|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dilema...
29.12.2008 12:10:57   
trapa 33
....ali naj popoldan vzamem služben telefon zraven v savno user posted image , ali naj svojemu šefu povem, da če me bo slučajno kaj potreboval, da bom nekaj ur nedosegljiva?
V glavnem za znoreti! Sem jih pre eno uro slišala,  zato ker se en dan ko sem imela dopust nisem takoj oglasila, ker sem se pač razvajala in je moral nekdo še potem enkrat poklicati...Je bila pridiga da službene telefone imamo za to da smo vedno dosegljivi. Samo po moji logiki bi se to moralo kaj poznati tudi pri plači, ali ne??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dilema...
29.12.2008 12:14:38   
Lunca1
Reci šefu, da se bo telefon v savni najbrž pokvaril in če ga lahko raje pustiš zunaj.user posted image

Eni šefi so pa res nerazumevajoči. A si dežurna al kako?

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dilema...
29.12.2008 12:16:27   
Anonimen
Mi smo dogovorjeni, da si posljemo sporocilo v takem primeru.

(odgovor članu trapa 33)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dilema...
29.12.2008 12:16:51   
čipka
Samo po moji logiki bi se to moralo kaj poznati tudi pri plači, ali ne??


ja seveda bi se mogla..nekak je to logično če imaš dopust.user posted image     Glede savne pa.. če so tok zateženi ga vzem sabo, če imaš pa možnost pa naj se oglesi kdo drug in reče da boš policala kasneje..


_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dilema...
29.12.2008 12:19:15   
rija
vse ima svoje meje. tudi ljudje s službenimi telefoni, ki so na dopustu.

reci, da boš v primeru, da te bodo klicali za vsako figo v času, ko si PROSTA vrnila službeni telefon.....če pa ti plačujejo tudi privat pogovore, pa je to pač cena za določene ugodnosti.....

nič ni zastonj, tudi službeni telefoni ne....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dilema...
29.12.2008 12:29:06   
trapa 33
Za privat imam privat telefon, ker...da bom poslušala še to, da trošim proračunski denar...ne hvala!!! Ja tukaj je tako da moramo biti vsi ves čas dosegljivi, če nas slučajno šef oz. kdorkoli potrebuje in pri plači je to 0,0 eru dodatka. Zraven tega se tukaj ne koristijo plus ure, ko moraš biti na sejah, prireditvah, otvoritvah.... Moraš pa biti prisoten na vseh prireditvah, otvoritvah..., ki so v sklopu občine in to izven delovnega časa, brez da bi so kjer koli karkoli poznalo. Razen da dobiš pridigo če te recimo v petek ob 18. uri ni na določenem mestu. Fino ne?!?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dilema...
29.12.2008 12:41:35   
Anonimen
Za privat imam privat telefon.
Če nisem dežurna se nism dolžna javljat btw.
Čeprav se javim, oz. pokličem nazaj ko lahkouser posted image
Da pa bi se sekirala če bi bla eno uro nedosegljiva....pa ja de....

(odgovor članu trapa 33)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dilema...
29.12.2008 13:32:50   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: trapa 33

Za privat imam privat telefon, ker...da bom poslušala še to, da trošim proračunski denar...ne hvala!!! Ja tukaj je tako da moramo biti vsi ves čas dosegljivi, če nas slučajno šef oz. kdorkoli potrebuje in pri plači je to 0,0 eru dodatka. Zraven tega se tukaj ne koristijo plus ure, ko moraš biti na sejah, prireditvah, otvoritvah.... Moraš pa biti prisoten na vseh prireditvah, otvoritvah..., ki so v sklopu občine in to izven delovnega časa, brez da bi so kjer koli karkoli poznalo. Razen da dobiš pridigo če te recimo v petek ob 18. uri ni na določenem mestu. Fino ne?!?


No, saj potem imate še super. Pri nas so od plače trgali, če te ni bilo. Gor nič, dol pa, oja.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu trapa 33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dilema...
29.12.2008 16:34:18   
Netopirčy81
HB da nimamo službenih telefonov. Če bi ga pa že imela, se med dopustom sigurno ne bi oglašala.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dilema...
29.12.2008 16:38:01   
koala
Mobilec v savno ne sodi, že zaradi bontona. In jaz ga NEBI jemala zraven, sicer pa v savni nisi **** ur, bi pač pol pogledala ko bi prišla iz savne in poklicala nazaj.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dilema...
29.12.2008 16:58:04   
bumerang
A si na koprski občini? user posted image

Glej, eno so pravice, drugo pa je, koliko si lahko te pravice privoščiš.
Pravno gledano te v času, ko nisi v službi, nihče ne sme motit, niti za nujne stvari ne, če nimaš v tistem času plačanega dežurstva oziroma pripravljenosti. Enako velja za vse razne pasje procesije, ki se odvijajo po tem, ko si svojih osem ur oddelala. Razen, če si tisti dan v pisarni prisotna manj, potem druge ure oddelaš popoldan.
V praksi pa je odvisno, koliko od teh pravic si boš pridobila in kakšen vpliv bo to imelo na tvojo zaposlitev.

A ni žalostno, kakšno je današnje delovno okolje in to v javnem sektorju? Dolgoročno bo to na družbi pustilo take posledice, da se čez deset let ali še manj sociološko pripravlja pravi šok.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (7%)

NE (93%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!