|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gin. v MB ali Slov.Bistrici ?
8.12.2006 12:36:28   
bibyzan
user posted image Pozdravljene. Spadam med avgustovke in se pripravljam na prvi pregled. user posted image Pred tem bi pa rada menjala še mojega os.ginekologa, ki mu ne zaupam preveč.user posted image Do sedaj ga niti nism rabila dovolj, razen za obvezne preglede in brise, pa še to je naredil površinsko. Če sem ga kaj vprašala se sploh ni posvetil, poleg tega je pa znan po tem, da je že tudi kaj zafural, čeprav vem, da vsega se vedno ne da videt in sklepat. K njemu praktično hodijo samo še starejše gospe.
Ker bi rada rodila v Mariboru me zanima, če katera priporoča kakega ginekologa/injo, ki še sprejema nove paciente. Pa če mate telefonsko bi jo prosla kr zraven, da se naročim. Po možnosti bi rada da bi bil kar iz bolnice, najbolj poznam kako do tja priti. No, če pa ni, je pa dober,pa tudi iz ZD, bom že našla. 
Slišala sm tudi, da je en iz SB, (ona druga fajna je že zasedena dve leti, sm probala preko vez pa ni šlo), menda ima ordinacijo v mestu Slov. Bistrice. A ga slučajno kera pozna?
Vsak odgovor dobrodošel!!!
user posted image Bibyzan

< Sporočilo je popravil wahoo -- 8.12.2006 22:28:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
8.12.2006 13:14:22   
severnica77
Jaz imam dr. Reljiča. Dela v abulanti v bolnišnici Maribor in sem z njim zelo zadovoljna. Žal pa nimam telefonske številke.

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
8.12.2006 14:40:12   
vidja
Jaz hodim v Bistrico k Dušanki Bandelj Klančar. Nimam pripomb.

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
8.12.2006 14:42:46   
malecka_mateja
jaz pa ti ful toplo priporočam dr.neli petrovič ki dela v zd v vošnjakovi poleg sodišča!
je zelo fajn nežna ful si vzame čas!res je super tudi jaz sem noseča in je res krasna!
2286436 je pa telefonska!

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
8.12.2006 14:56:44   
Afnica
Tudi jaz imam Dušanko Bandelj Klančar, ki dela v ZD Slovenska Bistrica. Svetovna je. user posted image  Priporočam!!

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
8.12.2006 18:52:02   
Seven*
No, jaz pa imam Jovica v SB in lahko recem, da se je vedno zavzel zame. Ceprav je redkobeseden je opravil vse potrebne teste in se mi posvetil v obeh nosecnostih. Tudi UZ mi je naredil kar nekaj.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
8.12.2006 22:28:50   
bibyzan
Ja, vem ona je tista svetovna, ampak žal ima vse zasedeno. Bi bila že zdavnaj pri njej, pa ni šans. je vprašala kolegica, ki je šla k njen na pregled, če ima še kako možnost, če bi bla kaka luknja, pa ni govora. Tako da žal....user posted image

(odgovor članu vidja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
8.12.2006 22:31:21   
bibyzan
Aha, a je to tip z očali in tak bolj suh, govori pa bolj hrvaško?? Če mislim tega ta pravega je res super, ker sm ga vidla, ko sm bla preko študijskih obveznosti tri tedne v porodnih sobah in je bil res super. user posted image

(odgovor članu severnica77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
10.12.2006 16:16:22   
bibyzan
Sm se odločla, da bi šla k tej dr. Neli Petrovič, pa me zanima a še sploh sprejema nove paciente?? Hvalauser posted image
user posted image Bibyzan

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
10.12.2006 19:14:33   
Eca
Hej!

Moja g. je tudi dr. Neli Petrovič. Moja prijateljica se je k njej vpisala v mesecu septembru, tako da bi verjetno še šlo user posted image .

Dela pa v pon. dopoldan, imajo gužvo in moraš večkrat klicat, da dobiš linijo.

Lp, Eca

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
10.12.2006 19:36:43   
bibyzan
Hvala Eca!
Bom kr jutr klicala, da se čimprej postavim v vrsto za pregled!!
user posted image bibyzan!!

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
11.12.2006 15:58:23   
ALESSA
Hy! user posted image

Tudi jaz hodim k Dr. Bandeljevi v Sl. Bistrici in je res super. Ful se ti posveti. Je pa res, da ne sprejema več pacientk.


ALESSA, 22t user posted image

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
11.12.2006 16:05:32   
metuljčica27
ja, za Bandeljevo sem jaz tudi slišala pozitivne stvari.
Jaz pa morem povedat, da sem se med od drugega G. v Slov. Bistrici prestavlila.
Nevem, nisem mu zaupala! Moja sestra je bila sicer tudi zadovoljna, vendar jaz pa ne.
Sedaj pa em na Ptuju, dr. Rosič. Dva meseca sem tam je vredu. Bolj dostopen, meni vsaj.

(odgovor članu ALESSA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
12.12.2006 22:02:26   
bibyzan
Pozdravljene! Zdej sm pa že mal obupala. Včeri in dans kličem kot nora v amb dr. Neli Petrovič, pa se noben ne javi. Klicala sm najmanj 10x in mi sploh ni jasno, ker ful časa je pa blo zasedeno. Zdej pa res ne vem....user posted image Pol je prosta linija, spet kličem kar zaporedoma parkrat, se ne javijo, čez en čas spet, evo zasedeno.user posted image

Med drugim sm še bla v SB na porodnem in spraševala za dobrim ginekologom. Za tega Reljiča so mi rekli, da je specializant (babica ga je klicala ) in da še nima ambulante. A še obstaja kak drug Reljič?user posted image Menda je oni drug mal starejši?

A mogoče še poznate katerega dobrega v SB MB??

p.s. Sm že mal živčna, ker se mi zdi, da bom zamudla na prvi pregled---
user posted image user posted image user posted image user posted image
Lp, user posted image Bibyzan

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
12.12.2006 22:35:19   
Eca
Hej!

Pri dr. Reljiču sem bila samo dvakrat ali trikrat, zato ne bom sodila kakšen je. Meni osebno ni bil všeč. Kolikor vem, pa obstaja samo en dr. Reljič.

Pri dr. Petrovič je žal vedno gužva, pa vedno so ene 3 sestre not, ki ne vedo kje imajo svojo glavo od gužve. Mogoče poiskusiš poklicati jutri (sreda) popoldan tj po 13 uri, v četrtek pa dela dopoldan tj kliči po 7.30. V petek pa ne dela.

Vem, da nisem dosti pomagala....

Lp, Eca

(odgovor članu bibyzan)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dober ginekolog/inja v MB ali Slov. Bistr...
13.12.2006 20:39:41   
bibyzan
user posted image user posted image user posted image user posted image EEEEEEEEEEE, zdaj sm ugtovila kaj je!!!!!!!
Doktorce baje ni do 16.01.2007 (ne vem zakaj). Tako mi je povedla ena druga sestra, ki se je javla na telefon. Tako, da se lahko naročim po 16. januarju. Vseeno vam hvala!user posted image
Lp, user posted image Bibyzan

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




kolikokrat greste brez partnerja ven
Spark



1x na teden (11%)

1 x na mesec (10%)

2x na mesec (4%)

redko (54%)

nikoli (21%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!