|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Električna zobna ščetka
15.11.2007 9:48:06   
bebica
Mislite, da je 3 letnik še premajhen zanjo? Seveda bi mu zobke še vedno umivala midva. Drugače nimamo problemov z zobki, tudi z umivanjem ne.
Pa katero priporočate oz. imate in kako se obnese?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Električna zobna ščetka
15.11.2007 10:49:06   
san
jaz bi kombinirala, no tako sem delala in še vedno delam, mal z navadno in mal z električno.

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Električna zobna ščetka
15.11.2007 10:53:52   
lelaval
jaz bi kombinirala, no tako sem delala in še vedno delam, mal z navadno in mal z električno

Mi isto - pri vseh 3

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Električna zobna ščetka
15.11.2007 12:31:23   
aluš
tUDI PRI NAS KOMBINIRAMO (PRI TA VEČJEMU 10 LET - KI se mu zob brez nje sploh ne da v redu očistit, in tamalemu - 4 leta). Samo, da mi imamo baterijske. A električne se splača kupovat, saj so po načinu delovanja najbrž podobne baterijskim?? ali ne.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Električna zobna ščetka
15.11.2007 12:53:50   
Anonimen
Baterijsko od enega leta in pol. Brez panike.

(odgovor članu aluš)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Električna zobna ščetka
15.11.2007 13:21:49   
bebica
Ja, saj baterijsko sem mislila. Ne vem, zakaj sem električno napisala user posted image Bomo kupl.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Električna zobna ščetka
15.11.2007 14:34:21   
spacey
Naš jo tudi z veseljem in to že nekaj časa uporablja, pa je star 2,5 let. Tu in tam ga uspem prepričat, da tudi z navadno malo poščetka zobke.
Skratka mi jo uporabljamo. user posted image

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Električna zobna ščetka
16.11.2007 9:49:59   
mala zirafa
Mi imamo baterijsko od sneguljčice iz mullerja, pa je ne marauser posted image user posted image .Res škoda, ker temeljiteje očisti zobe.Mogoče ji bo služila kasneje, pa en zobek jo boli, mogoče je to krivo.Drugače je zakon!

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Električna zobna ščetka
16.11.2007 10:05:18   
pravljica
baterijaska sigurno ne sčisti zob bolje od navadnega ščetkanja user posted image  

nam je priporočala zobozdravnica baterijsko za zjutraj, zvečer pa bi naj še vedno lepo ščetkali z navadno user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Električna zobna ščetka
17.11.2007 18:17:25   
Blink1
Mi imamo tudi baterijsko princeske in je ful navdušenauser posted image

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Električna zobna ščetka
18.11.2007 7:18:10   
mala zirafa
Zdaj ko sem ji rekla da jo ima tudi njena sestrična jo z veseljem porablja.user posted image

(odgovor članu bebica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?