|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fluorove tabletke
17.6.2005 8:36:01   
Bejba
Zadnjič smo pri zobozdravnici dobili recept za fluorove tabletke. Sem ji rekla, da imajo nekateri različne poglede na to, eni so za, drugi proti, pa je rekla, da bo zobe dobil tudi brez teh tabletk ;), tako da je odločitev moja.
Torej kakšno je pa vaše mnenje? Svojim :duda: dajete te tabletke ali rajši ne in zakaj ne?

LP; Bejba :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Fluorove tabletke
17.6.2005 8:39:05   
Mina1
Mi smo jih dobili pri prvem šele pri 3. letu. Pa so takšne tini mini, da jih niti polizati ne more oz. ne zna:zmeden: - jih je kar pogoltnil, torej to ni to, a ne.

In smo nehali s tem začasno, dokler ne bo znal polizati te tabletke.

Jaz bi mu jih drugače dajal, če bi jo res lizal, da jih bo pa kar goltal...:zmeden2:

pa-pa Mina1

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Fluorove tabletke
17.6.2005 8:41:46   
Bejba
Meni je bilo rečeno, da naj mu dam med čaj, nikakor pa med mleko. Mleka baje pol ure prej in pol ne sme piti (nekaj takega no) :zmeden:.
Šele pri 3. letih, Mina1? Mi pa že pri 8. mesecih :zmeden2:.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Fluorove tabletke
17.6.2005 8:44:43   
Mina1
Ja, šele pri treh letih. Prej smo bili za Bežigradom, pa tam več ni zobozdravnice in nikoli ni nobeden nič rekel o teh tabletkah, ali jih ponujal in tako, pa smo sedaj v ZD Šiška (samo zobar), pa smo jih dobili.

In ja, pol ure pred mlekom ali pol ure po njem naj se jih ne bi dajalo. Aja, v čaj pa lahko? Ja potem bom pa jaz tudi tako naredila.

Je pa mali piškotek naročen v oktobru, ko bo star 8 oz. 9 mesecev, bomo videli, kakošno prakso bodo udarili pri njem:zmeden:

pa-pa Mina1

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Fluorove tabletke
17.6.2005 9:12:52   
piščanc
naša še ni imela zob, ko je bil začetek jemanja teh tablet (takrat okoli 6 meseca), pediatrinja pa je rekla, da te tablete povzročijo krhke in rumene zobe in jih tudi ni predpisala, tako jih nikoli nismo jemali, zobki so pa lepi, še brez luknjic

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Fluorove tabletke
17.6.2005 9:14:05   
JASNA D
Sama hodim k otroški zobozdravnici. Ko sem jo vprašala glede teh tabletk, mi je samo dejala: "Takoj, ko prideš domov, jih vrži v smeti.". Rečeneo - storjeno.

Jasna

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
17.6.2005 9:19:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Fluorove tabletke
17.6.2005 9:21:53   
Mina1
:zmeden: kdo bi vedel, res:zmeden:, eni pravijo tako, spet drugi drugače.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Fluorove tabletke
17.6.2005 9:37:28   
piščanc
res, nikol ne veš al je prav, al ni, a bo dobro, a slabo....ma sej hitr zrastejo, pol ti pa ne soljo več pameti zdravniki ampak že škratki

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Fluorove tabletke
17.6.2005 14:22:13   
taška30
Meni je pediater rekel naj jih do otrokovega 6 meseca jem JAZ, potem pa mešam v hrano otroku.
Ne vem, zaenkrat jih ne jem! Se pa spomnim, da smo jih mi v osnovni šoli jedli in da ima zato naša generacija kar v redu zobe :zmeden: Baje...
Taška

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Fluorove tabletke
17.6.2005 20:07:20   
Pia73
Jaz pa sem mu dajala. Na lastno željo, so me pač prepričali tisti, ki so za. Škodit po moje ne morejo.

Jaz sem tabletko zmlela in nato zalila s čajem, naš :duda: pa je itak takoj usta odprl, ko je videl žličko.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Fluorove tabletke
17.6.2005 23:38:43   
babylove
Naš dobiva že od rojstva vsak dan tekoči flour.
Zakaj? Ker zaupam svojemu zobozdravniku in njegovemu pediatru, oba sta pa absolutno za dajanje fluora od rojstva do 6. leta starosti.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...





sindarin

Si kdaj ogledate spletno stran Sistema za obveščanje o izdelkih umaknjenih s trga, RAPEX?

da (16%)

(84%)


Število vseh glasov: 190

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!