|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dnevni urnik?!
3.7.2005 13:02:31   
HuAnita
Ali imajo vaši :duda:, recimo 9m, kakšen urnik? Se ga skušam držati, ampak ga vsak mesec menja...
Zdaj bo očitno začela spati spet 3x čez dan, zdajle je bila koma, je že drugič zaspala.:zmeden2: :zmeden2: :zmeden2:
Tako mi izpusti kosilo oziroma ga dam kakšni 2 uri kasneje, potem pa ne poje nič za malico/večerjo (razen zizlanja, a ne:ups:).
Skratka, kako naj uvedem urnik, če pa zaspi v stajici:zmeden: Naj jo 'umetno' držim pokonci in prenašam tečnobo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dnevni urnik?!
3.7.2005 13:04:40   
dory
O ma :)...ce ne bi bla jest zele kje v kaki ustanovi :)

pri treh mesecih sem zacela z opoldanskim spancem...mulc trmast se je branil a je ratal..tako da dones okol dvanajstih samo se pade...drugac pa zjutraj ce vstane do sedmih,gre pol cez kako uro se pocivat drugace do poldneva nic...potem spi dve uri in potem akcija do osmih zvecer...

So bli pa pri nas kar boji..sem pa pocas podaljsevala,da sva prsla do dvanajste...hvalabogu je ratal :)

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dnevni urnik?!
3.7.2005 15:22:09   
Natas@
Pri nas ni nobenega urnika. Včasih se trudim, da bi ga naredila pa ne rata in ne rata, zmeraj pride kaj vmes. Pa še enkrat se ponoči zbudi ob3h ali 5h, spet naslednjo noč zj. ob 7h - se tukaj spet potem premakne hranjenje. Se pa PO ENI STRANI niti ne sekiram preveč. Za jest mu dam ko se mi zdi da bi lahko bil lačen pa včasih je včasih ne če pa vidim, da je lačen pa itak dobi, hoče pa jest tudi kadar midva kaj jeva. Spat ga dam ko je zaspan (sicer imamo pred vskaim spanjem dretje, ker noče ali ne more zaspat. Se pa vsaj pri nočnem spanjem trudim, da zaspii vsaj do 21h (ponavadi rata).
Če bi se vsaj tisto dretje pred vsakim spanejm nehala, se nad takim urnikom sploh ne bi ič pritoževala.

Lp

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dnevni urnik?!
3.7.2005 15:32:27   
Nia30
Urnik? Kaj je že to :)-:)-:)-
Moja ta prva je mela urnik od prvega meseca dalje. Je bla ko ura točna. Pri tem mulčku zdaj pa je vsak dan drugače. Enkrat se zbudi ob 5, drugič 5.30 al pa kar ob 7. Pol zdrži pokonci 2 uri, včasih kar 4 al pa samo 1,5 :( V glavnem nikdar ne vem kdaj bo spal in kdaj jedel. Edini red, ki ga ima je ta, da gre vsak večer spat ob 19.30.

Lp

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dnevni urnik?!
3.7.2005 17:03:56   
Carmen
Pri nas je čist isto kot pri Natas@

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dnevni urnik?!
3.7.2005 20:25:29   
viv_
Pri 9 mesecih je pri nas zgledalo takole (pomoje, če se prav spomnem):

- vstajanje okrog 7h, pol 8
- zajtrk
- ob 10 sprehod + obvezno kofetkanje z babami
- ob 11h opoldanska malica
- spanje na sprehodu
- ob 14h kosilo
- ob 18:45 večerja + tuširanje + flaša mleka
- ob 19:15 spanje


(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dnevni urnik?!
3.7.2005 20:35:54   
Gina
Naš je vedno okrog 8.00-9.00 vstal, potem pa šel 2x čez dan spat še pri teh mesecih, zvečer pa okrog 9-h, ali 10-h spat, je sam zaspal. Meni je to vedno pasalo, samo se je sam na nek red navadil, ali sem ga pa jaz, ker imamo nekako podobne aktivnosti vsak dan.
Tudi če smo šli kam, npr. za cel dan na vožnjo, je približno imel enak ritem.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dnevni urnik?!
3.7.2005 21:14:22   
Anonimen
Če se prav spomnim: Tibor je vstal okrog 7. ure, šel nazaj ob 9. uri, spal do 11. ure, bil pokonci do 14. ure, šel spat do 16. ure, nato pa za ponoči spat okoli 19. ure.
V glavnem, vstal okrog 7. ure, za noč šel spat opkrog 7. ure, vmes pa dvakrat spal po dobri dve uri. Pa ta urnik si je sam izbral.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dnevni urnik?!
3.7.2005 22:18:22   
lorelei
Naš devetmesečnik pa vstane nekje med šesto in sedmo uro, takrat ga še dojim. Okrog poldevetih je zajtrk, okrog desetih gre za 45 minut spat. Opoldan kosilo, okrog enih spanje (uro in pol), potem ob treh malica, ob šestih večerja, včasih še malo zaspi (za 15 minutk). Nekje med sedmo in osmo - odvisno, koliko je zaspan - se začnejo večerni obredi; kopanje, dojenje in spanje.
O nočeh pa ne bi, ker nista niti dve enaki. Podobne so si le v tem, da so neprespane:((:((

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dnevni urnik?!
4.7.2005 20:27:06   
Anja167
Naš se je kar dobro držal, do pred kakima dvema mesecema, ko se je začelo fejst podirati, tako pri hranjenju kot pri spanju. Zdaj trenutno naredim tako, da ga dam spat, ko me res že "milo prosi" (ko je tečen). Če ga slučajno hočem dati spat ob neki uri, ni šans, da bo zaspal. Računam na to, da bo septembra spal enkrat na dan, potem se bo pa že moral držati vrtčevskega reda. Glede Pine pa: če ti zaspi v stajici, potem je jaz ne bi matrala. Mogoče poskusi in naj si ene tri dni sama dela svoj urnik. Zna biti, da bo slej kot prej stabilen, samo drugačen kot zdaj. Lahko pa da ne. :zmeden: :)- :)-:)-

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dnevni urnik?!
5.7.2005 23:50:15   
Pikca
Tudi naša ima bolj spremenljiv urnik. Ampak čez dan bolj malo spi (redkokdaj več kot 1 uro skupaj), tako, da se pri hranjenju lahko kolikor toliko držimo ur - to se pravi, ponudimo ji hrano ob določenih urah, koliko poje, je pa drugo vprašanje...
Lp, Pikca

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




prvič rezane - pa drugič??
smeja2

A ste bile drugič tudi rezane, če ste bile prvič??

Bila sem rezana (41%)

Nisem bila rezana (59%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!