|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fizioterapevt - privat
11.4.2011 19:14:06   
natasarobi
Oj!

Mene pa zanima ali bi lahko kakšna priporočila dobrega fizioterapevta v Ljubljani, Kranju ali bližnji okolici. Pa okvirno kakšno ceno, če se da. Zanima me za sina, star je 8,5 m.

Lahko na zs.

lp,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fizioterapevt - privat
11.4.2011 19:25:49   
Katy78
Tatjana Breznik na Drenikovi v LJ je zelo fajn, vsaj tak občutek sem dobila - sva pa bila pri njej samo 1x (ostalo sva hodila v okviru RA), zato se cene ne spomnim več.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fizioterapevt - privat
11.4.2011 19:28:57   
natasarobi
Midva tudi hodiva v okviru RA, ampak bi rada še eno mnenje.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fizioterapevt - privat
11.4.2011 20:35:23   
Anonimen
S Tatjano Breznik so ful zadovoljni.

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fizioterapevt - privat
11.4.2011 21:46:15   
parga
Tudi jaz sem bila s svojo hčerko 3x pri Tatjani Breznik in je res fajn.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fizioterapevt - privat
11.4.2011 22:29:45   
Robert Tonkovič
Zakaj pa rabita fizioterapevta?Kaj pa klinika?

Lahko pišeta na ZS!

user posted image

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fizioterapevt - privat
11.4.2011 22:51:11   
natasarobi
hodimo v razvojno že nekaj časa. Prvo smo šli k ortopedu zaradi prstka na nogi, sedaj pa hodimo k fizoterapiji že cca 5m in zadnji izvid mi ni po godu in bi želela drugo mnenje.

Kakšna klinika misliš?

(odgovor članu Robert Tonkovič)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fizioterapevt - privat
12.4.2011 9:17:29   
petra36
Kaj pa ima na prsku ,če ni skrivnost.Ker moj drugi sine ima tudi z prstom probleme na nogi.

_____________________________

Mamica sinov Nika in Matteota

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fizioterapevt - privat
12.4.2011 15:26:03   
natasarobi
En prstek ima pod drugimi (prekrižana). Pa P. ni znala povedat al ima lahko kasneje probleme, pa nas je k ortopedu poslala. Ta nas je naročila na kontrolo čez 3 mesece - pa ne zaradi prstka (prekrižani prstki po njenem niti niso lepotna napaka), ampak zato, ker je imel zlatenico.

(odgovor članu petra36)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fizioterapevt - privat
12.4.2011 17:20:38   
Robert Tonkovič
IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

En prstek ima pod drugimi (prekrižana). Pa P. ni znala povedat al ima lahko kasneje probleme, pa nas je k ortopedu poslala. Ta nas je naročila na kontrolo čez 3 mesece - pa ne zaradi prstka (prekrižani prstki po njenem niti niso lepotna napaka), ampak zato, ker je imel zlatenico.


Mislil sem na to,da bi vama osebni zdravnik dal napotnico za pediatrično kliniko k fizioterapevtom.A je dobil tudi kako longeto?Ker smisel fizioterapije je to da oni razgibavajo,ter nato naj bi starši sami doma večkrat na dan razgibavali tako kot je fizioterapevt to pokazal.A delata to?A so kaj rekli da bi kirurško pozdravili?
Če pa ne gre drugače pa je res bolje obiskat kakega drugega fizioterapevta,s tem da mislim,da klinični fizioterapevti imajo več izkkušenj z takimi deformacijami.Bolje pa je to prej zrihtat preden bo ogromno začel hodit,ker če bo nepravilno hodil,zaradi bolečin ki nastanejo lahko zaradi pritiska prsta na prst in bo bolj drugo nogo obremenjeval,lahko pride še do drugih razvojnih skeletnih težav in razvoj hrbtenice.

3 mesece je kar huda dolga doba..takrat bo se že na noge začel postavljat..Če pa nista zadovoljna z pediatrom,pa vzamita koga drugega.Probajta čim prej.

Ne se vstrašit,kar sem napisal,ker trenutne situacije ne poznam in tudi newem kolk je in kateri prstek je s katerim prekrižan.Zato pa čimprej nekaj ukrenita ali pa raje pojdita kakemu privatnemu fizioterapevtu.

Sporočita kako bo!

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fizioterapevt - privat
12.4.2011 20:08:46   
natasarobi
Robert - sicer ne vem kaj ste po izobrazbi, mogoče kakšen zdravnik, vendar malo ste me narobe razumeli.

V porodnišnici niso zaradi prstka nič rekli, imel je tudi dobre ocene. Pri prvem pregledu pri pediatru sva z možem vprašala glede prsta in nama ni znala nič povedat zato smo bili napoteni k ortopedu v RA. Tam nam je povedala, da se tako prekrižani prstki neštejejo niti za lepotno napako in da ne bo imel nobenih težav pri hoji.

Ker je imel pa sin v porodnišnici zlatenico je nas ortopedinja naročila na kontrolo čez 3 mesece (to je bilo že 5 mesecev nazaj) in ne zaradi prekrižanih prstkov. Pri tej kontroli je ugotovila asimetrijo in nas zato napotila na fizioterapijo, ki jo obiskujemo sedaj že 5 mesecev. In da, doma tudi delamo vaje, ki so jih nam pokazali in se poskušamo čim bolj držati handlinga. Na zadnji kontroli, ki smo jo imeli pa nisem bila zadvoljna z oceno ortopedinje in zato želim drugo mnenje glede gibanja otroka. 


(odgovor članu Robert Tonkovič)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fizioterapevt - privat
12.4.2011 20:21:55   
m_o_i
nas mulc ima palec nad kazalcem(pogovarjamo se o nogicah)-levo in desno. na FTH hodiva zaradi povecanega misicnega tonusa in po besedah fizioterapevtke so prstki v takem polozaju zaradi zategovanja (tudi prstkov).
in ko ga opazujem, ko se kaj razhudiuser posted image -nogice trdo iztegnjene, prstki pa...jep, palcek gor, ostali dol...

odsvetovala nama je "trdo" obutev oz. navadne cevlje vse do dneva, ko bo shodil. kupujem mu tiste kao ceveljcke,ki jih dobis tudi v kiku. se kak mesec nazaj pa sem mu obuvala samo bombazne dojenckaste ceveljckeuser posted image
ajaaaaaa, pa bozanje, masiranje, tapkanje-nasploh razlicno dotikanje podplatkov; tudi z razlicnimi materiali prek njih it, da se "zave" svojih nogic in prstkovuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fizioterapevt - privat
13.4.2011 8:57:14   
Robert Tonkovič
user posted image No res smo se narobe razumeli...Jaz sem vaju vprašal zakaj rabita fizioterapevta in vidva sta mi odgovorila: "hodimo v razvojno že nekaj časa. Prvo smo šli k ortopedu zaradi prstka na nogi, sedaj pa hodimo k fizoterapiji že cca 5m in zadnji izvid mi ni po godu in bi želela drugo mnenje." Zato sem mislil,da je vsa težava zaradi prstka,asimetrija pa je čist nekaj drugega...user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Kako prenaša vožnjo?
Jaka RR

Kako vaš otrok prenaša vožnjo?

Spi (36%)

Slabo (11%)

Čeblja, kot zmešan/a (13%)

Ga zamotimo z aktivnostmi (15%)

Se sam zamoti (26%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!