavobol...
28.10.2004 22:28:43   
Annny
Torej Lekadol..najlepša hvala:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Glavobol...
28.10.2004 22:29:10   
ZARA
jst nimam cifre od nobenga pa bi jo rada dobila...da si mal spet nabavm zdej pred zimo...ma sej vesta...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Glavobol...
28.10.2004 22:30:24   
niki5
Ja tako kot je Zara rekla, dobi se preko zastopnikov, mislim da je na forumu SS nekaj časa krožila telefonska neke zastopnice.. če boš tam vtipkala JUST, bo kup stvari ven vrglo, ker je bila to nekaj časa prav popularna tema :)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Glavobol...
28.10.2004 22:42:14   
Erdbeere
Vam jest jutri sporočim številko zastopnice za JUST pa ima tud ene druge stvari podobne justu samo cenejše...kero zanima naj mi na privat sporoči pa jutri ko v sluzbo pridem dobi številko :)aja je pa ta Ga. iz Kranja pa zelo zelo veliko stvari ve o razno raznih kremicah in pripomočkih

LP Brigita

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Glavobol...
28.10.2004 23:05:31   
kimi
ja lekadol lahko;)

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Glavobol...
29.10.2004 7:30:04   
LoniM
Natural Just d.o.o.
Cesta 25. junija 1h
Nova Gorica
tel. 05 335 29 00

Pokliči, pa ti bodo povedali, kje imaš najbližjo svetovalko oziroma prodajalko.
Ali pa poglej spodaj na linku...

http://www.naturaljust.si/menu.html

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Glavobol...
29.10.2004 7:33:40   
ZARA
naj ti hvala za link LoniM...

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Glavobol...
29.10.2004 7:49:46   
SašaS
Jst imam kar pogoste močne migrene že od nekdaj,....ker sem v 15. tednu se včeraj nisem hotela filat z lekadolom (ker ne prime vedno...), pa sem se že ponoči namazala z kapljicami 31. Ker glavobol še vedno ni popustil, sem prvič upoštevala nasvet G., naj spijem coca colo (ker mi kava ne paše...). Spila sem jo 1/2 litra, pa sem bila čez 10 min kot prerojena. res pa je, da ne vem kako je s coca colo če dojiš....po moje, dete bolj malo spi....


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Glavobol...
29.10.2004 9:54:41   
malika
Aspirina ne smeš, ker vsebuje acetilsalicilno kislino(alergen), lahko pa lekadol, kot so že napisale punce.Spij tudi kakšno nežno kavo, tudi to zelo dostikrat pomaga.

Lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Glavobol...
29.10.2004 14:58:12   
Urša
Glavobol je že mimo...upam!:ups: Za drugič ti pa svetujem grenko črno kavo z limono. Bljak, ampak men neverjetno pomaga. :muca:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Baby taxi


Ali bi uporabljali storitve taxija, ki bi imel tudi otroški sedež?

Pogosto (16%)

Včasih (46%)

Nikoli (37%)


Število vseh glasov: 249

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!