|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro otroško trikolo
23.9.2007 20:33:48   
maja1488
Nekaj časa nazaj sem na cesti videla en trikolesnik za otroka. Za take male, tudi enoletnike. Gledala sem malo po trgovinah, pa imajo povsid samo tiste iz poceni plastike.
To kolo je bilo ful kompaktno in trdno. Ogrodje je bilo kovinsko in imel je poleg pedalov tudi dve polički (na vsaki strani eno), kamor lahko da malček nogice. Seveda je bila tudi potisna palica montirana.

No, jaz bi imela tako kolo za tamalo, pa ga nikjer ne najdem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobro otroško trikolo
23.9.2007 23:58:06   
babylove
Judez ima metalna ogrodja.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobro otroško trikolo
24.9.2007 7:21:09   
Spark
Meni je ta všeč, samo ne vem, ali ima potisno palico http://www.bike-center.biz/index.php?lang=si&module=shopprod&id=9773

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobro otroško trikolo
24.9.2007 17:16:19   
pikapolona2
Ta je tudi meni fuuul všeč....ga katera ima...kako se obnese? Pa če bi imel palico bi bil res superuser posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobro otroško trikolo
24.9.2007 17:29:11   
Barbs
IZVIRNO SPOROČILO: Spark

Meni je ta všeč, samo ne vem, ali ima potisno palico http://www.bike-center.biz/index.php?lang=si&module=shopprod&id=9773


Nima original potisne palice. preverjeno. Se pa da menda zadaj za sedežem "prišvasat" potisno palico od kakega drugega bajka oz. se znajdit kako drugače. user posted image

_____________________________

Vsako noč nekdo misli name, preden zaspi:)

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobro otroško trikolo
24.9.2007 19:51:32   
kofetek2010
Tale od Schwinn-a je za mal večje otroke; naša je sedela na njemu pri 18.m in ni dosegla pedal. Če bo do spomladi tolk zrastla in če bo znala gonit ga bo mogoče dobila... mi je ful frajerski. user posted image

Aja, trenutno ima iz Müllerja trikolesnik (je tak modro-rumeno-rdeč), zadaj ima "prikolo" kamor lahko odložiš kakšno drobnarijo, pa krmilo lahko blokiraš, da ne gre obračat levo in desno, ter kolesa lahko odblokiraš in se ne vrtijo, ko potiskaš kolo s potisno palico, ki je nastavljiva po višini - ima tud nastavljiv sedež, ki ga lahko pomakneš bližje/dalje od krmila.

< Sporočilo je popravil jana73 -- 24.9.2007 19:53:33 >

(odgovor članu Barbs)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dobro otroško trikolo
25.9.2007 7:35:26   
Lenny
http://www.puky.de/homepage/produkte/dreiraeder/index.htm

Naš maxi je imel tega in se je prima obnesel. Zdaj čaka minija. Drugače pa imajo tudi stvari za manjše.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dobro otroško trikolo
25.9.2007 9:44:46   
maja1488
Lenny, kje si ga pa kupila?

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dobro otroško trikolo
25.9.2007 9:59:41   
Lenny
Moj v.d. možek ga je takrat pripeljal iz Nemčije, imajo pa jih tudi v ToysRUs, v Trio in Mueller v Seiersbergu.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dobro otroško trikolo
25.9.2007 13:51:32   
tana-2
Mi imamo tega http://www.igrarija.com/trg/detajl.php?id=75&hid=13.
Je malo dražji,ampak ima napihljiva kolesa, zato ima boljši oprijem in ne povzroča hrupa.

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dobro otroško trikolo
25.9.2007 13:55:36   
Lenny
Tana-2, hvala za koristno informacijo. user posted image

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dobro otroško trikolo
25.9.2007 13:57:39   
Šaki
jz mam pa enega iz pikapolonice.mislm da tanaqjdražjega...pa je res dober...user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?