|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Glave za ličenje in friziranje
14.11.2007 12:44:27   
muki1
Kako se to obnese? Jih imajo vaše punčke, se igrajo z njimi? Moram vsak dan nastavljati glavo, da mi naša štiriletnica dela čopke, pa sem pomislila, da bi ji Miklavž kakšno glavo prinesel user posted image . Čeprav zgledajo mi pa te glave grozno.

http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=2173085

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Glave za ličenje in friziranje
14.11.2007 13:37:52   
lelaval
Moja starejša jo ima (samo malo lepšo - Bratz user posted image ). Si jo je ful želela, igrala pa se mogoče vsega skupaj 5x. In že par let sameva na polici (no - prah mora dol počistit. user posted image )

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Glave za ličenje in friziranje
14.11.2007 21:51:16   
polona2
Hana jo ima, pa jo uspešno ignorira. Se mi zdi, da jo je v enem letu 1x počesala.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Glave za ličenje in friziranje
15.11.2007 13:25:16   
Barbs
Naše izkušnje podobne. Ta srednja se je metala po zobeh tri leta nazaj in jo je dobila. Potem jo enkrat vtaknila v bide,jo mal brisala z brisačo, jo porisala z mojimi šminkami in to je blo to. Zdaj je pa garaži v eni omari in je mojega zadnjič hmal kap, ko je iskal ene kocke za tamalga in mu je ta glava padla na glavo.

Sicer pa - meni so grozne - glava do vratu in jo kar na mizo postaviš pa mal obdeluješ..halo!!!! Kdo si je to izmislil...user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 14:17:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Glave za ličenje in friziranje
18.11.2007 20:56:09   
sneška_
Moja večja hčerkica je ima.Sicer ima eno manjšo pa eno veiko. Kar dosti se igra z njimi tako da pri nas doma so maksimalno izkoriščene. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Glave za ličenje in friziranje
18.11.2007 21:02:14   
TaRe*
Naša tamala jo je lani za božička dobila v moji firmi(jaz ji je sigurno ne bi kupila,ker mi je tudi to čist mim )
No,razčesala jo je samo prvič,da je pokvarila tisto edino lepo frizuro,šminke in senčila pa sem,dokler nisem zabrisala v kanto,brisala iz vseh omarin ogledal v otroški,tako da...še malo,pa bo šla glava tud v kanto.user posted image

_____________________________

............ja,takle mamo..;)


(odgovor članu sneška_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...
Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?