|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Duda
15.9.2010 13:39:36   
divans1
Na koliko časa je priporočljivo menjati dudo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Duda
15.9.2010 13:43:50   
Kiya
Mi imamo chicco dudo in piše, da je priporočena menjava čez 1-2 meseca ob redni uporabi.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Duda
15.9.2010 13:49:26   
tasa_m
Jaz sem jo menjala nekje na 2 meseca na začetku, zdaj ko pa jo uporablja več ali manj samo zvečer pa jo menjam ko se spomnim.

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Duda
15.9.2010 14:44:39   
divans1
Ok, hvala.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Duda
15.9.2010 15:52:01   
Hope2
Ko vidim, da je grda na pogled, sicer pa zadnje čase tolk zgublja, da včasih tudi na 2 tedna

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Duda
15.9.2010 20:19:29   
rogljicek
men je pediatrinja rekla, prekuhej, pa je user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Duda
15.9.2010 20:58:29   
Buhteljcek
Jaz sem tud imela prve pol leta 2, zdaj imam pa spet 2 (eno v postelji, eno v vozicku)...pa niso pri 9,5 mesecih se nic znucane.vsake toliko casa jih prekuham.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Duda
15.9.2010 21:55:16   
naja78
čer!
divans...si mu uturila dudo????
super!!!user posted image

jaz jo na kake 3 mesece menjam ali več,ko je že grda.user posted image

(odgovor članu Buhteljcek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Duda
15.9.2010 22:01:29   
slovenka
naša 2 letnica še ima dudo, pa jih hitreje izgublja, kot bi se uničile. Imamo eno škatlo na kaminu, kjer zbiramo dude po hiši, da sploh še imamo katero. Jih ima kakšnih 6 in jih stalno dokupujemo, ker kdaj sploh nobene ne najdemo. Bo treba prenehati počasi s tem...

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Duda
15.9.2010 22:15:58   
daisyb
jaz sem na zacetku mela dve od chiccota tiste brez obrocka..pol sem jih mogla okol cetrtega al petega meseca zamenjat, ker si je celo dudo stlacil v usta in je bla mal nevarna..sedaj jih menjam, ko se zgubi..al pa ko jo unici....pri 15 mesecih se vedno hoce dudo za spat..zadnja dva dni pa bi jo mel skoz v ustih..prav tecen je in ne vem kaj naj nardim.

(odgovor članu divans1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Duda
16.9.2010 8:28:50   
divans1
Naja 78, ja, neki probavam, zadnje dva dni jo ma nekak kr rad... bomo videli, sam zaspat pa noče brez zize in ko se zbudi ponoči... to bi js rada spremenila... da bi zaspal brez zize, pa ne vem, če mi bo ratalo... kako???

(odgovor članu daisyb)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Ko otrok riše
Admin

Ko moj otrok riše, jaz največkrat:

vprašam, da mi pove kaj je narisal (36%)

okaram, česa ni lepo narisal (1%)

svetujem kaj lahko popravi, da bo lepše (1%)

narišem sam/a da vidi kako se kaj nariše (0%)

pohvalim, da se je zelo potrudil (61%)

ga spodbujam za drugačne dejavnosti (0%)


Število vseh glasov: 88

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!