|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ebay-nakup avtosedeža
22.4.2006 6:59:05   
uma
Nameravam kupiti avtosedež Romer TS plus, pa je preko ebay občutneje cenejši kot pri nas. Imam tudi kolegico v Avstriji na kateri naslov bi lahko prišel (če sem prav razumela ne izvažajo v Evropo- ali se motim?). Moja nemščina je rahklo zarjavelauser posted image
Me pa zanima čimveč informacij glede nakupa preko ebaya- od tega kako, do plačila,.........
Hvala


_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ebay-nakup avtosedeža
22.4.2006 7:45:39   
Udb
Ojla!
Jaz sem kupila sedežek preko e-baya. Maxi-cosi za 15000 ceneje kot v Slo. Čist lepo izvažajo v slovenijo - seveda ne vsi - se moraš pozanimat. Je pa ceneje poštnina, če ti ga dostavijo v Avstrijo - samo pol je vprašanje - al bi ti ga kolegica posala (pol ne bi nič profitirala), al bi ti ga pripeljala...

V glavnem...če te kej določenega zanima me kr vpraš. OK?

(odgovor članu uma)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ebay-nakup avtosedeža
22.4.2006 8:23:03   
uma
Udb, the best. Te bom poklicala.

_____________________________

V moje življenje je posijalo sonce po imenu Žak!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?