|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilni bon Vzajemne
23.6.2005 15:45:18   
Naty*Taja
Zanima me ali je že katera vnovčil bon Vzajemne, ki ga dobimo študentke za vsakega otroka? Zanima me ali lahko poleg hrane, plenic in kozmetike znamke lumpi, vzameš tudi oblačila in kej drugega?? A je to tudi pod isto znamko? Sem bolj mal v Merkatorju pa nimam pojma kaj vse prodajajo pod znamko Lumpi, za katero lahko bon vnovčiš. Zanima me tudi v katerem centru (MB, CE, LJ...)ste ga vnovčle.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Darilni bon Vzajemne
23.6.2005 15:54:08   
Lunca1
če se ne motim so Lumpi tudi oblačila

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Darilni bon Vzajemne
23.6.2005 16:08:02   
Naty*Taja
Upam,da to drži, ker za 15.000 plenic pač ne rabim.
Hvala ti lunca.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Darilni bon Vzajemne
23.6.2005 16:35:33   
morskadeklica
So oblačila, ampak ne jemlji bodyjev, ker so full čudni-preozki v vratu. Drugač maš pa lušne cunjce.

lp:muca:

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Darilni bon Vzajemne
23.6.2005 19:59:19   
Mojca P.
Bodiji so res ozki v vratnem delu, sicer so pa vse stevilke kar velike. Ziga se vedno nosi 74, ceprav je v resnici ze vecji in nosi vecino st. 80.
Vzames pa lahko vse iz Lumpi programa (tud puding, ce zelis).

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Darilni bon Vzajemne
23.6.2005 20:00:24   
iva01
ja ful je različnih stvari če maš možnost ga vnovči v hipermerkatorju Lj Šiška, tam sem jaz vidla čist vse kaj rabiš za dojenčka,sem pa kupla tud nekej bodijev pa so ok sam pazi da ne kupiš premajhnik ker so št. manjše kot tiste iz babicentra, tud kvalitetne so te zadevce, za merkator šiva tud jutranjka

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Darilni bon Vzajemne
23.6.2005 20:00:49   
viv_
o fajn... jest sem pa lih en body kupla zanč... prvič!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Darilni bon Vzajemne
24.6.2005 13:02:35   
maja&m
Jaz sem ga vnovčila v Celju in ti povem,da je ful zanič.Od Lumpija imaš pa skratka vse,od hrane do obleke.No jaz nisem bila ravno navdušena,pa še naenkrat moraš 15tisoč zakupit.
No,plenice so zanekrat OK.

LP

Maja

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




telegram
manu77

Prosim za sodelovanje v anketi na sledeči povezavi: http://www.mojaanketa.si/anketa/481738408/ gre za diplomsko nalogo. Hvala vsem!

da (77%)

ne (23%)


Število vseh glasov: 39

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!