|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Duda ponoči
10.1.2007 16:22:54   
Luskan
Zanima me, ali pustite, da ima user posted image  dudo celo noč v ustih? Pri nas (stari smo skoraj 5 mesecev) se včasih zgodi, da mu bi jo morala na silo iztrgat iz ust, če je ne izpljune sam, in se bojim, da bi ga zbudila. Takrat jo ima verjetno v ustih do jutra. Kakšne so vaše izkušnje in morebitna opozorila? Hvala in LP.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Duda ponoči
10.1.2007 16:27:06   
lenika
Naš user posted image  jo vedno izpljune vsaj 15 minut po tem, ko zaspi.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Duda ponoči
10.1.2007 16:32:15   
Anonimen
Naša jo ima v ustih kakih 5 minut, potem jo sama izpljune. Če jo ne, ji jo vedno vzamem iz ust sama. Če še ne spi trdo, potem jo je kar težko izvleči, zato vlečem počasi in nežno, da se ne zbudi. Če pa se vseeno predrami, ji dudo hitro dam nazaj, počakam nekaj minut in ponovim vajo. Nikoli ji ne pustim spati z dudo.

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Duda ponoči
10.1.2007 18:40:38   
Bonnie_RR
Js mu je nikoli ne pustim celo noč. Po navadi jo sam ven pljune, drugače pa mu jo js vzamem (itak tako spi, da še ve ne, da jo imauser posted image ).

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Duda ponoči
10.1.2007 18:42:58   
Anonimen
še na misu mi ne pride da bi ji jo iz ust jemala. zakaj pa? ima jo dokler jo ima, ko jopa ven pljune jo pa pljune. še to bom ponoč čekirala? a lohk spim :) še tko al tko ne

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Duda ponoči
10.1.2007 18:51:11   
Marelica
Že celih 9 mesecev spi skoraj celo noč z dudo. Imamo isti problem, da je kar prisesana nanjo in brez sile ne gre odsrtanit. Pa se mi tudi ne zdi prav, da bi jo s tem budila. Še če jo v spanju kdaj zgubi (sicer hudo redko) se slej ko prej zbudi in zajoka zanjo. Zdaj pa si jo tako že sama pobere in zatlači nazaj v usta. Mogoče bo problem odvajanja, ampak se zdaj ne sekiram. Je drugače tako zadovoljen sonček in spi celo noč, mogoče pa ravno zaradi dude.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Duda ponoči
10.1.2007 20:40:03   
eya
Pri nas jo skoraj vedno sam spusti iz ust, če je slučajno ne, jo pa jaz vzamem ven, ko trdno zaspi.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Duda ponoči
10.1.2007 20:45:04   
Luskan
IZVIRNO SPOROČILO: Marelica

in spi celo noč, mogoče pa ravno zaradi dude.



Ja, čist možno, tudi jaz imam našega na sumu user posted image , da takrat spi celo noč, ko dude ven ne pljune.

(odgovor članu Marelica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Duda ponoči
10.1.2007 21:20:44   
natalia
še na misu mi ne pride da bi ji jo iz ust jemala. zakaj pa? ima jo dokler jo ima, ko jopa ven pljune jo pa pljune. še to bom ponoč čekirala? a lohk spim :) še tko al tko ne


ja, točno !


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?