|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Elektronski aspirator za nosek LivingLab-ze k...
27.9.2007 9:23:55   
beruška
Zivjo,
zanima me, ce je ze kdo kupil omenjeni aspirator za nosek v baby centru,menda je zelo tih in primeren ze za novorojencke. Diafitovega vsi hvalijo, je pa nekoliko glasnejsi. Zelo glasen? Kaj pa aspirator,ki ga dobis lahko v baby centru, je dober?

Hvala za kakrsnokoli informacijo,
lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
27.9.2007 9:42:48   
felicia
Ojla mi imamo livinglab in smo zelo zadovoljni ker res potegne iz noska vse slinice. Tih pa ni tako da ga ne slišiš ampak ima tak brneči zvok jaz ga vedno vklopim daleč stran od user posted image  potem se pa približujem, na začetku ga ni maral zdaj je pa kar miren ker ve da bo potem lažje dihal tako da zaenkrat nimamo težav. Je pa baterijski s tremi nastavki, ki jih pa pucaš z milnico. Jaz osebno priporočam.

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
27.9.2007 9:50:34   
beruška
no, fino, verjetno je bolj tih kot diafitov, lahko, da se motim. Je pa primeren ze za dvomesecnega dojencka a ne?
hvala

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
27.9.2007 10:02:56   
felicia
Na škatli piše da je primeren za novorojenčke ker ima en tako roza nastavek ki ima najmanšo luknjico in je lažje v noska dat. Mi smo kupili to ko je bil star okoli 2,5 mesca, zdaj je 4 mesce star. Priporočam nakup pa lahko se uporablja tudi za odrasle.

(odgovor članu beruška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
27.9.2007 10:22:49   
kaya2007
ima najmanšo luknjico in je lažje v noska dat


a v nos daš? mi je pa bolj všeč tisti, ki povlečeš z usti in se ga ne da v nos, ampak se samo nastavi pred nosnico user posted image

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
27.9.2007 10:54:51   
felicia
sej nastavki so tako majhni da niso čisto v nosku bolj pred nosnicooz. majčkano v njej. Ne vem no jaz sem zadovoljna drugače pa lahko tega aspiratorčka ki ga potegneš s sapo kupiš v lclercu

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.9.2007 14:36:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu felicia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
27.9.2007 22:42:38   
Mojca
Meni pa se zdi, da je tisti, ki ga prodaja Diafit, od livinglaba. No - vsaj moj, kupljen pri diafitu, je od living laba.
Je ok, ni pa res, da bi bil tih. In pa manj učinkovit od pumpic na dah.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
8.10.2007 11:03:38   
abc100
No, kaj je sedaj bolje, pumpice na dah, ali ta aspirator living lab?

(odgovor članu Mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
8.10.2007 11:36:14   
bonaro
IZVIRNO SPOROČILO: abc100

No, kaj je sedaj bolje, pumpice na dah, ali ta aspirator living lab?



Pumpica od Rije user posted image


_____________________________

Prijeten dan!
BoNaRo - tri prijazne pošasti

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
8.10.2007 12:12:24   
Anol
Jst mam tale living lab in sem zadovoljna, ne vem pa kakšne so pumpice na dah, nisem še sprobala. Kot so že napisale fiziološko v noska, potem pa ko vlečeš ven smrkeljček moraš drugo nosnico zamašit, vsaj tako so meni svetovali na pediatrični, kjer so mu tudi z aspiratorjem praznili noska, ampak tam majo pa res dobrega in res odlično spucajo.

Anol

_____________________________

Mojim ušesom najlepši zvok je smeh mojih otrok.

(odgovor članu bonaro)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
9.10.2007 8:50:38   
Mojca
Jaz mu lažje sčistim nosek s pumpico kot z aspiratorjem. Je bolj močna, več potegne ven. Morda zato, ker lepo zatesni celo nosnico. Pri aspiratorju pa bolj vlečeš ven tisto, ki je samo po sebi bolj tekoče oz. mu moraš noter dati veliiiko fiziološke. Pri pumpici ni treba toliko, pa gre vseeno ven.
Je pa aspirator bolj eleganten sevedauser posted image .

(odgovor članu Anol)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
9.10.2007 9:54:51   
abc100
Kje se pa kupi to pumpico, kjer moraš z usti vakum naredit? Prijateljica je kupila v Italija, ampak je rekla da je tudi pri nas že, ker je videla letak pri zdravniku. Sem klicala v centralno lekarno, Sanolabor, Baby center pa nikjer nimajo. Moj user posted image  je šel pa v Leclerca pogledat, pa tam tud nimajo.

(odgovor članu Mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
9.10.2007 10:04:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu abc100)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
9.10.2007 10:55:29   
Pobalami
Ja v baby centru so jih imeli a so takoj zmankale.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
10.10.2007 11:46:23   
Mojca
Jaz sem jo tudi kupila v baby centru pred kakim mesecem. Jih pa mamice na veliko kupujejo tudi v Italiji v lekarnah.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
10.10.2007 16:47:16   
ALEKSA13
Tudi jaz sem kar zadovoljna z aspiratorjem LivingLab. Uporabljava ga že od rojstva dalje. lp

(odgovor članu Mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
10.10.2007 18:26:56   
tinaaja
Jaz skoraj duso spustim ob narhinelu - pumpica, pri kateri vakim z usti naredis. da sprobamo od rije user posted image  

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu ALEKSA13)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
11.10.2007 11:22:34   
Mojca
To je res, da je na začetku bolj težko. Samo prideš hitro v formo :-). Mi smo si na začetku (prvih par dni) z atijem pomagali.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
17.10.2007 9:05:07   
Asja Nina
Je še mogoče naročiti pumpico? Tudi jaz bi jo rada.

(odgovor članu Mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
17.10.2007 10:32:07   
frufru
A tist od rije je samo za klasične sesalce z okroglo cevjo? Ker mamo vorwerka. Tista pumpica, ki jo stisnem s prsti je bolj tko. Čisto voden šmrkelj ne gre čist ven, suh pa tudi neuser posted image . Koliko pa je ta na baterije?

(odgovor članu Asja Nina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
28.10.2007 11:10:44   
levcek07
Ni res, da  pumpica od Rije ne paše na Vorwerka. Paše kot ulito (preizkušeno), samo pravi nastavek moraš dat, in sicer tisti, ki je namenjen sesanju prahu iz polic (ima ščetine razporejene v krogu). Upam, da ga imaš. Drugač je pa ta pumpica ZAKON user posted image !

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
28.10.2007 17:18:05   
travica
na našega starega Vorwerka rijina pumpica nikakor ne paše (sicer nima vseh nastavkov). mislim pa tudi, da je Vorwerk premočan za to pumpico, ker bi jo naj uporabljali med 800 in 1000 W.

(odgovor članu levcek07)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Elektronski aspirator za nosek LivingLab-...
22.1.2008 18:50:06   
Paštetka
evo smo ga danes kupili. Moram povedati, da res dela čudeže in vleče ven cele metre šmrkljev.user posted image user posted image user posted image user posted image

2 letnik mi skoz govori, da nos nagaja, ker si hoče skoz z njim pucati nos. Mu je zanimiv in se reži zraven, ko vlečeva šmrklje ven.

Mali dojenčici, pa pridejo skoraj oči ven, ker gleda kaj se dogaja. 1. je malo zajokala, ker ni vedela, kaj je, zdaj pa je že OK. JE res tih in baje lahko tudi ponoči z njim pucaš nos, ker ni glasen.

Sem vedno hotela rijino pumpico naročiti, pa mi nekak tisti sesalc ni potegnil, da bi ga imela cel teden parkiranega v dnevni. user posted image  Sem pa prelena, da bi ga vedno pospravljala.


(odgovor članu travica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Starost
Erin

Odgovorite le ženske :) Vaš partner je:

isto star kot ve (15%)

starejši (67%)

mlajši (18%)


Število vseh glasov: 374

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!