|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 10:00:14   
Anonimen
Hodi katera k njemu? Izkušnje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
19.7.2007 10:00:44   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 10:02:23   
Anonimen
Kaj naprimer... da vem, jaz sem tudi v fazi menjave... pa mi ga priporočajo..

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 10:03:28   
Lusa
Samo k njemu ne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 10:04:42   
Mina1
Zanj ne vem, vem pa da je dr. Jeričevič Vinko dober in pa dr. Colja za Bežigradom v Plavi laguni.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 10:07:06   
ursikazala
IZVIRNO SPOROČILO: Lusa

Samo k njemu ne.


kaj pa je z njim?

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
19.7.2007 10:08:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Lusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 10:08:38   
*maja
Jaz sem kar zadovoljna z njim, je definitivno boljši kot prejšna G.

(odgovor članu ursikazala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 10:18:03   
darja75
jaz sem tudi zelo zadovoljna z njim, je res, da sem imela manj uz kot kolegica pri drugem ginekologu, vendar pa je odnos tudi veliko vreden. kar se pa pregledov urina tiče, toliko kot jih je potrebno, vsaj pri meni.

_____________________________

kar osem nas je

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 10:30:44   
Anonimen
Tudi sama hodim k njemu, nobenih pripomb. Test na tokso sem imela 2x, obakrat ti da napotnico za odvzem krvi na Zavodu za transfuzijo. Imela sem 3x ultrazvok, nuhalna, morfologija in še enkrat proti koncu. Skratka povsem sem zadovoljna z njim.

(odgovor članu darja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 10:34:54   
Lusa
Temu vi pravite odnos ,ko je moji dobri prijateljici delal NS ,kao strokovnjak na tem področju in je bilo tveganje za DS zelo nizko in kaj se zgodi?Rodila se je prelepa punčka z DS in hudo srčno napako ,ki jo mimogrede dr. sploh ni ugotovil ,ker ji je sam povedal :"ja ,da pa jaz srčka nisem gledal ,drugače bi tud videl."Halo ,pa takšen ginekolog.Ma itak bo se ta kolegica sama javila in vam kaj  več napisala  ;jaz sem bolj na grobo.Drugače pa je že bila ta tema odprta o tem g.Samo malo nazaj treba pobrskat.

(odgovor članu darja75)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
19.7.2007 10:44:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
19.7.2007 10:48:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu darja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
19.7.2007 10:50:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 11:02:31   
Lusa
Nalin ,hvala ,da si poiskala to temo.Verjetno bo puncam sedaj bolj jasno!tema o Tataloviču ,pa je očitno že prestara ,ker je nisem našla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 11:09:11   
MetiLu
Tudi jaz hodim k njemu. Ker je to moja prva nosečnost in glede na cvetke, ki sem jih slišala, sem se zgolj iz previdnosti na NS naročila še pri dr. Pušenjaku in dobila datum za naslednji dan, po pregledu NS pri Tataloviču. Sicer bom pregled dvakrat plačala, vendar bom vsaj približno vedela pri čem sem. Če bom s pregledom pri Pušenjaku bolj zadovoljna (če bo bolj natačen in mi bo vse bolj podrobno razložil) ga bom po vsej verjetnosti menjala, če bom kje dobila drugega ginekologa. Sicer do sedaj nad Tatalovičem nimam nobene pripombe, me pa malo skrbi, ker slišim takšne zgodbe.

_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
19.7.2007 12:14:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MetiLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 14:08:51   
birdy
Jaz hodim k njemu pa mi je čist o.k. Naredil mi je en UZ več kot običajno, kri in vodo mi je pregledal več kot trikrat. Hemoglobin sem imela malce slabši ampak še ne nujno za tablete (sem brala na forumu, da so to sicer nizke, a še ne kritične vrednosti in da se običajno ne da tablet zanje-vsaj večina punc jih ni dobila) pa mi je dal tablete. Moja soseda tudi hodi k njemu in je zadovoljna.
Kar se pa tiče NS in to da se otrok rodi z DS pa vse vemo, da to ni nujno tako kot se kaže na NS. Saj vse vemo za lažno pozitivne in lažno negativne rezultate.
Sicer pa sto ljudi,. sto čudi. Nekateri niso zadovoljni z Pušenjakom, pa ga večina hval, maš pa ljudi, ki so zadovoljni z G, ki ga drugače vsi šimfajo.
Na koncu pa se moramo zavedat, da so tudi G samo ljudje, ki se ŽAL tudi motijo.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 15:43:01   
darja75
kar se NS tiče, a ni rezultat, ki ga dobi samo vrednost na koliko nosečnosti se lahko zgodi en tak primer. tako sem jaz to razumela in tisti rezultat.

_____________________________

kar osem nas je

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
19.7.2007 15:48:25   
Lusa
Če ima licenco za opravljanje NS bi žal moral videt ,če je nosna kost ali ni.In če ni siguren ,bi jo vsaj naj poslal na THT ,sedaj ČHT.Večina ,ki imamo in smo imeli dovnovčke žal nismo opravili NS.Poznam pa veliko punc ,ki so jih po NS predlagali dodaten krvni test in se je žal stanje še poslabšalo in so nosile otroka s kromosomsko napako..Je pa res ,dokler se ti ne zgodi nekaj hujšega ,so vsi ginekologi super,...

Birdy -vem veliko o DS-za moje pojme preveč.Ampak sedaj mi te info o DS več niso potrebne ,saj moje princeske več niuser posted image .

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
9.8.2007 10:37:24   
MetiLu
Lusa, žal mi je za tvojo princesko.

Včeraj sem imela pri Tataloviču NS, pa sem bila čist zadovoljna. Rezultati so dobri, tudi nosna kost je bila lepo vidna, user posted image  mi je lepo pokazal prstke in ko je G malo potapkal po trebuhu se je obrnil in prav veselo zabrcal. Poslal me je na prvi pregled krvi, dobila pa sem tudi že datume za naslednja dva pregleda. Je rekel, da imam dobre rezultate, vse lepo vidno in da nimam potrebe da bi šla še na THT.
Grem pa danes še k Pušenjaku na NS, pa bom videla, če mi bo on kaj več oz. drugače povedal (upam, da bo rezultat enak oz. vsaj boljši, če bo že drugačen), pa če se bo na 3D ultrazvoku kaj več videlo user posted image



_____________________________

12. Februarja ´08 je na svet prikukal moj zlati fantek Janez

8. Julija ´11 pa je dobil sestrico Izo in postal ponosni veliki brat

(odgovor članu Lusa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dr. Ratko Tatalovič
9.8.2007 21:51:52   
Anonimen

Tudi moj ginekolog je dr.Tatalovič in do sedaj sem bila z njim zelo zadovoljna. Sedaj sem v moji 1.nosečnosti in imam prvi pregled 05.09. tako da res kaj o tem ne morem govorit kako in kaj, ker pri njemu nisem bila nikoli prej še noseča.

Lusa tko kot se nokatere punce pisale...pri vseh ginekologih se dogajajo napake, v to sem 100% prepričana. Tudi moja najboljša prijateljica je izgubila svojo malo pikico pri 5 mesecih (ti mislim da jo poznaš), pa tudi njega ginekologinja (ne bom pisala imena) in tudi dr.Pušenjak napake nista videla, v Londonu pa so rekli da bi se to moralo videti, le da so to spregledai.

Pravim samo, da NA NAŠO ŽALOST vsi delajo napaje, ogromne, ki nas stanejo otročke.

Lusa ti že veš kako je to hudo, prav tako ve tudi moja najboljša prijateljica user posted image user posted image user posted image

Pozdravček vsem.
Vesna

(odgovor članu MetiLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?