|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dajte povedat kaj lepega!
6.12.2007 13:59:53   
buči
Danes sem pa res žalostna! user posted image  Sva govorili s sošolko, ki je rodila prejšnji teden user posted image , vse ok. Potem pa mi pove za najino znanko, ki naj bi imela rok konec januarja (nekje 3 tedne pred mano), da je rodila že v začetku oktobra, da je imela njena punčka le 800 g, da so jo komaj rešili ... user posted image  Res ne vem, zakaj je lahko življenje tako kruto! Ta punca je imela že celo življenje res smolo. Ne vem, če se njenemu življenju sploh lahko reče življenje. To je bilo kar nekaj. Posilstvo, težke operacije, nesrečna v ljubezni, velika želja po partnerju, vedno razočaranje. Predajala se je skozi poučevanju otrok, ki so težko umsko in telesno prizadeti. Potem končno pri 40. noseča. Tip jo pusti, ko to izve, potem pa tako nesrečen konec ... Res upam, da bo mali uspelo, da bo močna, tudi mamici. user posted image user posted image  za obe!

Včaih se sploh ne zavedam, kaj imam doma: čudovitega, ljubečega, razumevanjoče moža; sinka, ki me razveseljuje, pa še enega na poti. Pa včasih jamram ... Ni pošteno!


user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dajte povedat kaj lepega!
6.12.2007 14:02:40   
Felicity
Vse naj naj tvoji znanki in njeni user posted image
Veliko veliko sreče jima želim.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Upam da bo z dojenčico vse dobro.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dajte povedat kaj lepega!
6.12.2007 14:15:28   
tweetek
Saj je res da sploh ne vemo kaj imamo dokler  ne vidimo nekoga ki teh stvari nima! Je pa zato res da tisti ki največ dajo so v resnici najbolj srečni. Ful občudujem tvojo znanko in ji želim user posted image user posted image user posted image in zdravo user posted image .... Nam vsem pa da bi znale cenit to kar imamo! Pa lep dan!

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dajte povedat kaj lepega!
6.12.2007 18:12:48   
barby78
Pozdravljena!
Ja,to je pa res ena žalostna zgodba.Za razjokat user posted image .Pa res ne razumem,kako se lahko tolk slabih stvari,zgodi eni dobri osebi?!

Včasih se je res za vprašat,kaj si komu tako hudega storil,da te doletijo take stvari?

Tvoji znanki želim,da se vse dobro izteče in da bo z njeno punčke vse v tako kot mora bit user posted image

LP

_____________________________

Moja največja sreča in veselje,sta moja 2 sončka
LIA-24.03.2008
VITO-02.12.2000


(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dajte povedat kaj lepega!
6.12.2007 21:14:41   
tosja
 
IZVIRNO SPOROČILO: barby78


Tvoji znanki želim,da se vse dobro izteče in da bo z njeno punčke vse v tako kot mora bit user posted image




_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu barby78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.12.2007 22:53:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu buči)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dajte povedat kaj lepega!
7.12.2007 0:53:08   
Magi*
jaz verjamem, da se mora enkrat obrniti na bolje in sedaj se bo. 

v življenju je pa tako, da nekaterim zares ne prizanaša. nekateri pravijo, da ti naloži toliko bremena, kot ga lahko neseš, pa da je vse za nekaj dobro. ampak pri takih zgodbah se res vprašaš, kaj za vraga je ta človek storil, da se je zameril širnemu vesolju?

držim pesti, da tudi za njiju posije sonce.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dajte povedat kaj lepega!
7.12.2007 12:03:25   
TamaraJ
Nekatere me boste imele za čudno...ampak jaz sem največ odgovorov našla v knjigah Potovanje duš in Usoda duš.  To, da mala živi je njena prilika (materina), da spremeni tok in postaja v tem življenju močnejša. Zdaj ima to nalogo za opraviti in mislim, da ji bo uspelo. Pogum ji želim. In če do sedaj ni klecnila, tudi v naprej ne bo.

_____________________________

Amor Omnia Vincit


(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dajte povedat kaj lepega!
7.12.2007 21:53:12   
klarisima
v življenju je pa tako, da nekaterim zares ne prizanaša. nekateri pravijo, da ti naloži toliko bremena, kot ga lahko neseš, pa da je vse za nekaj dobro. ampak pri takih zgodbah se res vprašaš, kaj za vraga je ta človek storil, da se je zameril širnemu vesolju?


Se strinjam z Magiuser posted image   Je pa res, da za vsakim dežjem posije sonček in iz srca želim vse najboljše tvoji znanki in njeni pikici.


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




SADJE
Miška2006

Katero sezonsko sadje se vam najbolj dopade v tem letnem času?

Češnje (64%)

Marelice (6%)

Breskve (16%)

Drugo (12%)

Ne jem sadja (1%)


Število vseh glasov: 287

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!