|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Facebook
2.2.2009 17:54:38   
Nur
Kaj je vam bolj pomembno: imet ne vem kako veliko prijateljev, ali imeti malo, pa s tistimi komunicirati na veliko.... jaz imam celih 33 "prijateljev", pa razmišljam, da bi jih polovico skenslala....saj ni od njih nobenega glasu, tudi če jim kaj napišem, kaj pokomentiram...ni nobenega odziva.... torej sem za njih samo številka....

Imate "med prijatelji" koga od znanih osebnosti? Sama imam eno osebo iz politike pa vendar se kar bojim kaj pokomentirat...se mi zdi, da vsi tisti ki ji pišejo jo poznajo osebno.... Vi komentirate na profilih znanih oseb?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Facebook
2.2.2009 17:55:18   
ZARA
Najbolj mi je pomembno da nisem na FB. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Facebook
2.2.2009 17:56:00   
Nur
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Najbolj mi je pomembno da nisem na FB. user posted image


Saj nisem tega spraševala user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Facebook
2.2.2009 18:03:32   
Anonimen
Najbolj mi je pomembno da nisem na FB. user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Facebook
2.2.2009 18:06:07   
lukec
Sploh mi ni pomembno koliko imam prijateljev na FB, pomembni so tisti "ta pravi" iz mesa in krvi. Sicer pa mi je FB tako za čisto občasno zabavo. Med prijatelji imam eno znano osebo, vendar to tudi osebno poznam.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Facebook
2.2.2009 18:24:22   
rija
Danes je v večeru ena krasna objava iz nekega bloga...o FB....če jo najdem, jo prilimamuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Nur)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Facebook
2.2.2009 18:25:20   
Anonimen
Jaz imam na FB samo resnične prijatelje in bivše sošolce, ne pa samo tiste, ki jih poznam na videz in z njimi nimam stika.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Facebook
2.2.2009 18:29:48   
rija
našla


evo....

» Za kosilo sem jedla piščanca in pire.«, »Čakam, da mi prinesejo kavo.«, »Umil sem si zobe«…in tisoč drugih podobnih izjav na Facebook-u, ki so mi omogočile, da slučajno ne zamudim, kaj delajo moji »prijatelji« vsako sekundo njihovih življenj
 
kopirano od tukaj:
 
http://www.vecer.com/blog/burja

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Facebook
2.2.2009 19:28:37   
pob@linček
enakouser posted image

_____________________________

mami in oci je najlepsi poklic za celo zivljenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Facebook
2.2.2009 19:51:17   
matejchy
js mam 977 prijateljev na FB, ampak večino poznam, je pa tud nekaj znanih osebnosti, sošolci iz osnovne, srednje, fax, sorodniki, prijatli iz tujine... pač se pol nebere full folka, na vsake tolko pogledam mal slikce pa ka se kaj dogaja z njimi...

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu pob@linček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Facebook
2.2.2009 20:09:21   
luka jan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

js mam 977 prijateljev na FB, ampak večino poznam, je pa tud nekaj znanih osebnosti, sošolci iz osnovne, srednje, fax, sorodniki, prijatli iz tujine... pač se pol nebere full folka, na vsake tolko pogledam mal slikce pa ka se kaj dogaja z njimi...


Pa kje si jih tolk našla? Jaz jih ne naberem tolik, pa če še 100 let živim.user posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Facebook
2.2.2009 20:15:10   
Nur
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

js mam 977 prijateljev na FB


če bi jih jaz mela tok se mi zmeša....saj bi vse informacije pomešala med seboj....ne vem kakih prošenj za ne vem kake aplikacije bi bilo malo morje..... ma ne vem, se mi zdi, da tolkim pa ne moreš biti prijatelj...znanec že...kaj več pa ne....znance pa pravzaprav čisto nič ne briga kaj se z mano dogaja, kako razmišljam in kako živim user posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Facebook
2.2.2009 21:42:30   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

js mam 977 prijateljev na FB, ampak večino poznam, je pa tud nekaj znanih osebnosti, sošolci iz osnovne, srednje, fax, sorodniki, prijatli iz tujine... pač se pol nebere full folka, na vsake tolko pogledam mal slikce pa ka se kaj dogaja z njimi...


Juhu, bravo, čudovita si.

p.s.: a se ti je frtgalo?


_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Facebook
2.2.2009 21:56:44   
Ribica **
Jaz imam samo take, ki jih poznam - ali osebno ali virtualno, ampak da jih poznam malo bolj, kot pa da samo vem, kak nick ma na RR ali katerem drugem forumu. Imam jih pa 178, ce se ne motim, samo moram mal ven pometat ljudi, ki mi niso vsec ali pa ce je kak, ki ga ne poznam. Od slavnih pa mislim, da imam samo Polesa, ker mi je BV jih dodajat, ce jih pa ne poznam (saj njega tudi ne, no .. niti ne vem, zakaj ga imam?).

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Facebook
2.2.2009 21:57:27   
Anonimen
Bivše sošolce(osnovna, srednja, fax), bivše sovaščane oz. folk iz krajev kjer sem včasih živela, bivše in sedanje sodelavce, predsednika državeuser posted image , murkotauser posted image , sorodnike, raznorazne babnce k mi sm pa tja dan polepšajo....user posted image

O piščetih, zobnih ščetkah ipd. pa ne debatiram. Preberem pa sm pa tja kaj rija počne jauser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Facebook
2.2.2009 22:00:03   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca


O piščetih, zobnih ščetkah ipd. pa ne debatiram. Preberem pa sm pa tja kaj rija počne jauser posted image


pol si vidla, da sem se danes naslajala nad mladim mesom user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Facebook
2.2.2009 22:03:36   
Anonimen
Pravkar sem ugotovila, da me je eden skenslal. user posted image  Imam jih samo še 100 "prijateljev". user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Facebook
2.2.2009 22:07:52   
rija
OMB Nataša....kaj pa si revežu storila?user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Facebook
2.2.2009 22:10:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca


O piščetih, zobnih ščetkah ipd. pa ne debatiram. Preberem pa sm pa tja kaj rija počne jauser posted image


pol si vidla, da sem se danes naslajala nad mladim mesom user posted image user posted image user posted image user posted image


Vse vidmuser posted image
Cel dan te čekiramuser posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Facebook
2.2.2009 22:14:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

OMB Nataša....kaj pa si revežu storila?user posted image


user posted image sploh ne vem, kdo bi lahko zapustil MENE user posted image (še nisem ugotovila, ker se mi ne da user posted image )


(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Facebook
2.2.2009 22:51:01   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Najbolj mi je pomembno da nisem na FB. user posted image



Nisi edina user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Facebook
2.2.2009 22:54:32   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: matejchy

js mam 977 prijateljev na FB, ampak večino poznam,



A je možno imet tudi prijatelje, ki jih človek ne pozna user posted image  

No, moj prijatelj je, hm, Bill Gates user posted image




































Ja, ja, sej vem, "prijatelj" je vsak, ki mim "pride".

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Facebook
2.2.2009 23:05:02   
arabela*
a mi pove kdo,kako deluje ta facebook.Kot nekakšen chat al kako??Kdo je v bistvu  tvoj prijatelj??

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Facebook
3.2.2009 0:19:36   
anckabancka
Saraya, tvoj prijatelj je tisti, ki na tvojo željo potrdi prijateljstvo, ali ti ga predlaga sam. V bistvu si ti tisti, ki izbiraš, kdo je tvoj prijatelj.

Men je FB prav fajn, ker gor spremljaš kaj se dogaja ljudem, ki jih poznaš. Zato zadnje čase precej več visim na FB kot pa na RR. Sem malo antipropagando udarla user posted image


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Facebook
3.2.2009 8:16:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nur

Kaj je vam bolj pomembno: imet ne vem kako veliko prijateljev, ali imeti malo, pa s tistimi komunicirati na veliko.... jaz imam celih 33 "prijateljev", pa razmišljam, da bi jih polovico skenslala....saj ni od njih nobenega glasu, tudi če jim kaj napišem, kaj pokomentiram...ni nobenega odziva.... torej sem za njih samo številka....


Če nimam na FB najmanj 100 prijateljev, postanem depresivna. Svet se mi podre. Imam samomorilske misli.






NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOT!

Ves čas, ki ga nameniš FB a komentiranje in t.i. bondanje nameni kofetu ali kosilu s 3D prijatelji, pa se boš nehala spraševat take neumnosti.

(odgovor članu Nur)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




strah pred porodom
nataly33

prvič sem rodila zelo težko,rok imam čez 2 tedna in me je grozno strah poroda...kako je roditi drugič? hvala za odgovore

težje (12%)

lažje (73%)

enako (15%)


Število vseh glasov: 121

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!