|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 18:07:23   
caillou
Danes me je možek presenetil in me po enem tednu spustil v civilizacijo. Saj veste kakšen je človek po enem tednu, ko ima kup drugih skrbi in se na novo zrasle kocine sploh ne spomni, kaj da bi mu prišlo na pamet, da bi si jih odstranil ?

V preteklem tednu sem se borila s hčerino visoko vročino, pa zbijanjem, pa a bo to lahko spravila dol (bo lahko jedla), a ne bo mogla, pa z ambulantnimi infuzijami proti dehidraciji, pa.... Mislim, res me je lasten izgled en drek brigal. Tako so kocine enostavno ubrale prosto pot.

No, kot sem že zgoraj napisala, sem imela danes celih pet ur časa, da po enem tednu končno vidim našga fantolina in preživim nekaj časa z njim. Zaradi hude hčerine kužnosti smo ga poslali na prisilne počitnice k dedku in babici.

Že prej me je dragi opozoril, da je bjondi s telvizije včeraj napovedala hudo vročino in naj se rajši malo manj oblečem. No, pa sem si kljub poraslim dlakam  na rit nataknila 3/4 kavbojke. Da mi ne bi bilo vroče, neuser posted image ?!?Vse lepo in prav, če se mi  med poletno množico ljudi ne bi bilo treba vsesti, da so mi kavbojke zlezle na pol kolen in so imele dlake krasno priložnost pokukat v vsej svoji temni in gosti veličini.

Priznam, da sem se počutila precej nelagodno. Vse skupaj me je precej presenetilo in na misel mi je prišla ženska, ki sem jo nekoč vso odlakano opazovala pred sabo v vrsti. Joj, kako sem se zmrdovala in zgražala. Takrat sem si mislila: "Jao, kako more,...pa poglej kako je grozna,...bogi njen dec,....mater je zanikrna,.... !
Jaz se pa za nič na svetu ne bi mogla takale pokazat, phe."

No, danes sem se nažrla zarečenega kruha. Nikoli ne reci nikoli, ker ne veš kdaj te lahko doleti kaj podobnega. Bogsigavedi, kdo vse me je danes opaziluser posted image .

Ste bile že kdaj v podobni situaciji ? Hudiča je zoprno. Sem dobila danes vse nazaj. Pa ne vem no, a je to samo modna muha, a so te dlake res tako moteče in grozne ?

< Sporočilo je popravil caillou -- 27.5.2008 18:09:15 >


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 18:12:58   
Anonimen
da nisem jz dons tebe gledala vso kosmato in si mislila "glej jo tole packo, vseeno če bi dala žabe gor...

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 18:15:23   
caillou
Lahko da jauser posted image .

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 18:29:43   
Anonimen
Ste bile že kdaj v podobni situaciji ?


Ne. K skoz nosim dolge hlačeuser posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 19:56:17   
Jančika_
Jaz sem trenutno pod pazduhami taka, da je kr groza. Tam si dlake namreč odstranjujem s toplim voskom in v soboto bi bil pravi čas za to naredit. Ker pa sem petek preživela v bolnici in mi je bilo čez vikend samo napol za živet, sem še vedno gozdna Jožica (mislim, saj vzame samo 10 minut in niti ne boli zelo, ampak vseeno se mi ne da najbolj). Je prišla danes prijateljica naokoli, pa sem ujela njen zgrožen pogleduser posted image . Eh, nocoj se lotim akcije, ni druge.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 20:17:03   
Laubica
Ja na žalost se je to meni prejšni teden zgodilo ko sem šla na pohod in imela 3/4 hlače gor ,pol smo se pa na travi posedli -pa jaz moje noge zagledam ,nisem vedela kako se naj vsedem in sem jih na koncu dala pod rituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 20:22:18   
hmm...
Kaj če bi ti knjigo napisala? user posted image user posted image
Kak sm se nasmejala.user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 20:25:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: caillou
Danes me je možek presenetil in me po enem tednu spustil v civilizacijo.
A si bila spet za odtok privezana? 

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 20:27:45   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: caillou
Vse skupaj me je precej presenetilo in na misel mi je prišla ženska, ki sem jo nekoč vso odlakano opazovala pred sabo v vrsti. Joj, kako sem se zmrdovala in zgražala. Takrat sem si mislila: "Jao, kako more,...pa poglej kako je grozna,...bogi njen dec,....mater je zanikrna,.... !
Ja, saj kitke so se ti malo videle izpod hlač, ampak nou penik.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 20:40:35   
eva1
Joj men se je tut 1x zgodili to...ubistvu je bila zima, pa takrat se, priznam, bolj na redko brijem..pa sem bila prvi dan v drugi službi(v službi imamo uniforno), pa nisem vedela, da majo tam tako pomanjkanje hlač(ker prej sem si vedno oblekla hlače)..pa sem dobila krilo, jaz pa tok kosmata, da nisem vedla kak naj se postavim, da se nebi vidlo da sem zaraščena k user posted image ..mislim prav ogabna sem se sama sebi zdela, res katasrofa, pa vsi so me gledali, prav čutila sem tiste poglede na sebuser posted image user posted image user posted image , pomoje se so ful zgražali..ampak kaj češ, živemu človeku se vse zgodi!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 20:52:04   
želva
o, tko da bi se že doma oblekla in ne bi tega opazila, se mi še ni zgodilo. Se mi je pa zgodila, da sva šla z možem na bazen, vse naštiman, pred vhodom pa sva se mogla obrnit, ker sem pozabila na svoje kosmate dele.
Moj me je pa še norcal, da kaj mi je, kdo te bo pa gledal, sej to ni nič tazga.Jaz pa čupo na nogah, po tamali in pod pazduhouser posted image Ja, valda, me žive ne vidi u bazenu, celo kosmato.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 20:54:34   
Blejka26
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image si me nasmejala..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 21:31:13   
amaya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...enkrat sem do kozmetičarke skočila...pa me je skoraj pol ure depilirala...še ona je rekla, da sem kot grizli....user posted image user posted image user posted image user posted image ...ja pa če ni bilo cajta...za kozmetičarko si moram cajt vzet, ...se pa samo voskam, tako da obvezno moram k njej

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 22:03:02   
kofetek2010
sem že par dni kot gozdni Joža, ker sem čakala, da mi zdrastejo... ju3 pa le grem na depilacijo user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
27.5.2008 23:04:52   
*Junona*
Js sem tut gozdna Đulija, čakam na brazilsko.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
28.5.2008 6:10:30   
Teni_
Bemtiš. Ta tvoj post se mi je očitno skril nekam v podzavest, ker sem danes sanjala, da smo šli na morje in jaz že v kopalkah, pa cela kocinasta. user posted image

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
28.5.2008 6:58:38   
srki
Mislim, ti pa si packa nouser posted image user posted image user posted image

Na živce mi gre, ko moram, preden si oblečem 3/4 hlače, še pomislit, če sem poraziranauser posted image .

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
28.5.2008 9:28:34   
*Junona*
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
28.5.2008 11:32:44   
BarbaraE
user posted image user posted image user posted image  Dobr si napisala, ja. Sem šla kar še svoje noge preverit pa pazduhe, če nisem slučajno kakšne kocine pozabila. user posted image user posted image  

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
28.5.2008 11:56:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu BarbaraE)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
28.5.2008 12:09:02   
sončnica24
Jaz sem se tudi nasmejala. Si pa me spomnila na mojo taščo, ki se še pred morjem ne pobrije ne pod pazdohu ne po nogah pa je očitno to nič ne moti.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
28.5.2008 12:12:54   
srki
Kaj češ, eni prisegajo na naravno.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
28.5.2008 12:29:56   
ZmajTolovaj
Kar se tega tiče, sem kar med srečnicami, ker sem bolj svetle pasme in niti nimam pragozda ne po nogah ne pod pazduho ... bikini predel pa je bolj pozornosti vreden, ampak se tud da prešvercat, če že lih pozabim ... Sem pa tud sama kdaj ogorčeno gledala kake kosmate noge al pa - še hujš - podpazduho od kake reve zaraščene in si mislila jao jao jao! Tako da zdej razumem tud to. user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
28.5.2008 12:42:51   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Kar se tega tiče, sem kar med srečnicami, ker sem bolj svetle pasme in niti nimam pragozda ne po nogah ne pod pazduho ... bikini predel pa je bolj pozornosti vreden, ampak se tud da prešvercat, če že lih pozabim ... Sem pa tud sama kdaj ogorčeno gledala kake kosmate noge al pa - še hujš - podpazduho od kake reve zaraščene in si mislila jao jao jao! Tako da zdej razumem tud to. user posted image



Ta je pa dobrauser posted image .

Saj jaz sem tudi, samo kocine so pa črne

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ena taka, poletno-kocinasta
28.5.2008 12:47:46   
Volga
jaz sem absolutna zmagovalka. Sem volkodlak.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kovid
Lelly28 RR

se boste ceplili proti corona virusu?

da (23%)

ne (52%)

sem že cepljen/a (26%)

se ne smem zaradi zdravstvenih omejitev (0%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!