|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Doktorat iz otroskih pup?
30.8.2007 22:24:41   
Seven*
A mi lahko poveste katera pupa je najboljsa. Mislim... Sem stala danes v Pikapolonici in skoraj doktorirala iz BabyBornov in podobnih zadev. Svasta.. En se plazi, drugi serje, tretji ima kahlo v kompletu, cetri je velik skoraj meter, peti je pomanjsana varianta, sesti..


ARGHHHHH!! HELP!!


KAKSNO puncko kupit?!?

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
30.8.2007 22:29:05   
NEVA-1
naša dveletnica ima baby-anabell, brez vseh funkcij in je super zadovolna

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
30.8.2007 22:32:32   
Anonimen
mata jih ene 5 pa nobene tut povohata ne. tko da je pr ns čist vseen a serje, al je al ma dudo al pa đojnt..boli nje đoko za pupe :) taprvi daš knjigo tadrugi pa šraufnciger pa smo čist vsi zadovolni :P

(odgovor članu NEVA-1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
30.8.2007 22:35:46   
klepetka
naša ima baby borna ,chou chou in robija .In od vseh igrač nasploh sta Robi in baby born zakon.Vedno in povsod.user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
30.8.2007 22:43:01   
kofetek2010
naša ima Baby Borna, Baby Anabel (tisto, ki premika obraz, ko ima dudo in ko pije vod ji tečejo solze), Roxanne, Chou chou in še enih 10 no name (za količino nisem jaz kriva, ampak atija vsakič nagne v trgovini)user posted image  

Ko se igra z dojenčki se igra z vsemi, jih slači, hrani, daje spat,... user posted image  

Na srečo mi ni bilo nikoli potrebno doktorirat iz pup, ker jih je dobila za RD - razen BA, ki ga je dobila od mene. user posted image

(odgovor članu klepetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
30.8.2007 22:52:14   
lea23
če ti kaj pomaga - jaz sem 3 tedne nazaj za prijateljičino 2letno hčerko kupila babyborna. sem pa tudi jst takrat tukaj odprla temo ker sem bila čisto izgubljena med annabell, chouchou in babybornom. no se mi zdi da sem se odločila prav, babyborn je pač najbolj popularen user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
30.8.2007 23:23:04   
polona2
Hana ima Babyborna in ChouChou in  ne dela prav nobene razlike med njima, tako da je po moje vseeno kaj kupiš, ali pa naj si izbere sama.
Če pa kupuješ za darilo, je pa res vseeno, katerega od teh kupiš, ker ji bo itak všeč dojenček, ne glede na to, katere firme je. Meni je osebno Baby born še najgrši ;(((

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
31.8.2007 9:25:35   
poliloni
Najbolje, da jo s seboj v trgovino pelješ in naj si eno izbere.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
31.8.2007 11:03:55   
thumbelina
PO moje čist osnoven model, karkoli boš že kupovala, da bo otrok razvijal malo domišljije. Če igrača že vse naredi, potem je zelo malo prepuščeno otrokovi domišljiji. Naša punca je dobila za darilo enega micenega dojenčka, iz škatle za sadje sem ji naredila posteljico, dala dve pampers plenički, eno staro aventovo flaško, prazno škatlico od kreme za rito in punca se je sposobna cele dneve igrat. Jaz mislim da je bolj štos v količini pripomočkov, ki jih ima otrok zraven za igro. 

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
31.8.2007 14:41:34   
arielca
Pri nas imamo ChouChou, tisto, ki se smeje in joka, zraven ima medvedka, dudo in flaško in je OK user posted image !

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu thumbelina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
31.8.2007 22:51:41   
jakaracman
Mi imamo Baby Ansbell, brez funkcij, ker se mi za 2 letnico zdijo jokanje in plazenje  ipd. brez veze.Zelo se rada igra in jo vozi z vozičkom.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
1.9.2007 5:13:03   
skuštrana
Babyborn. Mi ga imamo, je super, ker ga lahko kopaš. Funkcij ne rabiš, so trenutno prej minus kot plususer posted image Naš ima goro enih funkcij, pa hoče Liza non stop vodo v njega točit, ker potem lula ( in je mokro celo stanovanje), pa ko sem videla, kako ga moraš ščistit po hranjenju..Ne, hvala, sem vse te funkcije ukinilauser posted image Edino, kar je ok, je da zapre okice, ko gre v ležeči položaj oz. ko mu daš dudo. Pa obvezno ji kupi še voziček, ker ni boljšega kot baby borna peljat na sprehod.user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
1.9.2007 21:40:57   
rainbow
Moji dve imata tudi obične pupe, s kako flaško, pa še jaz jih moram preoblačit. Se pa strinjam s skuštrano, voziček je res zakon, naši obe vozita svašta na sprehode. baby born in te zadeve pa je meni predrago. Za dveletnico je morda res dobolj običajna pupa.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Doktorat iz otroskih pup?
2.9.2007 0:35:01   
Olivija
Prepričana sem, da imajo Baby-borni en spešl premaz ali pa vonj, ki učinkuje na majhne punčke. user posted image

Ana jo je imela prva, ker jo je pač dobila od babice, in potem, ko se je Julija začela zavedati te punčke, se je začela nočna mora ... dokler ji nismo kupili prav Baby-borna - noben drug dojenček ni pomagal, čeprav so meni osebno bile veliko bolj simpatične (mehki trebuh).

Je pa res, da ima tega svojga Baby-borna res zelo rada in povsod gre z nami, pa tudi igra se zelo veliko z njim.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Kako ZARES pomagamo otrokovemu imunskemu s...
Antibiotike je pri zdravljenju otrok treba uporabljati smotrno, v omejeni količini in indikativno ter jih uporabljati iz...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?