|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fitobimbi
30.9.2006 20:34:45   
pomarančas
Mene pa zanima, če je katera že poskusila s kapljicami ali sirupom Sonno bimbi (linije Fitobimbi).
Jaz sem danes kupila te kapljice, ki naj bi pomagale pri procesu naravnega pomirjanja in sproščanja ter s tem otroku lajšale spanec. Narejene pa so iz rastlinskih izvlečkov plodov pasijonke, melise in lipovca. Jutri bomo poskusili in videli, če bodo kakšni učinki.
Torej, ima katera že kakšne izkušnje s tem user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fitobimbi
1.10.2006 21:49:33   
lolipop
Mi smo imeli samo tiste proti krčkom. Poročaj!

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fitobimbi
2.10.2006 11:13:55   
pomarančas
Jaz sem mu jih dala včeraj zvečer in se je ponoči zbudil samo dvakrat, kar je zelo pohvalno user posted image , ker zadnje čase (odkar sva začela z uvajanjem gh) je bil obup; sploh nisem več štela kolikokrat sem vstala ponoči.
Zdaj ne vem, ali je bilo to samo naključje ali res delujejo. Bom še poročala v naslednjih dne kako bo.

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fitobimbi
2.10.2006 23:42:52   
živa
Prosim, še to sporoči, kje se jih dobi!

Lp,

živa

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fitobimbi
3.10.2006 11:10:02   
pomarančas
Vam moram povedati, da smo se danes zbudili samo enkrat user posted image user posted image user posted image .
Kapljice ali pa sirup se dobi v lekarnah ali specializiranih trgovinah. Jaz sem jih kupila v trgovini z naravnimi izdelki v City centru v Celju. Stanejo pa okrog 1500 sit.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fitobimbi
3.10.2006 11:53:20   
Anonimen
jaz ne vse to kar je za pomiritev je meni tako... pa četudi je na naravni bazi narejeno. SAj tudi Persen je na naravni bazi pa ga ne jemo vsak dan. Ali?

Sicer pa vsak po svoje.

(odgovor članu pomarančas)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fitobimbi
3.10.2006 12:00:31   
pomarančas
Kdo je pa rekel, da ga je treba jemati vsak dan?
Saj nas ne muči vsak dan razdražljivost in nespečnost, kot tudi otrok ne. Če pa kakšen dan poskusimo, pa mislim, da ne more škodovati. Pa saj tudi neprespane noči niso ravno koristne, ali pač?
Sicer pa res, vsak po svoji pameti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fitobimbi
3.10.2006 12:06:11   
essa411
Ne dolgo nazaj je uporabnica foruma pisala o kvasu (kar tako - direkt v usta, ali pa raztopljenega v mleku), ki naj bi lajšal spanec...Malo pobrskaj po forumu in poskusi s tem pa mogoče ne bo treba nobenih pripravkov kupovat. Samo ne vem od katerega meseca naprej je to priporočljivo?user posted image

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fitobimbi
3.10.2006 12:08:53   
pomarančas
Ja, sem že tudi od kvasa brala, ampak mu ga še ne upam dati, ker sva šele začela uvajati gh.

(odgovor članu essa411)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fitobimbi
9.10.2006 12:18:10   
Darči76
Mene pa zanima, ali te kapljice še vedno delujejo?

Nam kvas namreč ne pomaga. Sicer 2x je bilo OK, potem pa nič več in ga niti ni hotel več pojest. Je pa res, da je že kak teden malo prehlajen - danes greva k zdravniku, da vidim, če niso spet ušeska.....

Drugače pa se zbujamo vsako 1,5 ure, tako da bi vsaj 1 dan amlo boljšega spanca bil zelo dobrodošel - sem namreč kot ožeta cota....

_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu pomarančas)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fitobimbi
9.10.2006 14:13:14   
pomarančas
Zdaj mu jih že nekaj časa nisem dala, pa smo se danes vseeno zbudili samo enkrat.
Prejšnje dni smo bili pa prehlajeni, pa prebavne težave (krče) smo imeli (zaradi uvajanja gh), tako da mu kapljic tudi dajala nisem, ker mu najbrž ne bi nič pomagalo in smo se tudi zbujali na 1-1,5 uro.
Če je prehlajen ali če meniš, da je kakšna druga težava, kapljice najbrž ne bodo pomagale. Te bodo učinkovale le, če se zbuja zaradi nemira in ne zna sam nazaj zaspati.

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




igranje nagradnih iger
evairena

igrate nagradne igre?

da (52%)

ne (13%)

včasih (35%)


Število vseh glasov: 69

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!