|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za 11-letnika
12.12.2007 13:42:41   
malamalinca
nimam pojma, kaj naj mu kupim...
Sicer je navdušen samo nad PC igricami in gameboyem.tega mu pa nočem kupiti.
Pikado že ima, smuči tudi, mobitel tudi, MP3 tudi

Kakšna ideja?

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za 11-letnika
12.12.2007 13:57:36   
mert
Morda kakšno "ful hudo" športno jopico, ali dobro žogo za fuzbal, koš in žogo za košarko, tisti sobni ali mini nogomete, jaz bi vsekakor kaj takega da se bo gibal ali kakšno družabno igro.
Zdi se mi, da so danes otroci tako asocialni in jih je treba še posebej usmerjati k skupni igri ne samo sedenje za računalnikom ali telefonom...

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za 11-letnika
12.12.2007 14:21:33   
ona
Jaz sem ravno prejšnji teden 11.letniku od kolegice vzela tak komplet,ki ga lahko ima v sobi in sicer je koš za papir,stojalo za liste,lonček za svinčnike,pa še neko stojalo pokončno...vse je iz takega barvnega železa skup postavljeno in izgleda ful lepo,pa še fant je bil ful zadovoljen s tem darilom.Sem pa kupla v eni papirnici,bolje založeni!
Sicer imaš sedaj,ko ja tak praznični čas na izbiro kar veliko daril,vsekakor pa mu kupi kaj takega,da bo lahko kaj ustvarjal,samo ne PC igric in teh monad,res raje kakšen športni rekvizituser posted image

(odgovor članu mert)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?