|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dan
4.8.2007 19:22:04   
Miša...
Dan

Souser posted image  kako ste kaj?
Js se počutim dokaj vredu, ampak ponoči hodim na vodo točno na 2 uri, a se je to keri dogajalo, in sicer imam do poroda še 44 dni.
in ko včasih ležim v postelji si sploh ne predstavljam, da bom počasi rodila, sj nevem a me je strah al ne. pa sploh to dihanje , ki smo se ga učili mi ne gre najbolje.user posted image



_____________________________

Bistvo je očem nevidno!!

15.9. 2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dan
4.8.2007 19:25:52   
Anonimen
Septembrka torej??user posted image

Pridruži se nam na "ČVEKANJE V PRIČAKOVANJU - septembrke".

(odgovor članu Miša...)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dan
4.8.2007 19:31:34   
lunca2
Jaz sem tudi hodila ponoči večkrat na urin, vendar ne tako pogosto kot ti. Naj te ne bo preveč strah poroda, saj smo še vse preživele. Vse se da potrpeti. Na bolečino pa itaq pozabiš ko dobiš svojo štručko v naročje. Želim ti čim lažji porod. user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dan
4.8.2007 20:27:51   
Dejča
Jaz imam pa še 14 dni, strah me ni, ker je šlo pri 1. porodu zelo hitro, pa močno upam, da bo tudi zdaj tako user posted image . Zelo očitna razlika med 1. in 2. nosečnostjo pa je pri obiskovanju WC-ja (tudi po več kot 5-krat/noč se mi je že zgodilo), zato komaj čakam, da bo mimo, saj se še naspim ne dobro - trebuh imam pa tak, da tudi ležati ne morem normalno user posted image . Pa saj bo kmalu za mano.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dan
4.8.2007 20:34:20   
tonja
Jz imam ure user posted image  za na wc it tam okrog 2h in pa okrog 4/5h.

Dihanje pa tudi meni ne gre še čisto najbolje, vendar verjamem, da ko bo treba bom takoj znala user posted image

Kot vidiš v podpisu sem že čez rok; kljub temu še nič ne kaže da bo kaj kmalu naše dete prijokalo na ta svet, imam pa vsako dnevne klice: a je že kej? Vsakič ko kličem dragega: A moram že pridet, da te peljem? ......
Mi gre že to vse skup malo na živce, ampak to bomo že preživel, upam da bomo tudi porod.

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Online Shopping


Ali nakupujete oblačila preko spleta?

Da (28%)

Ne (72%)


Število vseh glasov: 3346

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!