|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ftalati v igrači Fun Squirters znamke Nuby
29.10.2008 11:35:17   
temboli1
Čisto sem zgrožena, šele danes sem prebrala tole:







Ftalati v igrači Fun Squirters znamke Nuby

[/link]

[link=http://www.zps.si/index2.php?option=com_content&task=emailform&id=1293&itemid=352]







ponedeljek, 09. junij 2008


Zdravstveni inšpektorat RS so prek sistema RAPEX obvestili o zdravju nevarni igrači znamke Nuby. Igrača, ki je bila v prodaji tudi pri nas, vsebuje ftalate v koncentracijah, ki so večje od dovoljenih in lahko pomenijo tveganje za zdravje otrok. Igračo so prodajali v trgovinah Baby Center.

  Podatki o izdelku
Kategorija izdelka: igrače
Ime izdelka: Fun squirters
Blagovna znamka: Nuby
Koda izdelka: 0 48526 06022 1
Uvoznik/distributer: Baby Center d.o.o. Letališka cesta 3c, Ljubljana
Izvor/poreklo: Kitajska
  
Ukrep
Uvoznik /distributer izdelkov je po prejemu obvestila o neskladnosti z varnostnimi zahtevami takoj izvedel umik in odpoklic izdelkov. Potrošnikom, ki so omenjene izdelke že kupili, svetujejo, da jih ne uporabljajo in naj jih vrnejo prodajalcu.

ZPS svetuje:
Igračo umaknite iz dosega otroških rok. Vrnite jo v trgovino, pravico imate do povračila kupnine.
____________________________________________

Moja punca je pa tele tri igračke za v vodo še prav rada grizla. Porkamadona sem jezna.
Pa kaj naj jih vračam v trgovino, nimam več računa, to sem že ne vem kdaj kupila. Pa kaj to, najbrž sem že škodovala s temi ftalatnimi igračami svojemu otroku.

< Sporočilo je popravil shorty -- 29.10.2008 19:16:40 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ftalati v igrači Fun Squirters znamke Nuby
29.10.2008 11:37:37   
Šaki
ja sm že zadnjič gledala tud glede hrane in ostalega.danes res ni nič več varno.mogoče je še res najboljš da se igrajo otorci z lesenimi igračami.
če sm že pri igračah.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ftalati v igrači Fun Squirters znamke Nuby
29.10.2008 11:55:37   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu Šaki)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?