|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 10:54:34   
marjetica87
lep pozdrav nosečke
user posted image

mene neki zaima....vedno je to da oče pač neki kupi mamici ko rodi
kaj pa mami da kupi očku ?
user posted image

no jst bi pa res neki kupla mojemu fantu in ko bomo vsi trije v porodnišnici (v sobi seveda) mu bom lahko
dala darilce :D
jst bi rada da kej svetujete kaj pa kako ...sej ni treba da je nevem kaj ...ampak mala pozornost
za enkrat sem mislila obesek za ključe ime in primek otoka pa datum rojstva

rok imam pa 31.12.2011 tku da u bistvi darilce bi moralo počakat neki časa 1 dan mi je prijatelj garantiral...

kakšen drug nasvet?

hvalaaaa user posted image :D

_____________________________

8.1.2012 ...... deklica Julija :D
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 11:25:44   
t5t6
Jaz sem tako:
1. otrok - iz gline sem naredila srce in gor napisala: Največ kar lahko naredi oče za svojega otroka je to, da ljubi njegovo mamo.
2. kupila sem knjigico v kateri so fotografije otrok in verzi na temo rojstva in otrok, not sem napisala posvetilo: ob rojstu najinega sinčka...
3. tudi eno knjigico o otrocih s posvetilom: ob rojstvu najine hčerkice ...

2. in 3. sem tudi za mlajše otroke kupila njim primerne knjigice s posvetilom, kot, da jim je napisal novorojen brratec-sestrica. Še sedaj se pohvalijo, da to knjigico pa so dobili od sestrice-bratca.

Darilca sem vedno vzela s seboj v porodnišnico in posvetila npisala tam šele, ko sem rodila.

(odgovor članu marjetica87)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 12:17:45   
čenča84
To sploh ni slaba ideja, da tud mamice nekaj podarijo user posted image user posted image

Jst bom svojemu častila tattoo, ker sem prepričana, da si bo dal najinga sončka tetovirat, ko se rodi, glede na to, da jih je že zdej poln user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 12:25:25   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica87

.vedno je to da oče pač neki kupi mamici ko rodi
kaj pa mami da kupi očku ?

user posted image Zakaj pa bi mi naj kaj kupil?
Ker bi se mi zahvalil, da sem rodila al kaj??
Meni ni kupil nič, niti jaz ne njemu.


(odgovor članu marjetica87)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 12:55:30   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica87

.vedno je to da oče pač neki kupi mamici ko rodi
kaj pa mami da kupi očku ?

user posted image Zakaj pa bi mi naj kaj kupil?
Ker bi se mi zahvalil, da sem rodila al kaj??
Meni ni kupil nič, niti jaz ne njemu.




user posted image  žalostno, da nista niti malo pozorna. Saj ni treba nič kupiti, da se tudi narediti ali nabrati (rože) v naravi.

ja, no... nujno potrebno res ni, tako kot ni za rojstni dan ali za novo leto ... ampak pozornost je pa lepa user posted image  navada!

Jaz sem mojemu kupila majčko z napisom SUPER OČKA (znak pa kot od supermana) user posted image
In je bil res vesel. Nosil jo je seveda tudi na žuru, ki je sledil rojstvu najine hčerkice in potem za 1. rojstni dan... Njemu je res veliko pomenila ta majica.
Jaz sem pa od njega dobila prstan iz belega zlata z rubinom (ki ponazarja najino hčerko) in dvema diamantkoma ob straneh - ponazarja naju. Kar stopila sem se, priznam.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 13:55:05   
ronja
Jaz sem mu za prvo kupila knjigo Bog kot zabloda in mu not napisala, da je to zato, da ji bo lahko sam lepo razložil, zakaj ni krščena in je ne bo k meni pošiljal s takimi vprašanjiuser posted image . To je zdaj že dolgo njegova najljubša knjiga, kolikor vem. Pa poslikala sem mu majco s prometnim znakom, kjer je bil gor simboliziran novopečeni oči. Drugič sem mu tudi nekaj dala, pa se pri najboljši volji ne spomnim več, kaj. Je bilo toliko vsega takrat in sem se osredotočila na to, da se velika ni počutila zapostavljeno. Vseeno je pa tudi drugič nekaj dobil in bo tokrat upam da tudi. Če mi le rata vse skoordinirat/naredit.

Sicer sva si pa za Ronjo še pred rojstvom dala drug drugemu to, kar sva si že dolgo želela: jaz sem dobila overlocka, on pa digitalni fotoaparat. Za drugo punčko sem jaz dobila šivalni stroj, on pa mislim da ničuser posted image , razen boxarc, ki sem mu jih sešila na unega overlockauser posted image . Za tretjega sem dobila coverlocka (še ena šivalna mašinca) in on baterijo za taisti fotoaparat, ker mu je vmes že crknila. Lubi se heca, da se pozna recesija, taprva darila so bila zelo draga, tazadnja pa niti neuser posted image . To je bilo tako, da si nisva dala v p. (bognedaj, da bi mi mašino tja vlekel) in da sva si tudi sama izbrala modele in dodatke,... in hecno - ko sva kupovala prvič, je prišlo oboje do evra enako, čeprav sploh nisva gledala na to, da bi bilo enako. Pač on je rabil zraven torbico, baterijo, spominsko kartico, kak filter... jaz pa še kako tačko in par prčkarij za šivanje... sva se pa ful režala - sva šla kupovat isti dan in je bilo do evra enako, hehe.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu marjetica87)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 13:59:44   
Najaa
Zakaj bi mu kaj dala? Saj sem jaz naredila največje delo! user posted image user posted image
Šalo na stran, meni je tudi lepa kakšna pozornost. Sicer mojemu nisem nič dala, ko sem rodila, je pa on meni podaril uhane, ampak ne takoj, šele čez nekaj tednov me je en dan totalno presenetil. Mislim, da je tud on bil pod vplivom nos. hormonov in me je takrat ful razvajal s kuhanjem, rožami, uhani, cartanjem... Ko sem rodila drugo pa tega ni bilo več, sva bila že stara mačka glede porodov in hormonov. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 14:03:10   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: marjetica87

.vedno je to da oče pač neki kupi mamici ko rodi
kaj pa mami da kupi očku ?

user posted image Zakaj pa bi mi naj kaj kupil?
Ker bi se mi zahvalil, da sem rodila al kaj??
Meni ni kupil nič, niti jaz ne njemu.




user posted image  žalostno, da nista niti malo pozorna. Saj ni treba nič kupiti, da se tudi narediti ali nabrati (rože) v naravi.

ja, no... nujno potrebno res ni, tako kot ni za rojstni dan ali za novo leto ... ampak pozornost je pa lepa user posted image  navada!

Jaz sem mojemu kupila majčko z napisom SUPER OČKA (znak pa kot od supermana) user posted image
In je bil res vesel. Nosil jo je seveda tudi na žuru, ki je sledil rojstvu najine hčerkice in potem za 1. rojstni dan... Njemu je res veliko pomenila ta majica.
Jaz sem pa od njega dobila prstan iz belega zlata z rubinom (ki ponazarja najino hčerko) in dvema diamantkoma ob straneh - ponazarja naju. Kar stopila sem se, priznam.


Se strinjam ja, žalostno... Meni bi moj tisti trenutek celi svet kupil, čist je bil fasciniran nad rojstvom, nad tem kaj ženska zmore in nad štruco v najinih rokah :)... Aja, jst sem itak rekla, da nočem nič, da največje bogastvo imam v rokah, ampak vseeno sem dobla nekaj user posted image

Kje pa si dobla to majico? Da mam za drugo rundo user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 14:05:13   
marjetica87
:D hehe no vidim da imamo veliko različnih mnenj

pač nevem jst ti res neko malo pozornost za očka :D

za enkrat res kako knjigo...za tatoo pa nisem tako korajžna user posted image

drgač pa nevem sej je res zakaj morejo kupit ampak ena rožica ga ne bo pobrala ne ?

euser posted image user posted image user posted image

_____________________________

8.1.2012 ...... deklica Julija :D

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 14:27:39   
ZARA
Ne vem, a so samo meni ta darila tako bedna. Mamici, očku, otroku, kupovat darilo ob rojstvu novih članov ? Kaj ti pomaga darilo, če dedc ne vstane ponoči ali ne previje pokakanega dojenca? Rajši se spoštujte in si vzajemno pomagajte. Ja, moraliziram, ampak je vse res. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu marjetica87)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 14:30:11   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica87
pač nevem jst ti res neko malo pozornost za očka :D


Pa saj si mu otroka rodila. Voila, pozornost! user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu marjetica87)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 14:41:51   
Maisha
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ne vem, a so samo meni ta darila tako bedna. Mamici, očku, otroku, kupovat darilo ob rojstvu novih članov ? Kaj ti pomaga darilo, če dedc ne vstane ponoči ali ne previje pokakanega dojenca? Rajši se spoštujte in si vzajemno pomagajte. Ja, moraliziram, ampak je vse res. user posted image


Halo, kakega deca pa maš to?? Ostali skačejo takoj ko otrok prdne...user posted image user posted image

Eh, tud jst nisem za ta darila... edino mogoče, da novorjenček "podari" darilo prvorojencu, če je ta manjši...paš otroku se to fajn zdi..

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 14:43:07   
ronja
Kaj ti pomaga darilo, če dedc ne vstane ponoči ali ne previje pokakanega dojenca?

NIč. Ampak če pa vstane ponoči in imaš še šivalni stroj, lako ti šivaš ponoči!user posted image beat that!user posted image (mimogrede, veš kaj je Ronja zadnjič prijavila? "Oči, lej, mam prekratke rokave na kopalnem plaščku. Bom rekla mami, da naj mi ponoči enega sešije!" Kids learn fast!user posted image )

Pa saj si mu otroka rodila.
Nisem ga njemu. Nobene nikomur ne dam, saj niti nista "moji", da bi ju lahko dala. Otroka sem rodila, ker sva si ga želela, da bosta rasli pri nama in potem šli po svoje. KO se odselita bo pa kaj - hotel darilo, ker sem mu otroka vzela?user posted image Je že boljše, da prej kaj dobi, pa bo potem ves vesel, ko bosta šli po svoje, hehe.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 14:44:31   
ronja
.paš otroku se to fajn zdi..

Eni smo tudi kot odrasli še malo otrociuser posted image . nisem nikoli pričakovala kakega darila, mi je pa fino, da sem dobila to, kar sem si že dolgo želela ravno "za otroke" - tako simbolično - da nisem samo mama, da imam še nekaj same sebe nekjeuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Maisha)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 14:51:50   
Maisha
Ja ja razumem, pač smo drugačni... meni je lepo, če kdaj kar eno sredo dobim rožico (madona zdej sem se spomnila da je lep čas nisem, sm če omenim bo pa takoj drug teden, kar spet izgubi čar user posted image )

< Sporočilo je popravil Maisha -- 22.11.2011 14:52:20 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 14:52:58   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Maisha

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ne vem, a so samo meni ta darila tako bedna. Mamici, očku, otroku, kupovat darilo ob rojstvu novih članov ? Kaj ti pomaga darilo, če dedc ne vstane ponoči ali ne previje pokakanega dojenca?

Halo, kakega deca pa maš to?? Ostali skačejo takoj ko otrok prdne...user posted image user posted image
Eh, tud jst nisem za ta darila... edino mogoče, da novorjenček "podari" darilo prvorojencu, če je ta manjši...paš otroku se to fajn zdi..


Ne govorim za svojega. Govorim na pamet.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Maisha)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 14:55:46   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kaj ti pomaga darilo, če dedc ne vstane ponoči ali ne previje pokakanega dojenca?

NIč. Ampak če pa vstane ponoči in imaš še šivalni stroj, lako ti šivaš ponoči!user posted image beat that!user posted image (mimogrede, veš kaj je Ronja zadnjič prijavila? "Oči, lej, mam prekratke rokave na kopalnem plaščku. Bom rekla mami, da naj mi ponoči enega sešije!" Kids learn fast!user posted image )


Draga moja, si raje vilico v uč zapičim, kot da bi še šivala ponoči.  user posted image  



_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 15:06:58   
Maisha
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA


Ne govorim za svojega. Govorim na pamet.


Hec je bil, hec...



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 15:12:23   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Maisha
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Ne govorim za svojega. Govorim na pamet.


Hec je bil, hec...

Ja, ja, vem... user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Maisha)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 15:29:59   
kajajaka
Naja17, jaz sem SUPER OČKA majico kupila v eni trgovini s spominki... drugače pa malo pogooglaj...
Tako na hitro sem zdaj našla tole:
http://soncek.si/si/majica-super-ocka-i17499.shtml
ampak ni taprav znak in barva (bela) mi je tudi preveč navadna... se pa najde ogromno tega na spletu.
lp

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 15:31:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

user posted image  žalostno, da nista niti malo pozorna. Saj ni treba nič kupiti, da se tudi narediti ali nabrati (rože) v naravi.

ja, no... nujno potrebno res ni, tako kot ni za rojstni dan ali za novo leto ... ampak pozornost je pa lepa user posted image  navada!


Sori kajajaka ampak sredi februarja bo težko rože v naravi nabral, prav tako jaz nisem tip ki bi nosla zlato, srebro in vse druga.
Mi je več pomenilo, da takrat ko sem ga potrebovala da je bil doma in da je imel malo preko, da sem se spočila. Mi na žalost ali srečo to več pomeni kot pa ne vem kaka velika darila.

Sicer pa ne vem zakaj bi si glih ob rojstvu v sobi v P, mogla izmenjat darila.user posted image
Saj je bilo vprašanje tudi tako postavljeno,ne pa kaj sta si doma izmenjala... user posted image To je pol že druga zgodba user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 15:32:58   
tasa_m
user posted image


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 22.11.2011 15:37:41 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 15:36:44   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Ne vem, a so samo meni ta darila tako bedna. Mamici, očku, otroku, kupovat darilo ob rojstvu novih članov ? Kaj ti pomaga darilo, če dedc ne vstane ponoči ali ne previje pokakanega dojenca? Rajši se spoštujte in si vzajemno pomagajte. Ja, moraliziram, ampak je vse res. user posted image
No, še ena ki tako misli kot jaz user posted image

Kaj je moji kolegici pomagal zlat prstan, ki je res bil waw, če ji dragi njen možek ni do 1 leta starosti, ni enkrat samkrat previl otroka, ni bil za 5 minut sam z user posted image , ko pa je rekla, da je utrujena, pa jo je vprašal od česa le, če pa je non stop doma user posted image
Sori, sam v tistem trenutku bi mu prstan nekam vtaknila!


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 22.11.2011 15:37:18 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 15:40:17   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

user posted image  žalostno, da nista niti malo pozorna. Saj ni treba nič kupiti, da se tudi narediti ali nabrati (rože) v naravi.

ja, no... nujno potrebno res ni, tako kot ni za rojstni dan ali za novo leto ... ampak pozornost je pa lepa user posted image  navada!


Sori kajajaka ampak sredi februarja bo težko rože v naravi nabral (telohi, potem kmalu že zvončki, mačice,...) rož ko drv...user posted image , prav tako jaz nisem tip ki bi nosla zlato, srebro in vse druga. Jaz tudi ne, ampak ta prstan je bil zame nekaj čisto drugega...
Mi je več pomenilo, da takrat ko sem ga potrebovala da je bil doma in da je imel malo preko, da sem se spočila. Mi na žalost ali srečo to več pomeni kot pa ne vem kaka velika darila. Saj tudi meni pomeni več to, da mi pomaga - kateri pa ne :)Ampak majhne pozornosti poleg pomoč so pa tiste češnje na smetani... brez katerih "sadna kupa" ni taprava user posted image

Sicer pa ne vem zakaj bi si glih ob rojstvu v sobi v P, mogla izmenjat darila.user posted image Saj ni nujno, lahko tudi kasneje. Edino starejšemu otroku dat darilo v P je pa lepo.
Saj je bilo vprašanje tudi tako postavljeno,ne pa kaj sta si doma izmenjala... user posted image To je pol že druga zgodba user posted image
Aja, na ta del KDAJ TOČNO naj bi bilo darilo dano, se pa tudi jaz nisem poglabljala.
 
VAŽNO, DA SE IMAMO (IMATE) RADI user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Darilo za očka od mamice?!
22.11.2011 15:41:36   
ronja
Meni pri takih debatah nikoli ni jasno, zakaj bi se darila in skrb za otroka/pomoč izključevala. Saj imaš lahko obojeuser posted image . Saj ni, da bi si kaj dajala zato, da nama pa potem ne bo treba več nič za drugega naredit, ampak ravno obratno - ker se mava pač rada, pa si kdaj rada narediva kako veselje - z darilom, z vstajanjem, s časom,...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Adaptirano mleko
kepica

Katero adaptirano mleko uporabljate?

Aptamil (50%)

Hipp (12%)

Milumil (4%)

Comformil (2%)

Novalac (24%)

Babylove (8%)


Število vseh glasov: 258

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!